Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61) batabe válasza |AP| (#60) üzenetére


batabe
senior tag

Igen, műanyagosabb érzés, mint korábban az amazfit GTR3 Pro volt, amit használtam.

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#62) beteg válasza |AP| (#60) üzenetére


beteg
őstag

A feleségemnek mondjuk a rose van, de egyáltalán nem műanyagos. Szerintem is, szerinte is szép, elegáns, minőségi.
De ez, hogy bekavar a bt kapcsolatokba, már sirba viszi őt is és engem is. Én mindenkit lebeszélnékl erről az óráról. Ez egy szar. A supportjuk is. Ebből sosem lesz használható óra. Alig várom, h megjelenjen valami hasonló méretű, kulturáltan kinéző női óra, amit nem kell naponta tölteni.

Amúgy a zergénél a szentendrei úton biztos, hogy meg tudod nézni.

Csak futni kell!

(#63) |AP| válasza beteg (#62) üzenetére


|AP|
veterán

ennyire rossz a helyzet? Nekem is Samum van (S22), használom kocsiban is kihangosítóval.
Mondjuk olyan kombóban nem, hogy kocsiban ülök és headset is van használatban.
Jól értem, hogy csak akkor jelentkeznek a problémák?
Ha csak simán a kocsi kihangosítóját használod, headset nélkül, akkor is vannak furcsaságok?

(#64) beteg válasza |AP| (#63) üzenetére


beteg
őstag

Sajnos igen. Most mindig kikapcsolja a headsetet, mielőtt beül a kocsiba. Látszólag minden ok is, de ha telefonálnia kell, azt csinálja az óra, hogy random elveszi a hangot az autótól és úgy néz ki, mintha ő lenne az elsődleges eszköz, viszont az óra ilyenkor hangot sem ad és a mikrofonja sem működik.

Ilyenkor bőszen nyomkodni kell a telefonon a hívás bt beállítását, visszaállítani az autóra, ami van, h egyből sikerül, van, hogy olyan sokkáig tart, hogy addigra a másik fél le is teszi.

Csak futni kell!

(#65) beteg


beteg
őstag

A másik furcsaság, amit mostanában vettem észre, hogy nála hiába van beállítva, h mettő-meddig alszik, nála éjjel is hangosan pittyeg az órája is és a telefonja is. Nálam ilyen nincs, a fenix7-el. Ez 11-tő 7-ig csöndben van.

Csak futni kell!

(#66) batabe válasza |AP| (#63) üzenetére


batabe
senior tag

csak kihangosítóval a kocsiban minden rendben.
Vagy csak headsettel is minden rendben.

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#67) |AP| válasza batabe (#66) üzenetére


|AP|
veterán

köszi! Én alapvetően így használnám

(#68) gery2123


gery2123
őstag

Sziasztok! Akinek ilyen órája van, az tud nekem segíteni? Frissítéssel megkapta már az óra az always on displays dim opciot? Mint a forerunner 265? Vagy azt nem. Az új venu3 már tudja azért kérdezem.

-- PSN_ID: GerY2123

(#69) beteg válasza gery2123 (#68) üzenetére


beteg
őstag

Az a dim, amikor lehet állítani az aod fényerejét?

Csak futni kell!

(#70) gery2123 válasza beteg (#69) üzenetére


gery2123
őstag

Igen de a Forerunner 265 esetében van a nagyon alacsony fenyerő

[link] ahogy ezen a képen látni.

-- PSN_ID: GerY2123

(#71) batabe válasza gery2123 (#70) üzenetére


batabe
senior tag

Igazából tudja. AOD esetén elhalványul az óra számlapja.

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#72) gery2123 válasza batabe (#71) üzenetére


gery2123
őstag

Köszönöm szépen! :R

-- PSN_ID: GerY2123

(#73) Zsoltg4s


Zsoltg4s
tag

Sziasztok!
Nem volt Garmin órám, itt érdeklődnék.
Kerékpározásra és értesítésekre lenne leginkább használva. Most egy Huawei gt2 van, de nem egy liga a két óra.
A kérdés az lenne, hogy kerékpározásnál ha megállok pár percre, szünetelteti?e az edzést, vagy megy tovább? Huawei megy tovább, tehát ha nem akarom, hogy átlagsebességet levigye a megállás, manuálisan megállítom, majd ha indulok, az órán is folytatom az edzést. Elégé maceráns, főleg ha elfelejtem és kimaradnak útszakaszok.
Meg ami érdekelne, hazakísérő funkciót tud?

(#74) Raul227


Raul227
aktív tag

Sziasztok, pár külföldi fórumon olvastam, hogy VPN - nel, és fake GPS el, ha beállítom a helyet usara, lehet EKG appot leszedni. Első pontban azt írják update venu 2 plus. Az mi? Valaki le tudná írni nekem hogy kell EKG-t élesíteni?

(#75) batabe válasza Raul227 (#74) üzenetére


batabe
senior tag

Frissítsd először az órát, hogy megfelelő sw verziód legyen. (pc-n keresztül garmin express-sel)

Aztán:
https://gadgetsandwearables.com/2023/07/01/garmin-ecg-app-otuside-the-us/
itt le van írva, hogy miket kell állítani. Röviden:

1. a garmin accountodban át kell állítani, hogy amerikában vagy
2. vpn app-pal amerikai szerverre kell csatlakozz (azt higgyék rólad, hogy amerikában vagy)
3. fake gps programmal meg kell hamisítanod a gps pozíciódat
4. wifi ki
5. garmin connect app force kilövés és újraindítás.

[ Szerkesztve ]

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#76) Raul227 válasza Zsoltg4s (#73) üzenetére


Raul227
aktív tag

Igen, van szünet ha megállsz

(#77) Raul227 válasza batabe (#75) üzenetére


Raul227
aktív tag

Oh köszönöm!

(#78) Raul227 válasza batabe (#75) üzenetére


Raul227
aktív tag

Most próbáltam, de azt sem tudom milyen rendezvényen vagyok. Min állítsak be vpnt pl? Telón tudok még fake GPS t is, de gépen nem. Ez az egész zavaros. Nincs egy videós tutorial, vagy nem tudsz nekem csinálni? Ezért vettem az órát de már bánom :(

(#79) batabe válasza Raul227 (#78) üzenetére


batabe
senior tag

Ne parazz, annyira nem bonyi.
Csak telon kell a fake GPS, gépen az account alatt kell atallitani, hogy a helyed mondjuk New York.
Veepn - t telepítsd pl, és állítsd át, hogy amerikai szerveren keresztül mész a netre.

Nyugodtan kérdezz, ha elakadsz

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#80) Raul227 válasza batabe (#79) üzenetére


Raul227
aktív tag

Ezek megvoltak. VPN az gépen kell vagy a telomon? Wifihez csatlakozzon az óra elején? Meg az hogy update sw nem tiszta, mert azt írja nincs elérhető frissítés (vagy hasonló). Location a garmin oldalon csak ország volt átállítottam united statere. Aztán a telón VPN fake GPS beállítva usara. Mégsem történik semmi. Kilövöm a garmin connectet, újra indítom. Semmi. Sőt, adatokat törlök, gyorsítótárat és semmi. Jobb felső gombot kell nyomni, elvileg ott lenne? Futás séta stb alatt? Nincs ekg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.