Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán

Rejtőt idézek:
melynek a feladója "Gebedj meg" volt :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) RyanGiggs válasza bambano (#1) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Gebedjenek bele!! :P

(#3) moli.hu


moli.hu
őstag

hogy lehet blokkolni a piratebay-t? google-vel megkeresed, amit akarsz, majd a google cache szovegbol meg is van a magnet link.

(#4) Hunter2 válasza moli.hu (#3) üzenetére


Hunter2
addikt

mondjuk úgy hogy a piratebay domain-t nem a piratebay ip-ihez csatolják a DNS-ben és máris nem elérhető az oldal, biztos ezt is ki lehet játszani de a felhasználók nagytöbbségének ez is pont elég lenne hogy ne tudják használni.

(#5) Rive


Rive
veterán

Amolyan igazi epikus, vereséggel felérő győzelem ez is.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#6) Geller72


Geller72
veterán

..Idén említettem, hogy a torrentnek max két éve van vissza..és itt most nem a Debian ISO szerverekre gondolok..;). Dupla cumi= a nagy HDD-k is most drágák.:DDD.

(#7) Brutális eb válasza Geller72 (#6) üzenetére


Brutális eb
addikt

Lesz más helyette.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#8) Mooka-Miki válasza Geller72 (#6) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Itt most oldalak tiltásáról van szó, nem az átviteli protokol-ról. Új oldalt meg nem nagy nehézség fellőni, ha úgy rendezkedik be az ember, főleg ha olyan országba megy, ahova nem ér el a jogtulajok és lobbi keze.

Szerk.: Helyesírás

[ Szerkesztve ]

(#9) bambano válasza Mooka-Miki (#8) üzenetére


bambano
titán

amivel azt éred el, hogy?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#10) villamos


villamos
őstag

Lassan teljesen felesleges lesz vesződni, ott tartunk, hogy a legtöbb fimet már letölteni sem érdemes, nem hogy akár kiírni.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#11) Male válasza Mooka-Miki (#8) üzenetére


Male
nagyúr

Jah, piratebay0001, piratebay0002, piratebay0003.... aztán győzzék tiltogatni.

(#12) Geller72 válasza Mooka-Miki (#8) üzenetére


Geller72
veterán

"Új oldalt meg nem nagy nehézség fellőni, ha úgy rendezkedik be az ember, főleg ha olyan országba megy, ahova nem ér el a jogtulajok és lobbi keze."

-Ezt a kijelentést átgondoltad? Mert sok értelme nincs..:DDD.

(#13) D1Rect


D1Rect
félisten

♥Internetcenzúra♥

(#14) Mooka-Miki válasza Geller72 (#12) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Igen, mert most címeket blokkolnak de szerver lefoglalásról és hasonlókról szó sincs, s amíg van vas és szoftver addig minden megoldható. De igazad van nem írtam le egyértelműen mire gondoltam :B

(#15) Geller72 válasza Mooka-Miki (#14) üzenetére


Geller72
veterán

A szerver jellegű P2P-nek fuccs, ez tuti..Egy sok tízezres bejáratott oldal tiltását követően a rendszer átmozgatása egy másik domain-re napok kérdése (seed szerók..etc), az ISP-nek annyi idő, amíg berakja a szűrőbe. Ennyi. DHT-vel lehetne még valamit kezdeni, de az meg alapból tiltva van a legtöbb helyen..Darknet.. ;] . Ez kell..

(#16) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Lázas leprásnak a lázcsillapító.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#17) Solten


Solten
addikt

Erdekes hogy a brit kulugyminiszter a londoni cyberspace konferencian az internet szabadsagat hangoztatta... :U

Saor Alba

(#18) Tauren45


Tauren45
aktív tag

És mi van az ISOHUNT-al az ugyan úgy a PirateBay aloldala. . . Arról soha nincs hír.

Ezzel a torrentel meg az a baj, hogy amennyiszer betiltják letiltják annyiszor fogják újra csinálni ez egy ördögi kör lesz mindaddig amíg a producerek egyszer csak nem fognak csinálni semmit és akkor lesz sírás, hogy nincs mit nézni. . .

Akinek van pénze az úgyis megveszi.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#19) naxa válasza Tauren45 (#18) üzenetére


naxa
csendes tag

remélem, jó sokat esik ettől a bevételük.

(#20) ezüstholló válasza Tauren45 (#18) üzenetére


ezüstholló
csendes tag

Jaja.

Csak az a baj, hogy a menedzserek, producerek és a haverok nem fogják jó szemmel nézni, ha az évi büdzséjüket drasztikusan megnyirbálják. Nehéz lemondani a német autókról, a maláj prostikról és a kokóról..

Persze erről nem csak ők tehetnek, hanem a felhasználók is sárosak. De nem normális az, hogy a mai világban 100millió eurót fizetnek egy focistáért vagy hogy egy film büdzséje 250millió dollár..

Minden évben növekednek a költségek, amelyek egy bizonyos ponton már nem tarthatóak.

[ Szerkesztve ]

(#21) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Ilyenkor orulok, hogy nem a BT az isp-m! ;]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#22) ezüstholló válasza atidzsiforc (#21) üzenetére


ezüstholló
csendes tag

Gyorsan betelefonálunk a Virginhez ;]

(#23) misx válasza ezüstholló (#20) üzenetére


misx
senior tag

Egyszer valamilyen F1 magazinban olvastam egy Massa interjút, ahol bevallotta, hogy ő nem vesz CD-t, hanem internetről tölti le a zenét. ;]

[ Szerkesztve ]

(#24) hemaka válasza misx (#23) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ez nem jelent semmit sem. Netről ezer helyről lehet letölteni legálisan zenét, pl.: iTunes.

[ Szerkesztve ]

(#25) #51736960


#51736960
törölt tag

ha ez itthon történne, úgy mondanám le a szélessávú netem mint a huzat.
aztán előfizetnék a legolcsóbb mobilnetre, emailt olvasni meg fórumozni az is elég...

(#26) moli.hu válasza Hunter2 (#4) üzenetére


moli.hu
őstag

megint: google keres, google cache, magnet link

(#27) fricz19 válasza Tauren45 (#18) üzenetére


fricz19
őstag

"míg a producerek egyszer csak nem fognak csinálni semmit és akkor lesz sírás, hogy nincs mit nézni. . ."

persze....
szegények épp hogy megélnek, kezdjük gyűjtésbe....

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#28) hibavissza


hibavissza
veterán

de most tényleg! ezek azt hiszik, hogy valaki fizetni fog ezekért a szar filmekért amiket az elmúlt 20 évben gyártottak.
talán ha van 15 cím amiért érdemes pénzt adni. a jobb játékfilmeket meg úgy is leadja a duna vagy a tv2. felvesz, reklám átteker, letöröl.
a zeneipar meg halott. egy 50 fölötti kiégett öregasszony a húzócím! egyébként meg a tuc-tuc és az újrakeverés....nevetséges.

(#29) #48613632


#48613632
törölt tag

De marha érdekes, mert angliában eleve szabotálják a szolgáltatók a torrentet a korlátozott feltöltéssel.
Míg otthon egyre jobban elterjednek az 1:1, vagy hasonló arányú szolgáltatások, itt a vezető Virgin (korántsem a BT - mivel nincs unlimited szolgáltatása) 1:10 sebességet biztosít, amihez minimum a 30Mbites előfizu kell, hogy használható legyen torrentre.
Ráadásul a 10Mbitet eleve bojkottálja, kb 5GB down után leesik a sebesség a garantáltra, ami 10%

szerk : már van BT unlimited, a 2 legnagyobb csomag, viszont a Virgin alapból nem korlátoz, a Sky meg most jött valami csomaggal, mert naponta jönnek az ügynökök ...

[ Szerkesztve ]

(#30) D1Rect válasza hibavissza (#28) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha ennyire sz@r, akkor ne is töltsd le. :)
Nem éri meg az életedből ezek nézésére vesztegetni az időt.

[ Szerkesztve ]

(#31) Tauren45 válasza ezüstholló (#20) üzenetére


Tauren45
aktív tag

Én szerintem ez a torrent dolog csak a tizenévesek körét érinti több mint 90%-al, szerintem mihelyst lesz magán keresete és tud ezekre költeni is megfogja venni a filmet zenét stb.

Igen ez a focis dolog meg akkora f@sság ahogy van, oda megy havonta több milliárd €, ha ezt a pénzt fejlesztésekre lehetne költeni, akkor már Star Wars világban élnénk.

hibavissza: A zene észlelésedben 100%kosan egyetértek. Ez a sok kevert szar senkinek nem kell, VISSZONT a film rézen nem értek egyet, pont azért nincs jó film mert nem fizet értük senki. :( Nekem eddig összesen 50 filmem van, nincs saját keresetem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#32) ezüstholló válasza Tauren45 (#31) üzenetére


ezüstholló
csendes tag

Hát ezt nem mondanám :) Mondjuk amióta keresek, speciel a konzoljátékokat mindig megveszem, zenét is vennék, de vacak 320as mp3 és a 256os aact gyengének találom. Jó lenne, ha iTuneson lehetne vásárolni lossless zenét. Dobozos filmekre sajnálom a pénzt,internetes disztribúció megfelelő minöségben sehol nincs, sorozatokat beszerezni pedig csak torrentről lehet, pedig reklámszünetek nem zavarnának, de moziba rendszeresen járok, sőt.. :]

Komolyabb torrentezők mind 18+, el kéne már felejteni vérpistikét..

[ Szerkesztve ]

(#33) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

"...nekilátnak az illegális letöltést kínáló oldalak elleni hadjáratnak..."

Akkor miért nem a fizetős ftp-knek mennek neki? A torrent továbbra sem illegális...
Ja, a fizetős ftp adóbevételt jelent, értem... gyökerek.

Egyébként mit ér a blokkolás, ha OpenDNS-t állítok be?

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#34) bambano válasza sh4d0w (#33) üzenetére


bambano
titán

opendns-t is lehet blokkolni...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#35) sh4d0w válasza bambano (#34) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, de milyen alapon? Illegális letöltést kínál?

https://www.coreinfinity.tech

(#36) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Még jó hogy a világ összes bajának okozója a warez :(((

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37) Geller72


Geller72
veterán

A P2P legjava 0day és poresz. Ez a motorja az egésznek.

(#38) BonFire


BonFire
veterán

Nem tudom miért olvasom az ilyen cikkekben mindig azt, hogy "British PhoRnographic Industry"… — pedig nem vagyok aberrált, meg ilyesmi. :DDD Nem biztos, hogy ez szerencsés névválasztás volt.

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#39) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

Azt azért lehetett látni, hogy egy időn belül meg fogják oldani a torrent letöltések blokkolását...

essexboy

(#40) rt06 válasza essexboy (#39) üzenetére


rt06
veterán

megis hogyan, mikor egyre inkabb eloterbe kerul az elosztott, tracker nelkuli bittorrent?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#41) (ÉN)közPONT válasza Geller72 (#37) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Jah....egy sikergame megjelenik és másnap fent is van 0dayben ..

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#42) essexboy válasza rt06 (#40) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Erről még nem is hallottam, akkor lényegében hogy tudod majd definiálni, hogy te a Micimackót akarod letölteni és nem a 13 kísértetet?

essexboy

(#43) rt06 válasza essexboy (#42) üzenetére


rt06
veterán

metakeresokre termeszetesen szukseg lesz, viszont azokon nem hogy a kifogasolt adatallomany, de meg a torrent file sem lesz fent
ilyen oldal pl a megujult btdigg.org is, mely mindossze egy-egy magnet link-et ad neked

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#44) Depression


Depression
veterán

Ha itthon is bevezetnék, maradna a fizetős warez. Mert az ugye sokkal jobb. :((

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#45) #48613632 válasza Depression (#44) üzenetére


#48613632
törölt tag

valahol minden warez fizetős ... (vagy sz@r)

szerk : Inkább úgy mondom, hogy az ingyenes lehetőségek meglehetősen korlátozottak. torrentnél a feltöltés miatt. ha pedig seed serverre előfizetsz, az ugye megint pénz.

a file megosztóknál is, ha nincs premiumod, elég korlátozottak a lehetőségeid.

fizetős/sms ftp megintcsak nincs ingyen ...

ez alól tényleg talán csak az kivétel, akinek jó nagy feltöltése van, és mondjuk ncore tag (nincs arányszámítás)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.