Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dshk


dshk
aktív tag

meg az is kérdés, 2500-as fordulat mellett milyen módszerrel sikerült úgy mérniük, hogy 16 dB-jöjjön ki.

(#2) karcsi


karcsi
csendes tag

A dragonfly szitakötöt jelent és nem sárkányszárnyat...

(#3) iguana


iguana
őstag

tényleg szitakötő :DDD

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#4) Tsaba


Tsaba
csendes tag

2,2Ghz-es tualatin prociról sem igen hallottam még:D

(#5) KovacsUr válasza karcsi (#2) üzenetére


KovacsUr
addikt

Meg aztán egy sárkány szárnyának a suhogása talán nem is lenne olyan halk :D

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#6) pepepapa


pepepapa
tag

Be-BE- én lettem az első! komolyra forditva az utobbi idöben nagyon be vannak indulva a hütögyártok /hál isten / a nagy konkurencia gondolom jó hatással lessz a minöségre és elöbb utobb talán az árra is az viszont elgondolkodtató, hogy ha már ekkora ez a borda miért nem raktak rá nagyobb ventit-esetleg még lassabb fordulattal a képröl itélve a borda legalább 1-1 cm-el nagyobb a ventinél

Ez itt a / helytakarékosság / helye - huja-haj

(#7) Agyasima válasza KovacsUr (#5) üzenetére


Agyasima
senior tag

Asszem, mingyá' átírják az egész cikket :))

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#8) pepepapa válasza pepepapa (#6) üzenetére


pepepapa
tag

valamit nagyon elnéztem vagy csuda lassan irok, amikor elkezdtem még nem volt hozzászolás mostmeg a sokadik után vagyok 1-el

Ez itt a / helytakarékosság / helye - huja-haj

(#9) qayxc


qayxc
csendes tag

Szerintem a Falcor Rock a tuti! 7 cm a venti!

Nem én voltam, ott szalad!

(#10) pepepapa


pepepapa
tag

Ugy tünik többen is megirigyelték a glac iglo silentbreez babérjait a ''hang'' ha tényleg ennyi igen dicséretes meg a rögzités is profinak látszik, nekem változatlanul szimpib lenne 8 cm ventivel 1800-2000 körüli fordulaton.

Ez itt a / helytakarékosság / helye - huja-haj

(#11) Balint


Balint
tag

Lehet vele huteni a 2700+ost, csak nem fog 60 fok ala menni...

(#12) Yutani


Yutani
nagyúr

Otthon egy 2000+ TBredet hűtök egy Glacialtech Igloo 2310 hűtővel, ami nagyon csendes, és nem megy 53 fok fölé CS-zés közben sem, illetve netezés közben 45 fok volt mindössze múlt éjjel, zárt szobában.

#tarcsad

(#13) zsoltee10 válasza qayxc (#9) üzenetére


zsoltee10
addikt

A Falconrockon 8cm-es a venti, de tényleg király.

(#14) Lunatic válasza Yutani (#12) üzenetére


Lunatic
aktív tag

tbred...:)
húzott palomino, na azzal kell hűtőt tesztelni. :)

egyébként GT rulz!

Careful with that axe, Eugene! ...

(#15) Lunatic


Lunatic
aktív tag

Ja és mégvalami.
Úgytűnik ebből a decibel dologból lassan ugyanaz a jelenség lesz, mint a cdromok sebességével is volt/van. Már nagyon várom az első 0 decibeles ventis/aktív hűtőket. :DDD
Sőt azokat amelyek hangpajzsként viselkednek. :D

Careful with that axe, Eugene! ...

(#16) marcee válasza Yutani (#12) üzenetére


marcee
addikt

''zárt szobában.''

meghalok menten! :D

\m/

(#17) neduddki válasza Tsaba (#4) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!!!

Az alabbi levelt csiptuk el a hirrel kapcsolatban! /by Kern/

''Kedves Intel bacsi!

Nagyon jo kis fiju votam, sok intel bacsi atal gyartott procit eladtam az amd bacsieval szemben /reccccccccccd. most szakadt le a menyezet/ es jol is viselkedtem, azzoszes ismeros amd-s gepet meksutottem, hogy intel bacsi altal gyartott legszebb, legjobb, leggyorsabb, legolcsobb, etc... /drrrrrrrrrrrr a haz falai doltek be ossze/ processorait vegyek! Ezert en is nagyon szeretnek kapni egy Amptron FX-es alaplapomba, ami full integralt, es mar evek ota megy benn egy 1200tualatinos cerka, es ATI 9700pro-kat vero 3dmark03-ban 1E6 pontott csinalo gepem, ebbe szeretnek egy 2.2-es tualatinos cerkkat, hogy az elkovetkezo x86-64-es amd-ket is a sarba dongolhessem!

Koszonettel

Debil Jenoke''

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#18) Fefefe


Fefefe
csendes tag

Kérjük meg szépen az Intelt és az AMD-t, hogy gyártsanak olyan cuccost, melyhez
nem kell hűtő. Ha sikerült, tegyük ugyanezt az Ati-val, az Nvidia-val, Asus Abit
... stb hardvergyártókkal. És ha minden szépen megy, akkor majd be kell
kapcsolni a szobában a fűtést, mert a gép erre már alkalmatlan. Szar PC, még a
szobát sem képes fűteni...

Állítsátok meg a Földet, ki akarok szállni!

(#19) nap válasza Lunatic (#15) üzenetére


nap
addikt

Azert a decibel csokkentese es a cd-k sebessegenek novelese kozott van egy kis elteres. Az elsonek van ertelme ... :)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#20) Cane


Cane
őstag

Szerintem jobb lett volna és komolyabb kinézetű is, hamondjuk 80x80mm-es ennek a fullréz hűtőnek a mérete. A 6 centis hűtő kissé komolytalannak tűnik a mai világban egy cpu-ra.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.