Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tgabi333


tgabi333
tag

Arra lennék kiváncsi, hogy a virtualizációs technológiát hogyan lehet majd kihasználni. Egyenlőre nekem ez olyannak tűnik mint a 64bites kiterjesztés.. jó jó.. de még mire? hova? alig támogatja valami

Vajon mennyit fog esni a 65nm-nek köszönhetően az egymagos procik fogyasztása?

[Szerkesztve]

(#2) Ősember


Ősember
őstag

éljenek az uj processzorok! én 5 ghz-röl tudok, hogy annyit is mennek. :U vajon mennyi lesz az EE?

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#3) Petya25


Petya25
addikt

Na ez jó hír, tavasszal Preslerre váltok. :P
Már nem is kell annyira a 8-as sorozat. ;] (csak ha nagyon tuti árban találok)

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4) CYBERIA


CYBERIA
őstag

130 W az sok vagy kevés? :DDD

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#5) robyeger válasza CYBERIA (#4) üzenetére


robyeger
addikt

Ez olyan mint a Vapochill Lightspeed kompresszor hűtője, megszállott fanatista rajongóknak készült, nem átlagos otthoni használatra, ezt az ára is tükrözi nem csak a teljesítményfelvétele :U

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#6) Rover623 válasza robyeger (#5) üzenetére


Rover623
félisten

megszállott fanatista rajongóknak készült
Olyanoknak...mint például, kit is említsek így nagy hirtelen... :F
Talán Téged...?;]

primus inter pares

(#7) robyeger válasza Rover623 (#6) üzenetére


robyeger
addikt

Hát nem tudom 100% megigérni hogy valaha is lesz egy ilyen procim, de az esélyt nem zárnám ki, végül is 1000$ nem olyan nagy pénz, főleg ha azt nézzük, hogy lesz ez még olcsóbb is ;]

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#8) Petya25 válasza robyeger (#7) üzenetére


Petya25
addikt

300-400$-ért 3-3,2GHz-es van, az még nem olyan vészes.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#9) Petya25 válasza CYBERIA (#4) üzenetére


Petya25
addikt

Nekem a 3 gigás Prescottom most 4 gigán biztos eszik ennyit fullon és ekkor max 38-40 fokos. Nem olyan sok az. :B

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#10) westlake


westlake
félisten

nem szeretem amikor leverik az x2-t :D
[link]
olyan imadnivalo az a ket kis mag ;)

[Szerkesztve]

Play nice!

(#11) westlake válasza Ősember (#2) üzenetére


westlake
félisten

5gigan?
mondhatom, hogy kicsit le vagy maradva? ;]
[link]
es asszem ettol mar van jobb eredmeny is

[Szerkesztve]

Play nice!

(#12) Deluxe00 válasza westlake (#11) üzenetére


Deluxe00
senior tag

Erről szivesen lekaptam volna a hűtést egy 10 másodpercre ;]

(#13) robyeger válasza westlake (#10) üzenetére


robyeger
addikt

Hát igen, de már emlegetik a dupla magos Athlon FX-60-at. Én speciál az M2-re lennék kiváncsi, ha ott nem fakít valami nagyot az AMD, akkor töretlenül előre az Intel roadmap-jén. :DD

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#14) Ameda válasza westlake (#10) üzenetére


Ameda
tag

Nem baj, ráfér az AMD-re is egy kis verés.
:C

Please use LINUX!

(#15) westlake válasza Deluxe00 (#12) üzenetére


westlake
félisten

megnzenem, hogy egy kozel -170 fokos rezcsovet hogy kapsz le barhonnan is :DDD

[Szerkesztve]

Play nice!

(#16) Elrood válasza westlake (#10) üzenetére


Elrood
őstag

Hát ebben biztos: [link]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#17) westlake válasza robyeger (#13) üzenetére


westlake
félisten

az fx60 csak 200mhz-el gyorsabb a 4800+-nal :U
a tesztben meg nem 200mhz-nyi a kulonbseg..
mondjuk az is igaz, hogy ez a proci extreme edition es nem 150k az ara..

Play nice!

(#18) westlake válasza Elrood (#16) üzenetére


westlake
félisten

es? most jojjek azzal az elcsepelt dumaval, hogy akinek ilyen procira tellik, azt valoszinuleg cseppet sem zavarja a villanyszamla?
szerintem ezzel a fogyasztas dologgal csak azok jonnek, aki masba mar nem tudnak kapaszkodni.. mar bocs ;)
annyira gyerekes dolognak tartom, hogy ilyen lenyegtelen dolgokkal jonnek az emberek..
ez tok olyan, mintha valaki a szidna porsche-t a ferrarival szemben, hogy az o kocsija marpedig gyorsabb, erre a masik meg azzal vagna vissza, hogy ''ja, de a te kocsid meg 5 literrel tobbet eszik szazon'' most oszinten.. mit szamit??

[Szerkesztve]

Play nice!

(#19) robyeger válasza westlake (#17) üzenetére


robyeger
addikt

de a másodlagos gyorsítótára is nagyobb lesz az FX60-nak egy X2 4800+ -tól. Igaz ettől még nem lesz egetverően jobb, ha más nem majd a gyakorlati tesztek megmutatják hogy pontosan mennyivel lesz gyorsabb...

[Szerkesztve]

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#20) westlake válasza robyeger (#19) üzenetére


westlake
félisten

mi-mi-mi mi lesz nagyobb??? te tudsz valami ujdonsagot, amit en nem? :D
muti mar a forrast, ne legyek mar ilyen tudaltan ;)

[Szerkesztve]

Play nice!

(#21) Elrood válasza westlake (#18) üzenetére


Elrood
őstag

Nagyobb zaba, nagyobb hő. P4 vonaltól nem is várok mást:).
Yonah-t várom.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#22) robyeger válasza westlake (#15) üzenetére


robyeger
addikt

nem a keze kapja le a csövet, hanem a cső az ő kezét :DDD

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#23) robyeger válasza westlake (#20) üzenetére


robyeger
addikt

Bocs azt hittem nagyobb lesz, miért nem lesz az??? Akkor miért FX? Ennyi erővel X2 5000+ is lehetne vagy nem? :F Sorry nem tudok forrást(link-et), esküszöm a legújabb hadászati kisérletekről több infóhoz lehet jutni a Neten, mint az AMD fejlesztéseiről. :(

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#24) Mikádó


Mikádó
senior tag

Azért ahogy néztem westlake által linkelt tesztet még játékok alatt még mindig az AMD a jobb :R
És hát ugye jön az AM2.
Kiváncsi leszek azok a procik mit tudnak majd felmutatni :B

Tel számom : 06 20 4141486 Csaba_20_ Created by: ''Engem az effektív teljesítmény érdekelt mindig is. Felőlem világíthat szépen egy 286-os gép, attól az még 286-os gép marad.''

(#25) #65675776 válasza robyeger (#23) üzenetére


#65675776
törölt tag

Attól FX, hogy nincs benne szorzólock.

(#26) westlake válasza Mikádó (#24) üzenetére


westlake
félisten

szerintem nem sokkal tobbet mint a mostani 939-esek..
a nagy szam ott a ddr2 lesz

Play nice!

(#27) westlake válasza robyeger (#23) üzenetére


westlake
félisten

na varjal.. lehet en vagyok megint megzavarodva..
az a baj, hogy meg mindig nem lehet tudni, hogy melyik proci neve lesz fx60 es melyike fx62.
most ugy latom, hogy az fx62 lesz a dc fx, de az mar csak m2 tokozasban jon csak..
akkor viszont az fx60 egy egymagos darab lesz, ami mondjuk gyarilag 2.8 gigan fog szaladni.
ebben az esetben neked viszont fx62-t kellett volna irnod, nekem meg nem egy hibas kodnevre reagalni valamit, ami nem is ahhoz a szeriahoz tartozik

[Szerkesztve]

Play nice!

(#28) Mikádó válasza westlake (#26) üzenetére


Mikádó
senior tag

Igen de egy kis növekedeés biztos leszz...... egyenlőre még semmi infót nem találtam az AM2 es procikről :( Pedig már kiváncsian várom az infókat ;]

Tel számom : 06 20 4141486 Csaba_20_ Created by: ''Engem az effektív teljesítmény érdekelt mindig is. Felőlem világíthat szépen egy 286-os gép, attól az még 286-os gép marad.''

(#29) westlake


westlake
félisten

esetleg, ha nem lenne eleg egy teszt ;)
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Play nice!

(#30) Deluxe00 válasza westlake (#15) üzenetére


Deluxe00
senior tag

Kesztyűben, Sapkában, Sálban :P

(#31) Deluxe00


Deluxe00
senior tag

Én amúgy végignéztem az xbitlabs-os tesztet, javulás érzékelhető, de azért hanyatt nem vágom magam a látottak miatt.
Ahhoz képest meg főleg nem, hogy mióta van kint az X2!
Mondjuk ez is attól függ kinek milyen százalékarányban oszlik meg a játék és a munka :U

(#32) robyeger válasza westlake (#27) üzenetére


robyeger
addikt

Xbitlabs szerint, ez nem az én agyszüleményem:
However, Athlon 64 X2 4800+ cannot be called a fully-fledged rival to Pentium Extreme Edition 955, because in about two weeks from now AMD will launch its new faster dual-core Athlon 64 FX-60 processor.
[link]

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#33) westlake válasza robyeger (#32) üzenetére


westlake
félisten

akkor mi lesz az fx62?

Play nice!

(#34) aXXon válasza westlake (#33) üzenetére


aXXon
senior tag

ugyanaz, csak M2-re?? (csak tippelek, fingom nincs :DD )

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#35) B@dsector


B@dsector
aktív tag

955 EE akkor be fog figyelni szerintem, ahogyan elnézem a teszteket. :))

(#36) deicide válasza westlake (#10) üzenetére


deicide
veterán

azért az igazságosság kedvéért egy húzott 4800+ eredményt is rakhattak volna a táblázatokba, azért egy 2800mhz-re húzott 4800+ átfestette volna a képet valamelyest...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#37) ^Boss


^Boss
őstag

na ugy erzem melto befejezese lesz a jo oreg netburst-nek ez a presler mag.. huzas nelkul is a jatekokon kivul mindenhol verte szinte a 4800+ -ot, ami nem kis dolog..

jo volt veled netburst.. bar egyszer fent egy lent volt ra jellemzo (elejen csapnivaloan gyenge volt, aztan az orajelek es a szamozasok emelesekor mar felulkerekedett az Athlon XP-ken a vegere a Northwood mag idejen 2.6 GHz kornyeken, aztan ugye az Athlon64 megint letaszitotta, es most ujra a csucson..) :)

(#38) Sárpac


Sárpac
nagyúr

[link]

Itt is egy teszt!:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#39) Sárpac válasza robyeger (#32) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Igen, és mennyi lesz az új AMD Dualcore Félmillió???:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#40) Scream007 válasza westlake (#11) üzenetére


Scream007
őstag

400as fsb majdnem??? :Y

azt a szent anyját.........

u.i.:az ez utáni tesztben elég durva hogy a 670es szinte mindenhol gyorsabb mint az ee 3.73??? :U
ez hogy lehetséges? :F


[Szerkesztve]

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#41) kowk


kowk
tag

hat ez eleg kemeny :R

azert kivancsi lennek, h a 950-es mire kepes, mert az meg talan elerheto arban is lesz. say goodbye X2, welcome back intel :C

(#42) Mikádó válasza kowk (#41) üzenetére


Mikádó
senior tag

Hát nem kel leirni az AMD-t mert jön az M2 és szerintem ott megintcsak rommá lesz verve az intel :P

Tel számom : 06 20 4141486 Csaba_20_ Created by: ''Engem az effektív teljesítmény érdekelt mindig is. Felőlem világíthat szépen egy 286-os gép, attól az még 286-os gép marad.''

(#43) kowk válasza Mikádó (#42) üzenetére


kowk
tag

ne haragudj, de aki a configjahoz beirja, h 3500+@4100+ azt csak kirohogni tudom :DDD

gondolom hirbol se lattal meg pentiumd-t vagy x2-t, szal szakertsd csak meg.

m2 meg csak egy socket, nem egy uj processzor.

(#44) Ati007 válasza Scream007 (#40) üzenetére


Ati007
őstag

hát úgy hogy a 670 3.8Ghz az EE meg 3.73Ghz amúgy semmi különbség nincs a 2között.

(#45) erdoke válasza kowk (#41) üzenetére


erdoke
titán

Ott van az X-Bit tesztjében a 950 és a 840 is.

Úgy látom, ti nem ugyanazokat a teszteket olvassátok, amit én. :F
Szerintem a 950 simán kikap a 4800+-tól, a 955 meg ki fog kapni az FX-60-tól. Ezek lesznek a tavasszal egy árban, úgyhogy az összehasonlítás így állja meg a helyét.

Goodbye X2? LOL :DDD

Majd a Conroe-nál nézegessük a teszteket, ott válik minden szempontból reális alternatívává az intel DC. Ha.

A legjobb aláírás a héten

(#46) Ganger válasza Elrood (#21) üzenetére


Ganger
aktív tag

naja, Yonah kisöcsire én is kiváncsi leszek... nagyon

Repül a rohadt gép ki tudja hol áll meg, s kit hogyan talál meg

(#47) Mikádó válasza kowk (#43) üzenetére


Mikádó
senior tag

Ujj foglalattal jön az ujj proci is............
Én meg csak rajtad tudok röhögni :DDD :DD

[Szerkesztve]

Tel számom : 06 20 4141486 Csaba_20_ Created by: ''Engem az effektív teljesítmény érdekelt mindig is. Felőlem világíthat szépen egy 286-os gép, attól az még 286-os gép marad.''

(#48) nemtommi


nemtommi
senior tag

Gratulálok, az Intelnek!
Végre utolérték az X2 4800-at. Kis tuninggal még meg is előzik a gyári órajeles X2-t.
Van mit ünnepelni ;]

(#49) B@dsector


B@dsector
aktív tag

Gratulálok az AMD-s fanoknak hogy ide jönnek kontárkodni a topicba, látom nehezükre esik elviselni hogy az Intel megint felül kerekedett rajtuk. :DDD

(#50) Zeratul


Zeratul
addikt

Roby gyerek biztos maga alá rejszolt a gyönyörüségtől. :)) Csak tundnám mire?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.