Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) end73


end73
aktív tag

és a sok szemét ismét elárasztja a piacot, a szervízesek imádni fogják... :O

Intel®

(#2) ftc


ftc
nagyúr

Nah végre egy jó hír a köv VGA-m ECS lesz....

(#3) Thomas1


Thomas1
őstag

Szerintem az ECS nem rossz gyártó. Pl. a K7S5A lapnak mekkora sikere volt, és nem véletlenül.
Az Nforce2-es lapjuk sem rossz.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#4) thaler2 válasza end73 (#1) üzenetére


thaler2
senior tag

Miért lenne sok szemét? :F Sz.tem nagyon is jó megoldás lehet az ECS termékeit választani azoknak, akik jót akarnak kevesebb pénzért...az olcsó nem egyenlő mindig a szarral, és a drága sem jelenti mindig a legjobbat...

(#5) Yutani válasza end73 (#1) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ha szemetet gyártana az ECS, akkor nem lenne az egyik legnagyobb alaplapgyártó, és már rég éhenhaltak volna.

Egyébként is, sok VGA kártyát készen vesznek a forgalmazók, csak felcímkézik őket. Nem teljesen mindegy, hogy ECS, Inno3D vagy MSI címke van ugyanazon a kártyán? Már ha a körítést nem vesszük figyelembe, sok esetben differenciálja az árakat.

#tarcsad

(#6) end73 válasza thaler2 (#4) üzenetére


end73
aktív tag

hosszú évek tapasztalata alapján jelentettem ki,h szar!!, ha neked mások a tapasztalataid annak örülök. :P

Azonban 20 ECS termékből (barebone pc,alaplap) 15-el ''fos'' van akkor az szerinted jó arány?? :O

Az ECS esetében az olcsó = a szarral. ;]

téma lezárva részemről.

Yutani: a mennyiségből nem következik, h egy termék minőségi is.

[Szerkesztve]

Intel®

(#7) ftc válasza Yutani (#5) üzenetére


ftc
nagyúr

Nem mind1 :)
MSI -nél meg kell füzetned a nevet Inno és ECS-nél nem kell

(#8) Yutani válasza end73 (#6) üzenetére


Yutani
nagyúr

Sztereotípia. Ezzel nem lehet mit kezdeni... :(

#tarcsad

(#9) Thomas1 válasza Yutani (#8) üzenetére


Thomas1
őstag

Volt a környezetemben pár K7S5A lap, egyikkel sem volt gond 3-4 évig, az utolsó most lett eladva nemrég. Stabil, megbízható és olcsó lapok.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#10) end73 válasza Yutani (#8) üzenetére


end73
aktív tag

Kérdezd meg PH-s Rudi ''kollégát'' h mi a véleménye az új ECS lapokról, és belátod...

de tudod mit, vegyél sokat ha neked bevált :DDD

Intel®

(#11) Yutani válasza end73 (#10) üzenetére


Yutani
nagyúr

Figy, van itthon egy gép K7S5A alaplappal, ami lassan 2 éve működik hibátlanul. Emellett volt dolgom más ECS lapokkal is (pl. P6S5AT, ami gyorsabb volt a SiS635 chipsettel, mint az Intel 815-ös ''vackok'').
Valamint nem árt tudni, hogy az ECS gyártja a PCPartner lapjait, meg mittomén még kinek (Talán Matsonic is). Ugyanazt a lapot (csak mondjuk más a PCB színe) 3-4 ''gyártó'' forgalmazza. Tényleg de sz*r...

De mondom, mindenkinek lehet sztereotípiája, amit nagyon nehéz (ha nem lehetetlen) megváltoztatni. Van, aki az Abitot utálja (én special Abit-párti vagyok nagyon rég), van aki az Asusra teszi a voksát (nekem nem volt vele jó tapasztalatom soha), szóval kinek mi tetszik, mit élt át.

#tarcsad

(#12) Peet válasza end73 (#10) üzenetére


Peet
senior tag

Én csak egy átlag felhasználó vagyok, semmi több, de azt tudom, hogy a ECS K7S5A alaplapommal semmi gondom nem volt, a ''nagy'' MSI -vel (konkrétan: K8N Neo 2 Platinum 54G) meg itt szívok. Már egyet visszavittem mert szar volt, de a mostani is művel érdekes dolgokat.

Szóval az ECS a szememben (tapasztalataim alapján) legalább akkora márka mint az MSI!!!

Lehet ez nevetséges, mégis így van. Én is nagyobbra tartottam az MSI-t míg megnem vettem ezt a lapot.

Persze nagyon nem panaszkodom, jó kis lap ez meg minden, de ami a stabilitást illeti, ott az ECS viszi a pálmát!

(#13) LordX válasza Yutani (#11) üzenetére


LordX
veterán

Khm.. egy időben az ECS gyártotta az Intel lapokat, ASUS-nak volt (van?) beszállítója, hogy csak alktatrész''gyártókat'' (valójában ECS-és-társai-felcimkézők) mondjak.

Arról ne is szóljunk, hogy a Dell, HP alaplapjait az ECS csinálja (vagy legalább is csinálta nemrég is.)

Kb. egy éve néztem, hogy volumenre az ECS a legnagyobb, nem pedig az egyik.

(#14) sdrahos


sdrahos
csendes tag

Nekem spec semmi bajom nincs vele, igaz volt egy 845ös Inteles lapom, ami kb 1,5 év után kondis lett.
Hallottam már arról is hogy volt egy két rossz szériája....
De meik gyártónak nem?? Lehet hogy esetleg az ECSnek több hibás széria jut de ez az árban is megmutatkozik.
Az Inno se tartozik valami nagy gyártók közé, mégis (egy két melléfogás után) tudnak jókat csinálni.

Ha nincs gatyád, nincs mit felkötnöd

(#15) Comm


Comm
senior tag

Nekem is volt két ECS lapom és nagyon stabilak voltak.Az egyik Matsonic köntösbe volt, de u.a. volt mint az ECS név alatt futó termék.Ha jó karikat fognak nyomni, biztosan benevezek 1-re

The Future: ASRocK 775Twins-HDTV ; Intel Celeron D 331 ; 512mb DDR2 667Mhz Samsung ; Integrated X300 ===> Kellemes Húsvétot Mindenkinek!

(#16) sdrahos válasza Comm (#15) üzenetére


sdrahos
csendes tag

kíváncsi vagyok mennyire lesz olcsó. Olvastam hogy kb 60 kártyát akarnak megjeleníteni, szóval választék az lesz bőven.....
minőségi kártya remélem lesz a középkategóriában is

Ha nincs gatyád, nincs mit felkötnöd

(#17) Thomas1 válasza sdrahos (#16) üzenetére


Thomas1
őstag

Én mondjuk leginkább egy AGP-s X800GTO-nak örülnék. ;)
Arra elcserélném simán a mostani kártyám. Több pénzt nem adnék kártyáért.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#18) sdrahos válasza Thomas1 (#17) üzenetére


sdrahos
csendes tag

Az sztem nem sokkal jobb, mint a mostani 6800LE-d nem?

Ha nincs gatyád, nincs mit felkötnöd

(#19) bolondember válasza sdrahos (#18) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

de, jobb...
nézd meg ezt a cikket: [link]. Itt a 6800GS (khmmm :DDD ) alázgatja a GTOkat, annál pedig egy ''hangyapöppnyit'' (azaz minimum 30 centit) rosszabb az LE...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.