Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) Silenzio válasza <Adamsky> (#45) üzenetére


Silenzio
addikt

A csajról: ismerek egy lányt, aki arcélre, szájra, szemei formájára, hajviseletére pont úgy néz ki, mint ez a nőszemély, csak magyar, szőke, zöld a szeme és fehér a bőre. És rohadtul bejön. Úgyhogy valószínű ezért tartom vonzónak Szandika Jobbanputrit is. Bocs, ha ez nem volt PC, szvsz megtehetem, mert se PC nem vagyok, se rasszista.

Ezt már nem OT szerintem. Ez nem almásodás, szerintem felszínesen, előítéletesen látod. Ez amerikanizmus. Mondj egyetlenegy mobilgyártót, akinek a bejelentései, termékbemutatói stílusai megfelelnek az ízlésednek. Ami nem akar bombasztikus lenni, nem hurráoptimista, nyájaskodó, small talkkal teli. Ha tudsz is ilyet, kétlem, hogy amerikai gyártó lesz. Talán az LG ilyen, vagy a kisebb kínaiak.

(#43) cskamacska: Ne tettesd, hogy most jöttél a falvédőről. :)
"A magnókazetta nem csak kisebb, kompaktabb és praktikusabb, de jobb hangminőségű is a vinyl lemeznél." Philips, 1970

"A digitális CD nem csak kisebb, kompaktabb és praktikusabb, de jobb hangminőségű is az analóg vinyl lemeznél. Ilyen minőség csak digitálisan képzelhető el." Philips, 1985.

Igen, mindkét szabvány a Philipsé.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.