Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) Daywalker válasza FoxiestFox (#47) üzenetére


Daywalker
addikt

Biztos úgy van, ahogy mondod, én ebben nem akarok állást foglalni. Akkor sem lenne full profi, ha hoznánk valakit, akinek meg fingja nincs a hardverhez, de elő tud adni, ezeknek a dolgoknak valahol legalább balanszban kell lennie. Igen, az eleje szar lesz, nekünk pláne, mert mi kapjuk a fikkantást. Nem vagyunk pénzzel kitömött kormánymédia, ahol pénz nem számít alapon mindent meg tudunk valósítani.

Ugyanakkor azt tudom mondani, hogy azért szeretnénk megpróbálni. Nem kizárt, hogy vannak rejtett képességeink. Sajnos valahol el kell kezdeni, és aki nem mer belevágni, az bukhat csak igazán nagyot. Kihívásként kell rá tekinteni, másképp nem megy, főleg úgy nem, ha mondogatom, hogy szar lesz, szarok vagyunk stb. Hangsúlyozom, nem az a cél, hogy elsőre, 10 v 20 videó alatt vérpofikká váljunk, bármennyire is szeretnénk. Majd ha túl vagyunk 50-100 felvételen, és még mindig kicseszett szar, akkor van értelme elgondolkodni a továbbiakon. De idővel szerintem lesz majd segítség is, az indulás nem lesz könnyű senkinek.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.