Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) fobee000 válasza TheVeryGuest (#11) üzenetére


fobee000
tag

Az utolsó sorokhoz szeretném hozzáfűzni, hogy vannak olyan iskolák (én is ilyenbe jártam Gyulán), ahol a tananyag részeként tanítanak Cisco-t. Nekem a CCNA 4 szemesztere van meg, ami ugye a Cisco alapképzése, de szerencsére nem kellett érte fizetni. Még ugyanabban a suliban, vagyis inkább rajta keresztül csináltam egy MCP vizsgát is, ami 8 ezer forintba került egy éve. Hozzátenném, hogy Win Server 2003 is tananyag volt a suliban, a vizsgára kellett csak felutazni Pestre a vizsgaközpontba.
Mindezt egy 2 éves OKJ-s képzésen tehettem meg, jelenleg főiskolai diploma nélkül ezekkel a képesítésekkel vagyok egy jó nevű munkahelyen szervizesként. Talán csak szerencsém volt, bár sztem nem is mindenhez kell az a diploma. Egy rakás elmélettel gyakorlati tudás nélkül vígan odaállhatnék most az emberkék elé, akik tőlem várják a segítséget a problémájukra, hogy hülyét csináljak magamból. Mellesleg :) programozással sem lehet a hétköznapi gondokat elhárítani.

[ Szerkesztve ]

''Nincs az az elba**ott helyzet, amin ne lehetne szívós, kitartó munkával még tovább rontani''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.