Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) jones965


jones965
Modder

Üdvözlöm a kezdeményezést. :)

(#52) Cifu válasza FoxiestFox (#47) üzenetére


Cifu
nagyúr

Évek óta figyelem ezt a lapcsaládot Magyarország legnagyobbjaként agonizálni már csak az egyszerű üzemben tartás szintjén is, ami egyszerre komikus és határtalanul elszomorító, mert úgy látszik, hogy csak viszik kifelé a pénzt belőle, az érdemi fejlesztések pedig éveket késnek, csak akkor vannak meglépve, mikor már az utolsó utáni pillanat is elmúlt, és az implementáció minősége még akkor is kérdéses.

Mutass nekem jól működő hazai példát, aki nem "agonizál", hanem fejlődik, bővül, és közben értelmezhető tartalmat is mutat fel.

Még nemzetközi szinten is azt látom, hogy megy a küzdelem, szponzorok, támogatók keresése, fizetős szolgáltatások, előfizetéses rendszerrel való működés és így tovább, hogy egyáltalán fent tarthassák a működésüket.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#53) FoxiestFox válasza Cifu (#52) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem tudok, nem követem a hazai oldalakat, csak ezt. User feedback volt, semmi más. Ne kezdjük szétoffolni. :B

(#54) j3my válasza Daywalker (#48) üzenetére


j3my
csendes tag

Szerintem remek kezdeményezés, hiánypótló. Magyar vonatkozásban nem lesz konkurenciátok, már ami a szaktudást és hozzáértést illeti ;) .

(#55) #02683648 válasza FoxiestFox (#47) üzenetére


#02683648
törölt tag

Én nem akarok offolni, de az megjegyezném, hogy lapcsaládból pont a PH! az ami a legszínvonalasabb maradt még most is.
A MA! színvonala sokat romlott (ez valószínűleg a mobilpiac "kifulladásával" is összefüggésbe hozható, meg hogy már már "eldobható" termék lett az okostelefon), ennek nem tudom hogy mi az oka.
Az IT Café egyértelműen a lapcsalád mélypontja, főleg a politikai vagy politikát érintő, bulváros stílusban tálalt (ld még Ákos, Trump összes, robotok elveszik a munkánkat összes, stb. stb.) cikkei és az arra érkező egymást anyázó/trollkodó/uszító kommentcunami miatt

Gondolom a bulváros híreket a kattintásszámra irányuló kényszer miatt kell behozniuk a hardver részbe is.

Szerintem a fő problémát a kommentkultúra szakadékszerű leromlása okozza, meg a klasszikus káeurópai frusztrációk vagy az ilyen frusztrált emberek beszabadulása oda is ahol annak semmi keresnivalója.
Pl. OLED tévékről szóló hírnél globális jövedelem-egyenlőtlenségről való filozofálás, minden terméknél annak a rituális beírása legalább 5X, 5 különböző kommentelőtől, hogy milyen kicsi a fizetése, meg bezzegnyugaton, meg az XY tehet róla hogy ő nem tudja megvenni.
Ezekről viszont nem a PH szerzők tehetnek, igaz, még szigorúbb moderálással előbb utóbb ki lehetne az oda nem illő frusztrált kommentelés gyakorlatát gyomlálni. Én személy szerint mindig beteszem modkerbe amikor offtopic sírdogálást, moralizálást és hasonlókat találok hírtopicokban (és 10-ből 9 esetben ki is szedik a modok)

Összefoglalva, szerintem nem a szerzők hanem a kommentelők színvonala esett drasztikusan, legalábbis a PH esetében biztosan.
A videós projekthez meg sok sikert kívánok!

(#56) hemaka


hemaka
nagyúr

Egesz nagy itt a res idehaza egyebkent, remeljuk sikerul betomnotok. :)

(#57) EndlessrunR


EndlessrunR
újonc

Sok sikert srácok, már nagyon kellett egy ilyen magyarul is, mert a VR-os srácokon kívül senki sem csinál hasonló minőségű és témájú tartalmat. Szerintem sokaknak tetszeni fog. Hajrá!

(#58) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem ha lesz a háttérben 2 táncos csaj bikiniben, akkor nagyon nem lehet elbaxni. :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#59) Lars


Lars
őstag

Érdeklődve várom. Ha nem egy fix fókuszos telefonnal csipketerítőn csináljátok, ez már eleve a hazai próbálkozások 90 % -ánál jobb lesz :D

Ja, és ezen könnyeztem, nem mellékesen, együtt tudok érezni, pont ez a korosztály vagyok :D " . Ezenfelül lesz még szenvedés, izzadtságszagú amatőr előadás és vágás, de 30-40 éves fejjel (ezt még leírni is fáj :)) "

(#60) tecsu válasza Daywalker (#48) üzenetére


tecsu
addikt

Nem kell aggódni, nem nagy kunszt a videózás, csak elmélet és gyakorlat kell hozzá.
Ha szétnézünk a Youtube-on, láthatjuk a "bloggerek" az amatőr szintet képviselik, a többség annak is az alját, a profi szintet a tv-műsorok képviselik - ez utóbbihoz kellene igazodni technikában és tudásban, a tartalmat meg majd meglátjuk.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#61) tecsu válasza Daywalker (#48) üzenetére


tecsu
addikt

.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#62) kpal


kpal
veterán

Hajrá ! Én már várom! :K

(#63) gergejly


gergejly
aktív tag

Én ezer éve foglalkozom videószerkesztéssel. Megvannak a szoftverek, jó gépek, szaktudás. Csak mondom.

(#64) BiP válasza Daywalker (#48) üzenetére


BiP
nagyúr

Erre jó módszer, hogy az első 3-5 rész nem lesz publikálva.
Addig belejöttök, és a következő (nekünk első) rész valamennyire kiforrott lesz.
Addigra viszont nincs lámpaláz, meglesz a ritmus, és a vágásban, munkamegosztásban is meglesz a rutin.
Just sayin'

Szerk.: A nem publikált, de elkészült részeket szakmai körökben, gyakorlottabb youtube tartalomkészítöknek meg lehet mutogatni, vélrményeztetni, tanulni belőle, hogy mire az első adás kijön, ne legyen izzadságszagú.

[ Szerkesztve ]

(#65) pusszycat válasza BiP (#64) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem élő adás lesz,itt lehet csapó 1..1000 + megvágás,kivágás el lehet röhögni nyugodtan.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#66) tecsu válasza gergejly (#63) üzenetére


tecsu
addikt

A 4:4:4 alap a szerkesztéshez, nem? Az alatt durván amatőr, főleg a greenbox.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#67) BiP válasza pusszycat (#65) üzenetére


BiP
nagyúr

Ezt tudom. Viszont a kamera előtti szerepléshez érzék vagy rutin kell. Nem élő adásnál is.
Ahogy a vágást is gyakorolniuk kell Daywalker elmondása szerint, és ebben nagy segítség lehet pár próbaadás készre vágása.
Maga a gyakorlat megszerzése, az adás, anyag szempontjából meg a dramaturgia/ritmus megtalálása, stb.

[ Szerkesztve ]

(#68) Tikakukac válasza BiP (#67) üzenetére


Tikakukac
titán

Az a baj, hogy ha gyorsan összefoglalom akkor minimum 4 teljes értékű állást kellene egyben tudnod. Minimum. Plusz büdzsé. Plusz háttérszervezés. Nem véletlenül nem nagyon akaródzik nekem sem újrakezdeni, brutális munka és elképesztően fárasztó. Ha meg úgy csinálod, mint néhányan a topból itthon, hogy a teli műanyag fedlapos laptopra bemondja, hogy micsoda fém és Istenem ilyet sosem láttam még, nos, akkor kihúztam magam, hogy csak jutottam valahova a semmiből.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#69) knajf


knajf
senior tag

én konkrétan TV-s műsort adnék a cikkeknek... de most nem? :)

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#70) Frawly válasza BiP (#67) üzenetére


Frawly
veterán

Ezzel a részével nem volt gondja a phTV-nek sem. Az a szint teljesen jó lenne, érdekes témákkal.

(#71) DS39


DS39
nagyúr

Ez miben lesz más mint a Mobilarena-s telefontesztek?

(#72) Daywalker válasza DS39 (#71) üzenetére


Daywalker
addikt

Mondjuk, nem telefontesztek lesznek :DDD

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#73) Lauda


Lauda
félisten

Mikor varhatjuk az elso videotesztet? Amugy szerintem jo otlet, a telefonos videoteszteket is szivesen nezegetem.

[ Szerkesztve ]

(#74) alevan válasza Daywalker (#46) üzenetére


alevan
őstag

Értem, ez mindent megmagyaráz :)

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#75) martonx válasza ricinus13 (#21) üzenetére


martonx
veterán

Hát ez az, hogy olvasni rohadt könnyű (már persze ha az ember jól és értően megtanult olvasni), és könnyen ki tudod kapkodni belőle a számodra érdekes infókat, netán csak az összegzést olvasod el (részeket ki tudsz másolni belőle akár, ha valahol idézni szeretnéd, ellenben hogy idézel egy videós posztból?).
Megfigyeltem, hogy a videóknál hiába teszem be, hogy majd fél füllel figyelem, a végén halvány fingom sincs, hogy mi is hangzott el. Ha összegzésre vagyok kíváncsi, akkor tekergethetem ide-oda, vagy a videóknál szimplán ki is marad az összegzés. Egyszóval szar az egész, egy írás-olvasás tudatlan mozgó képet bambuló társadalomnak persze ez jobban megfelel, úgy se fogja fel még azt se rendesen amit a videóban lát.

Indexen is egyre szaporodnak a videós cikkek, amit borzasztóan káros tendenciának tartok, és nem tapsolni, igazodni kellene ehhez, hanem magunkba fordulni, és még igényesebb cikkeket írni.

Én kérek elnézést!

(#76) Cifu válasza martonx (#75) üzenetére


Cifu
nagyúr

Szvsz az Indexen is kísérleti jelleggel fut a dolog, illetve hogy az Indavideónak reklámot csináljon (ugyanúgy, ahogy a Totalcar videók is az Indavideón jelennek meg hivatalosan ezer éve, hiába jeleztük többen, hogy erőforrás-igényesebb és gyengébb minőségű, mint a Youtube - persze érthető, hogy az Index számára nem opció, hogy az Alphabetnek csináljon forgalmat).

Tetszik vagy sem, van egy réteg, aki hozzászokott már a videós anyagokhoz, és nem akar / szeret olvasni. Akkor sem, ha igényesebb az írás. Félre lehet őket söpörni, hogy ez "káros tendencia", de akkor ez a fogyasztói réteg máshova megy, hogy kielégítse az igényeit. Ezen gazdagszik meg egy csomó Youtuber. Sok hagyományos oldal (lásd Index), és ahogy kinéz, most a PH! is erre a vonatra próbál felszállni, bővíteni a fogyasztóközönségét...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#77) Daywalker válasza Lauda (#73) üzenetére


Daywalker
addikt

Köv héten kerül ki. Négy van készen jelenleg, és jön a többi. Határozottan állíthatom, hogy elefanté a legjobb eddig :DDD

Cifu: Ez a cél, igen, bővíteni a közönséget, eltaláltad. Ahogy írod: tetszik vagy sem, az emberek egyre kevesebbet olvasnak, egyre kevésbé szeretik a hosszú, több oldalon át tartó anyagokat (az ilyen cikkek olvasottsági statisztikája egy V vagy még inkább U alakú görbét ír le). A fiatalság pedig másra kíváncsi, nem tehetjük meg, hogy őket nem szolgáljuk ki, mert akkor az olvasóközönség velünk együtt öregszik. Nyilván idővel szeretnénk olyan embert, aki nem annyi idős, mint mi, és meg tudja őket is jobban szólítani, de addig mi vén p.cs.k törjük az utat :DDD

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#78) BiP válasza Daywalker (#77) üzenetére


BiP
nagyúr

Ja, hogy már vannak kész anyagok. Ez tök jó.
Akkor viszont nem szóltam, feleslegesen téptem a számat :)

[ Szerkesztve ]

(#79) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egy,két cím kedvcsinálónak esetleg? :B

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#80) Szabtom


Szabtom
senior tag

Sok sikert!

(#81) tecsu válasza pusszycat (#79) üzenetére


tecsu
addikt

Véres lábnyomok a levegőben például.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#82) Daywalker válasza pusszycat (#79) üzenetére


Daywalker
addikt

Lefety Lóránt, a jó öleb :D

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#83) Bici válasza pusszycat (#79) üzenetére


Bici
félisten

Mint mondták, már vannak kész anyagok: Geforce 3 Ti200 bemutató, Win98 telepítés kezdőknek, Miért érdemes XP-re váltani, és Unreal Tournament 2003 első képek.

(#85) pusszycat: Nálam vannak a videók floppy-n. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#84) bunfi válasza tecsu (#81) üzenetére


bunfi
őstag

Vak asszony visszanéz!

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#85) pusszycat válasza Bici (#83) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Már majdnem megkérdeztem, honnan az infó. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#86) Lauda válasza Daywalker (#77) üzenetére


Lauda
félisten

Rendben, sok sikert!

(#87) b.


b.
félisten

Én csak két dolgot tudnék ehhez hozzáfűzni:

1,"szarok vagytok"
2, "miért nem vesztek fel valami hozzáértőt, egy ekkora cég, mint a PH megengedhetné magának"

Természetesen csak vicc volt :) sok sikert hozzá, jö ötlet és nem kell megijedni a mai világban már ettől a dologtól.

Még annyit, hogy ha Abut mégis beteszitek, elküldöm az NV "B" közepének a képét. :DDD :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#88) gergejly válasza tecsu (#66) üzenetére


gergejly
aktív tag

Jó is lenne...
4:2:0

(#89) tecsu válasza gergejly (#88) üzenetére


tecsu
addikt

Íjj, az elég gáz. Mondjuk ha a 4K-t végül konvertálod FHD-re, akkor nincs semmi probléma.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#90) gergejly válasza tecsu (#89) üzenetére


gergejly
aktív tag

Persze, de nem lehet mindenki olyan full profi, mint te.

(#91) tecsu válasza gergejly (#90) üzenetére


tecsu
addikt

Nos, igaz. ;) A greenbox technikánál illetve videoszerkesztésnél profi szinten elvárt a 4:4:4 chroma subsamplingű forrásanyag.
Ha amatőrként csinálod x éve, akkor elnézést, de a fenitekkel akkor is tisztában kellene lenned, mégha az egy amatőrnek nem is "éri meg" vagy egyáltalán nincs rá pénze.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#92) mekker válasza #02683648 (#55) üzenetére


mekker
őstag

Azt elfogadom, hogy a bulvárosodáson kiakadsz, viszont nem értem, hogy miért ne jelenhetnének meg emberibb, gondolatindító fórumtémák is. Ami érzékeny téma, ott lesz anyázás, viszont emellett sok értékes nézetet is megismerhetsz. A politikai témák sem megkerülhetőek, ha egyszer ennyire belefolynak minden területbe.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#93) tecsu válasza #02683648 (#55) üzenetére


tecsu
addikt

Nos, ennyit Kelet-Európáról, bezzeg Nyugaton! :C :P

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#94) martonx válasza Cifu (#76) üzenetére


martonx
veterán

Tudom, és értem én, csak el nem tudom fogadni :) Nyilván nem a PH fogja a funkcionális analfabéta tömegeket hirtelen rászoktatni az olvasásra, csak jelezni akartam, hogy ha ezen tömegek alá lovat adunk (sőt mint az indexen, még az alapvetően olvasni akarókat is a videózás felé tereljük), akkor végleg magunkra szabadítjuk a debilek világát.

Én kérek elnézést!

(#95) Cifu válasza martonx (#94) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nézd, aki nem szeret operába járni, az akkor se fog változtatni ezen, ha a Star Wars-t operára átírják.

Az általad debileknek csúfolt réteget nem tudod cikkekkel megszólítani. Vannak a twitter és instagram, meg Youtube-fogyasztók, és ha velük szeretnéd bővíteni a fogyasztóközönséget, akkor nincs választás, változtatni, bővíteni kell.

Én is tévútnak tartom azt, amit az Index csinál, de itt is már tisztázva lett, hogy az írt tesztek helyett, hanem mellett lesznek videók a PH!-n.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#96) GodGamer5 válasza Daywalker (#27) üzenetére


GodGamer5
addikt

Pedig Abu miatt néztem volna! :) Azért remélem néha elcsípitek egy-egy adás erejéig. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#97) gergejly válasza tecsu (#91) üzenetére


gergejly
aktív tag

látom a célod az első üzenetünktől kezdve a kioktatás volt

(#98) Skynet258


Skynet258
veterán

A videózás itthon egy marha nagy rés, és ha valóban jó lesz az anyag, akkor simán nagy lesz a nézettség - az olvasói tábor elég nagy alapnak, onnan meg már lehet bővülni. Néha én is belepróbálok a videós tesztekbe, de mivel nagyjából sosem vagyok elégedett magammal, így... nem tudom. Félek tőle? Nincs hozzá önbizalmam? Franc tudja. Egy írott tesztnél könnyebb "elbújni" a szöveg mögé, a videózás valahogy mégis más. Szar a hangszíned, és máris gagyi az egész, még ha normális dolgokat is szeretnél közölni.
A technika is marha sokat számít, mert bár fejben nekem is megvan, hogy mi a jó (VR srácokat bírom a lazaságuk miatt, Marques Brownlee meg csak egyszerűen úgy bánik az egésszel, hogy öröm nézni). Szeretnék én is svenkelni, meg vágni, meg... de áhh, sok pénz kéne még ehhez és rengeteg gyakorlás.

Szóval sok sikert hozzá tényleg. :R Az én szememben mondjuk a greenbox felesleges, mert általában látszik, hogy mű - egy jól és ízlésesen berendezett studió a maga természetességével szerintem jobb háttér egy videós teszthez, de persze úgyis ti tudjátok, mit szeretnétek. :)

https://geekpulse.hu

(#99) tecsu válasza gergejly (#97) üzenetére


tecsu
addikt

Még a #91 esetén sem volt az a célom, ott csak infót közöltem, előtte viszont tőled vártam.
Én megbocsájtok. ;) :P :DD

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#100) tecsu válasza Skynet258 (#98) üzenetére


tecsu
addikt

Remélem nem ilyen blogszerű lesz, hanem tv-műsor jellegű - vagyis megjelenésében jobban kidolgozott.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#101) gergejly válasza tecsu (#99) üzenetére


gergejly
aktív tag

Persze. Te ilyen vagy. De hát ez nem baj

mutass valamit amit te csináltál

[ Szerkesztve ]

(#102) pusszycat válasza tecsu (#100) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Humor és hardware legyen előtérben, ez a kettő mindig jó párost alkot. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#103) fuze


fuze
őstag

Csak ne legyen ótvar a minőség. Jó lenne valami a VR-os srácok szintjét megütő műsor.

adms.hu | UI Designer

(#104) Tikakukac válasza fuze (#103) üzenetére


Tikakukac
titán

Minden tiszteletem a srácoké, meg tudom milyen egy szponziba adott gépet áttolni és reszelni mit és hogyan mondj el, de sikerült ott már nem 1-2 alkalommal olyan zöldséget mondani és kihagyni apróbb részleteket, mint a totális leolvadás játékok alatt például. Meg a fém fedlap. Ami teliműanyag amúgy, include topcase.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#105) fuze válasza Tikakukac (#104) üzenetére


fuze
őstag

Mondjuk én elsősorban a felvételek minőségére gondoltam :) Én szeretem azokat a műsorokat, bár tény, hogy az Asus ROG Strix GL702-es tesztnél semmit nem mondtak a melegedésre, pedig mindenhol azt olvasom, hogy 90-100 fokos az a gép az izmosabb játékok alatt. (Lehet pont erre a videóra gondoltál te is)

adms.hu | UI Designer

(#106) Tikakukac válasza fuze (#105) üzenetére


Tikakukac
titán

A minőség és koncepció innen nézve jó, persze. Sok meló meg ötlet kell bele, riszpekt, tényleg.

Csak ha már tényleg "teszt" van kiadva, akkor azért találjunk el dolgokat rendesen, plusz emlékezzünk meg szponzitól függetlenül olyan apróságokról, hogy a gép konkrétan egy ipari szemét. Annyit lehet ezen segíteni, hogy nem szabad bevállalni a necces termékeket és akkor nem is kell kimondani, hogy bocsi, de ez így ebben a formában nembegyere.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#107) fuze válasza Tikakukac (#106) üzenetére


fuze
őstag

Mondjuk ez egy kényes pont, hiszen ők mindig azt mondják, hogy csak azt mutatják be amit ők is szeretnének tesztelni. Illetve az olyan szponzorokat akik azt akarják, hogy csak jó dolgokat mondjanak, azokat elhajtják. Na most én ezt minimálisan fenntartásokkal kezeltem, hiszen nem vagyok naiv. Emellett próbálom elhinni és alapvetően őszinte arcoknak gondolom őket. Ám ezt nehéz megítélni erről az oldalról.

Amúgy a rog strix gl702 kaby lake-el (hál istennek szürkében és nem feketében) már elérhető az Egyesült Államokban. Szerinted jó ez, vagy inkább valami mást válasszak? (Kint venném) Azért is kérdezlek, mert te eléggé kritikus vagy minőséget illetően :)

adms.hu | UI Designer

(#108) Tikakukac válasza fuze (#107) üzenetére


Tikakukac
titán

Nekem is voltak korszakaim amikor direktben kértem valami szemetet, de az ilyen önostorozás volt ;] Az mondjuk meg is kapta a legrosszabb értékelést evör.

Ha lesz itthon, megnézzük. Most én sem nagyon értem hogyan néz ki a portfólió és akkor most mit akarnak hova elhelyezni. Így bemondásra biztosan jó, erős meg minden, de azért élek a gyanúperrel, hogy nem lesz olyan, mint mondjuk egy régebbi G7** masinéria.

Na OFF end, ez elviekben már nagyon nem ide tartozik :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#109) mekker válasza Tikakukac (#106) üzenetére


mekker
őstag

Az Otherworld-ös hardverteszteken szoktam kiakadni. Írtam is már nekik párszor, hogy vagy írják ki, hogy "fizetett hirdetés", vagy egyszerűen csak hagyják abba. Sajnos a Youtube kontárokkal van tele.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.