Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) albert8


albert8
addikt

Na neee :DDD :Y

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#2) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ez kész szakadtam a nevetéstől.:D Nekem csak 28.án fog indulni.:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3) S0m30n3


S0m30n3
aktív tag

Jó cikk, kérdésedre a válasz: igen, lesz PH guild, gw2 topikban már szóba hoztam/hozták párszor, igaz még mindig nincs meg, hogy mi lesz a neve, ki csinálja, de tuti, hogy lesz. Semmi kötelesség, csak a közös chat miatt csináljuk majd meg.

(#4) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

nagy mennyiség esetén két monitoron is játszhatjuk a Guild Wars 2-t

Én egyszer vagy 12 monitoron láttam a Couter-Strike-ot, fram-enként lebontva egy átlapoló sorozatba, de akkor már csak a kanepén fetrengtem és valaki más játszott. :D

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#5) and1ao


and1ao
őstag

Ez kész hatalmas sajnos nekem is csak 28-án lesz start de a lényeg hogy le :C :C

Guild Wars2!

(#6) patex1983


patex1983
őstag

Röviden csak ennyit mondanék: te szent sz@r.
Az írás jó, humoros és fikciónak nem lenne rossz. Aki így hozzákészül egy számítógépes játékhoz, az tuti, hogy nem százas... Eddig azt hittem, hogy az ilyen emberek csak a képzelet és az internet szüleményei, de ezen írás szerint nem....
Szánalmas...

X

(#7) Balazs_ válasza patex1983 (#6) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Ui2.:Eme bejegyzés néhol túloz (erősen), és a szerző (én) fenntartja a jogot a változtatásra.

A cikk természetesen erősen túloz, magam sem így játszom. Ez csak egy szimpla, humorosnak szánt írás. :)

(#8) Kasya


Kasya
nagyúr

Siman jo otlet, kar hogy melozom es a gepem sincs hetfoig. Anno Aion prestartnal nyomtunk hasonlot :D Akarmennyire is szomorunak tunik a helyzet, sokan kockulnak ott headstartnal 36 orakat folyamatban, csak nem mennek kozbe fel forumra ezt hiresztelni :) Mellesleg ha nem egyedul vagy a szobaban (pl koli) akkor az egesz egy hatalmas buli.

(#9) ZeroLimit


ZeroLimit
tag

Mekkora !! :DD :C

(#10) Cyberpunk válasza Balazs_ (#7) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Van kinek nincs humora, ne törődj vele. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#11) alevan válasza Kasya (#8) üzenetére


alevan
őstag

2008, WotLK start, Kolesz......azok a régi szép idők (könnycsepp) :D

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#12) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Jó kis írás. :C

(#13) Day 'n' Nite


Day 'n' Nite
aktív tag

Boldog Születésnapot! :)

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#14) Balazs_ válasza Day 'n' Nite (#13) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Köszönöm! :))

(#15) RaZroX


RaZroX
addikt

Jó cikk nagyon :D

This is the way

(#16) fracture333


fracture333
aktív tag

haha, ez a cikk beteg :C jókat röhögtem. egyébként utólag is boldog születésnapot.

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#17) Findzs


Findzs
addikt

jó írás :K

ui: nekem is aug. 2-án van a szülinapom

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.