Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

"visszatérnek a töltőképernyő minijátékok." Fog ez annyit tölteni?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2) Memora


Memora
senior tag

Mondjuk tök jó lenne ha az ilyen remastered (?!) kiadások esetében nem csak a felbontást húznák fel, mert azt egy több éves emulátor is tudja (sőt!)...

Fancy quote placeholder

(#3) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kozben megjott a megerosites, nyugaton december 12-en jelenik.mwg mindegyik verzio.

Live-Die-Respawn

(#4) #82146048 válasza Memora (#2) üzenetére


#82146048
törölt tag

Mit szeretnél? Az Okami már a PS3-on is 4K-ban futott (FHD-downsampling mellett), ha van olyan játék, ahol a grafika pont úgy jó, ahogy van, akkor az ez.

Kvelstadt: Persze, ha a régi 20 gigás Maxtor vinyódra telepíted :)

Nagyon sok szeretettel várom PC-re! :K Hát még ha a GOG-ra is megjelentetné a Capcom, akkor aztán...

(#5) Sirandrish válasza oriic (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

oooh, akkor már megvan mivel fogok játszani a téli leállás alatt :)
FB-n írj rám, ha füledbe jut hogy előrendelhető :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Na ez jó hír. Mindenképpen beszerzős PC-re.

(#7) Memora válasza #82146048 (#4) üzenetére


Memora
senior tag

Mondjuk ez így valóban igaz erre a játékra, de amúgy általában a magasabb felbontás mellé max: még a textúrákat húzzák fel. Én remélem, hogy a bejelentett Final Fantasy VII és Shadow of the Colossus remake-ek (nem remaster-ek) sikeresek lesznek, és elindítanak valamit...

Fancy quote placeholder

(#8) #82146048 válasza Memora (#7) üzenetére


#82146048
törölt tag

Ezzel egyetértek, de még a régi játékoknál is így gondolom. Egy saját emulátor nem elég, tessék jó körítést is adni, esetleg a hibákat javítani.

(#9) Kvelstadt válasza Memora (#7) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mgs3ra is befizetnék meg nekem az ico is jöhetne csak sajnos az nem volt olyan közkedvelt mint a colossus.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10) Memora válasza #82146048 (#8) üzenetére


Memora
senior tag

Nekem pl: a régi SNES Final Fantasy címek nem a grafika miatt játszhatatlanok ma már, hanem a mai szemmel elképesztően korlátozott, frusztráló irányítás miatt. Jobban örülnék, ha inkább ezt javítanák ki az eredeti verziókban, minthogy PS one szintű 3D grafikát tuszkolnak alá...

[ Szerkesztve ]

Fancy quote placeholder

(#11) Memora válasza Kvelstadt (#9) üzenetére


Memora
senior tag

Szerintem az Ico nagyobb kultcím volt, de lehet hogy tévedek. Az MGS3-ban engem kicsit mindig is elidegenített az a szögletes, lépcsőzetes "padlós" dzsungel, de remake-ként azért újrajátszanám :D

[ Szerkesztve ]

Fancy quote placeholder

(#12) PandaMonium


PandaMonium
őstag

Instabuy. :)

What I cannot create, I do not understand

(#13) Kvelstadt válasza Memora (#11) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Számomra a legnwgyobb cím. Örülök hogy a last guardian is ezt próbálta továbbvinni, és jól is csinálta de az ico volt az első ilyen élmény, szóval azt nálam nem lehet überelni.
Az mgs3ba meg akármilyen kocka jungel volt,a legjobb mgs.

Az okami meg nem azért hűdevárós mert remaster meg hd meg ilyenek, hanem mert kell ps4re az a játék!
Egyébként teljesen jól nézett ki ps2n azzal a grafikával úgy ahogy volt. Tőlem jöhetne sima portként is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.