Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] Videokártya hőmérővel (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Sanya


Sanya
nagyúr

Szerintem ennek így nem sok értelme lesz. egy videókártyát miért nem lehet alalcsonyabb hőleadással gyártani?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#2) zsiga667


zsiga667
addikt

Az 5700-ra hamarabb raktak ugyanilyen hűtést...
[L]http://www.prolink.com.tw/2003/english/products/vga/FX/Geforcefx%205700-256M.htm[/L]

(#3) Docci


Docci
senior tag

Jól néz ez is ki,de játék alatt szerintem az ember nem a hőmérsékletet illetve a fordulatszámot nézi.

Egyébként nekem jobban bejön a Prolink másik ilyen kártyája bár az fx 5700u ra épül.

Zsiga a számból vetted ki a szót.

[Szerkesztve]

Erőt s erényt!

(#4) velizare


velizare
nagyúr

mindent a szemnek, semmit a kéznek? lehet ezzel akarnak felvágni a kártya teljesítménye helyett... :(

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#5) csudri


csudri
őstag

Na egy ilyen kártyán olvasd le a memoról, hogy hány ns-os! :C

(#6) zsiga667 válasza velizare (#4) üzenetére


zsiga667
addikt

Mi a problémád az 5900XT teljesítményével? :F

(#7) velizare válasza zsiga667 (#6) üzenetére


velizare
nagyúr

seeeeeeeemmi. csak nem értem, minek odarakni egy hőmérős ledet, ha az ember közvetlenül nem tudja macerálni a venti fordulatszámát. parasztvakításnak? :F

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#8) Loretto


Loretto
veterán

csodás de minek mikor szoftveresen is hozzá tudok jutni a höm-hez.de amugy nagyon csilli.de a lényeg megint kiamaradt:ár.

Soirée...

(#9) Loretto válasza csudri (#5) üzenetére


Loretto
veterán

majd lesz arra is egy kütyü + 10000 huf-ért.

Soirée...

(#10) zsiga667 válasza velizare (#7) üzenetére


zsiga667
addikt

Hát azért, mert trendy. :DDD Ma már minden világít...

(#11) anulu


anulu
félisten

aaaaranyos!!!! 3,5'' helyre bepakolni, és jó :) csak az ára érdekelne :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) Apicius


Apicius
tag

Az egyik szemem a vga fordulatszámmérőn, a második a hardware monitor értékeit vizslatja, a harmadik (tyúkszemem) a 7200-as vinyóm hőmérsékletét figyeli. Sajna a monitort már nem tudom figyelemmel kísérni :(

''Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló.''

(#13) DoubleD


DoubleD
aktív tag

De azér' babi.

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#14) Loretto válasza DoubleD (#13) üzenetére


Loretto
veterán

persze ennyiből aranyat is tehetnél a gépbe.

Soirée...

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] Videokártya hőmérővel (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.