Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bLL^


bLL^
senior tag

6G-t kidolgozó csapat 4 president, kár h naaAAaagyon drága. :W

(#2) Foglalt név válasza bLL^ (#1) üzenetére


Foglalt név
addikt

Komolyan, ebben a bill-ben mi az új/jó? Volt egy hasonlóm, az ősidőkből az egyetlen különbség, hogy ingyen vágták hozzám. Az is strapabíró volt(megesett q3 közben, hogy kapta a dmg-t, de még csak el sem repültek a gombok) és hasonló militarista dizájnnal bírt. Igaz azon már alapból szürkék voltak a billentyűk :)

Hihetetlen, hogy mi mindent el lehet sózni, az embereket kihasználva. Kb. ugyanaz, mint amikor azt hiszed az old sp*ce-tól macsó leszel. :)

(#3) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Jó a billa, csak kár, hogy ronda.
Nem lehetne ezeket a feature-öket (plusz normál billlakiosztást) ötvözni egy Logiteches dizájnnal?

Aki hülye, haljon meg!

(#4) jamez


jamez
senior tag

Valaki csináljon már egy olyan gaming billenőt amiről lefelejti a soha nem használt windoz gombokat!!!
Nekem jelenleg G15-öm van. Ott meg az enter lett lefaragva kicsire. :F


[Szerkesztve]

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#5) deter válasza Foglalt név (#2) üzenetére


deter
aktív tag

Talán olvasd el legközelebb a teljes hírt. Egyszere 8 különböző billentyű lenyomást képes feldolgozni. Sajnos a legtöbb billentyűzet, jó esetben max 3-t. És vannak helyzetek, pl. CS-nél, hogy ez nem elég. Persze nem feltétlen venném én se ezt meg. Helyette inkkább FPS specifikus konrollert használok...

(#6) Killberk


Killberk
aktív tag

Olcsó textiles egérpadom 5 mm-es, az az 1mm plusz olyan sokat számít, hogy így ki kell emelni? :)
Meg hogy rossz minőségű asztalfelületre ajánlják, hát ez gyötrelmes egy marketingszöveg. :U

http://killberk.deviantart.com/gallery

(#7) bLL^ válasza Foglalt név (#2) üzenetére


bLL^
senior tag

Abban jobb meg újabb h tovább bírja a lenyomást a bill alja, az érzékelők a gomb és a bill alja között 16karátos arany ami nemtom hányszor gyorsabban közli az infot és ugye a 8gomb egy időben, magáról a bill.-ről volt már hosszabb leírás a revolution.hu-n onnan van az infom mielőtt flém lesz ebből a 16 karátból. :))

(#8) Foglalt név válasza deter (#5) üzenetére


Foglalt név
addikt

Nincs is annyi ujjad :)
Játszottam én is egy darabig, megközelítőleg értelmetlen ez a bill. Nem vagyok feltétlenül a kimunkált dolgok ellen, azt is tudom, hogy a minőséget megfizettetik, de van az ésszerűségnek is határa, ez bőven túl van azon. 10k körül olyan billentyűzeteket kapni, amik megcsinálják a kakaód is. Én sem az 600ft-os egeret veszem, otthon és itt is razer-em van, 1-1 fujitsu bill-el, ami egyik sem ''gagyi'' de együtt sem kerültek annyiba, mint ez a bill, ami nem tudom mivel nyújt többet. :U

(#9) L3zl13 válasza bLL^ (#7) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Gyorsabban közli a sz@rt... :U
Ekkora baromságot is rég hallottam...

Aki hülye, haljon meg!

(#10) L3zl13 válasza Foglalt név (#8) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nem biztos, hogy így gondolnád, ha vennél 10k-ért egy egyébként nagyon jó kis billát, aztán a kedvenc játékoddal nem tudnál játszani mer kiakad egy 3-4 billás kombótól...
Elég sok ilyet láttam már.
Sajnos nagyon sok gyártó nem figyel ilyesmire még a viszonylag minőségibb billáknál sem.

[Szerkesztve]

Aki hülye, haljon meg!

(#11) bLL^ válasza Killberk (#6) üzenetére


bLL^
senior tag

Steelpad Qucik 2mm vastag ez 6mm. Nem mindenki a te egérpadodhoz viszonyítja az új termékét ha nekiáll tervezni. ;]

(#12) bLL^ válasza L3zl13 (#9) üzenetére


bLL^
senior tag

Gold plated connectors to ensure low latency
Pedig ezzel próbálják eladni. :D
Gondolom kap majd 5-5 példányt a top10 CS CoD2 csapat és Q4 player és kb lesz mégegyszer ennyi ember aki saját pénzén vesz ilyet, de akkor már lehet túlzok.

(#13) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

csézőknek miért is nem ajánlják????

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14) Foglalt név válasza bLL^ (#7) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ami nekem volt öreg bill, kb. 6 kiló volt, úgyhogy kétlem, hogy ez a műanyag kacat tartósabb :) Az arany pedig biztosan jobban vezet, de amig az emberi reakcióidő a 200ms-es tartományban van, addig... Nem hiszem, hogy ez fog dönteni 2 játékos közt. Régen még volt ilyen, hogy modemen jött valaki, vagy éppen az 500Ft-os golyós egere volt zsíros(bár az optika meg pörgött), de ma egy középosztályú periféria is tud olyat nyújtani, hogy bőven nem az lesz a szűk keresztmetszet. De az ember szívesen keres bűnbakot maga helyett és jön a lag, elhagyott az asszony, sz*r az egér, stb. :)

(#15) bolondember válasza jamez (#4) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

az a kíndóze gomb néha elég jó kombókat ad ki, jó az.... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#16) killahdrums


killahdrums
senior tag

Razer Tarantula-t!!! [link]
Ez legalább zsép is! Szvsz... :)

There is no God, just Technology...

(#17) Foglalt név válasza L3zl13 (#10) üzenetére


Foglalt név
addikt

Lehet, hogy én nyúltam eddig mindig bele a jóba, de ha az emlékezetem nem csal, eddig egyetlen olyan bill-em volt, ami hajlamos volt a becsipogásra(ebből sejthető, hogy nem mai darab volt :) ), vagy az is lehet, hogy csak túl egyszerű játékokat nyúztam :)

Ezt viszont még mindig nem értem, mire kell a 8 gomb. Az egyik keze az egéren van, a másikkal meg tenyerel a bill-en? :)

(#18) ALI_G


ALI_G
veterán

27 480 forint. :Y

a strapa bíróság alap. ha lelőnek CS-ben akkor kinem szedi szét a kezébe akadó első billentyűzetet?! :DD

(#19) bLL^ válasza Foglalt név (#14) üzenetére


bLL^
senior tag

Engem nem kell győzködni...6éves lila genius bill-el játszok mellette Razer CH és Steelpad 5L. Ha sz@rabb egér akad a kezem közé v asztalon szinte húzni kell az egeret megérzem, de ezt a bill-t addig fogom használni amig el nem kopik a WASD mert már nagyon hozzám nőtt. ;)

(#20) Killberk válasza bLL^ (#11) üzenetére


Killberk
aktív tag

Nahát akkor szerintem pont hogy az lóg ki a sorból szövetes egérpadok közül, mert szerintem többség az 5mm körül van. :))

http://killberk.deviantart.com/gallery

(#21) bLL^ válasza Killberk (#20) üzenetére


bLL^
senior tag

Ugye Qck 2mm Heavy 6mm, 5L 4mm, Qpad: 1,5mm vagy 4mm, Razer Mantis 4,3mm. Szóval nem igazán az 5mm dominál pláne nem a Steelpad-nál, szóval ez inkább egyszerűbb termékbővítés a konkurenciával szemben.

(#22) deter válasza Foglalt név (#14) üzenetére


deter
aktív tag

Mint, mondtam én se venném meg. /Ugyanis szinte ennek a harmadáért jutottam a CyberSnipa padomhoz./ Csak nem kell egyből lehúrogni, mert nem kifejezetten magyar piacra készült. Elég nevetséges, és szánalmas volt amit egyesek kommentáltak a Killer hálókártyához.

Szerk:
Pontosítok a legtöbb billentyűzet, már a 3 gomb egyidejű lenyomásánál lagzik.

[Szerkesztve]

(#23) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Hihetetlen hogy a 21. században még mindig van aki madzagos billentyűzetet mer kiadni...

(#24) Foglalt név válasza deter (#22) üzenetére


Foglalt név
addikt

:R
Nem azért hurrogtam, mert nem a magyar piacra készült, hanem nem tudom elrakni, hogy hova is. :U

(#25) bLL^ válasza Foglalt név (#24) üzenetére


bLL^
senior tag

#12 nekik készült. ;)

(#26) Foglalt név válasza bLL^ (#25) üzenetére


Foglalt név
addikt

Jogos :) :R

(#27) Akheron


Akheron
senior tag

Ilyen magas billentyűkön biztosan nem tudnék már normálisan gépelni. :U

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#28) REDeath válasza Dr. Akula (#23) üzenetére


REDeath
őstag

Te se játszodtál akor kicsit komolyabban wireless billentyűzeten.

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#29) REDeath


REDeath
őstag

Amit viszont tényleg nem értek hogy CS-seknek mért nem ajánlja :F Egyedül a windows gomb miatt? de hát az az összes játékban gáz. egyszerűbb lenne ha le lehetne szoftveresen tiltani!! És valaki írta hogy CS-ben nem elég 8 leütés. ok, elhiszem ha elárulod mi az a 9 gombos leütés ami szóba jöhet... (esetleg ketten jáccanak egy gépen? :P ) én cod2-őzök, de még egyszer se volt gondom csipogás miatt, és pedig csak egy 3500Ft-os Samsung billem van.

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#30) Alg válasza REDeath (#29) üzenetére


Alg
veterán

azért nem ajánlják nekik mert majd kiadnak egy külön FPS-re valót is 2007 elején/közepén :W

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#31) orbano válasza REDeath (#28) üzenetére


orbano
félisten

én CSzek olyan billentyűn, ahol max 3 billentyűt nyomhatsz le egyszerre, és miután megszoktam a korlátokat, ugyanolyan kényelmesen használom, mint azelőtt bármelyik billentyűzetet. és azét kis gyakorlás után odabaxok bárkinek :D

ja igen a 8 billentyűs kombót én is megnézném CSben. már csak azért is, mert egyik kezem az egeren van, a másikon meg csak 5 ujjam van :C:C:C:DDD:)))arról nem is beszélve, hogy 3 másodpercnél kevesebb idő kell, hogy fullra bevásároljak. ez kb ezt jelenti:
b43b6b82b83b83b84b85b86b14b7
mondjuk wireless billentyűzettel néha lassabb, 4 másodperc körül. persze ha nagyon zavarna, bindelném a különböző konfigokat...

egy szó, mint száz: várom a 8as kombót :D

[Szerkesztve]

A vér nem válik VAZZE!™

(#32) orbano


orbano
félisten

ja és úgy globálisan: nevetséges, hogy egy kb 200ftos textillel bevont szivacsot 7 ezerért, egy tök átlagos bilentyűzetet meg huszonezerért árulnak, csak mert valaki azt mondja rá, hogy gémer... aki ilyet vesz az szerintem tényleg ... na hagyjuk :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#33) Shim


Shim
őstag

Jól értem, hogy azért kerül 27 ezer forintba ( :Y ), mert egyszerre le tudsz nyomni nyolc billentyűt?

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#34) lorcsi


lorcsi
veterán

liogiból asszem 3k árt lehet ilyet venni, asszem az valamivel olcsóbb ;]
csinálok egy saját egérpad márkát és sz@rrá keresem magam :D

(#35) REDeath válasza Alg (#30) üzenetére


REDeath
őstag

szerintem 2010-ben is kiadnak majd billentyűzetet, akinek most kel az most vezs, de aki ezt megveszi az vagy snob vagy ...... és attól még ajánlhatják, semmivel sem tud kevesebbet mit egy fps bill.... itt is említeték Quake4-et az szerinted nem FPS?
De biztos igazad van és ezzel több fejest kap mint az FPS billentyűzettel... vagy valami extrát biztos tud még 27-ért... például azt is hogy még egy nyamvadt multimédia gomb sincs rajta... ez a legnagyobb extra 27-ért... 27 ropiból olyan gamer felszerelsét veszek neked egérrel együtt, hangsúlyozom, direkt FPS gamekre tervezve hogy megnyalod mind a 10+3 újjad, és még pénzed is marad. (+3 ujj azért mert így jön ki a 8-as kombo egy kézen)

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#36) zsiga667


zsiga667
addikt

Na akkor teszek egy próbát a nyolcas kombóra. :) (Így a post írásának elején még nemtom fog-e sikerülni, majd meglátjuk. Ja és természetesen csak olyat írok amit szoktam is használni, így van rá reális esély hogy valóban lenyomom egyszerre ezeket a gombokat.)
Tehát akkor 1. középső ujjal W, 2. mutatóujjal vagy gyűrűsujjal D vagy A igény szerint, 3,4. kisujjal Shift+Ctrl (duckjump), 5 hüvelykujjal Space (játéktól függően lehet sokminden, nálam általában Last Used Weapon), 6. mutatóujjal R (reload), 7. na és most bajban vagyok... :B

Na, majdnem. :) Ez mondjuk COD-ben úgy nézne ki hogy oldalazva előre rohanok egy láda felé, duckjumppal ráugrok, ugrás közben fegyvertváltok pisztolyra amiben rögtön tárat is cserélek (mert fél tár abból semmire nem elég...), és ha mondjuk HL-ben ugranék be egy csőbe akkor még az F-et is be tudnám nyomni hogy bekapcsoljam a lámpám. :) Na így már hét, a nyolcasik meg a vésztartalák ha kitalálok valami mégdurvábbat. :DDD

(#37) REDeath válasza zsiga667 (#36) üzenetére


REDeath
őstag

:DDD és ha ezt egy waron megcsinálod, akor garantált halál:D én is próbáltam CoD2-ben de nem jutotam 8-ig:D lehet azért mert az egér mind az 5 gombját használom, talán ha onnan a két odlalsót áttenném meglenne:) de ha így sokkal kényelmesebb minek? azért hogy legyen értelme vennem 27-ért egy ilyen parasztvillantót? :DDD

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#38) zsiga667 válasza REDeath (#37) üzenetére


zsiga667
addikt

Simán megjátszok ilyeneket, mondjuk utoljára szerintem gimis koromban waroztam, amikor a Mohaa is újdonság volt nemhogy a COD2. :D

Én nem azt mondom hogy van értelme 27k-t kiadni ezért a billért, sőt, mivel a legalább 6 éves Compaq billem gond nélkül tudja ezt ezért egyáltalán nem érzem szükségét. :)
Nálam egéren csak Fire meg Altfire van, illetve görgő, játéktól függően sokmindenre.

(#39) REDeath válasza zsiga667 (#38) üzenetére


REDeath
őstag

Ha csak nem használod de ott vannnak az oldalsó gombok, próbáld ki, és hamar megszokod, és hihetetelnül segítőkészek tudnak lenni:D persze egyéntől függ ki mire használja:D de CoD2 ben, érdemes pl. smoke grenadet rátenni... és pl. távcsövet. így gyorsan tud az ember messzire nézni hirtelen, pici idő alatt, és ha utána nem mozdítja egeret a célkereszt ott marad, és kp-val is le lehet lőni az embert :D

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#40) Alg válasza REDeath (#35) üzenetére


Alg
veterán

heló, no offense... csak a cikkből kiolvasható tényeket írtam, egyébként szerintem sem ér 27K-t...legfeljebb 7et...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#41) Foglalt név válasza zsiga667 (#36) üzenetére


Foglalt név
addikt

Látom mégis van, akinek jó ez :) 8.-nak meg kapcsolhatod a vakut ;)

(#42) REDeath válasza Alg (#40) üzenetére


REDeath
őstag

:D no offense :) szerintem az a legfeljebb 7 az valami nagyon fent lehet:D de azért hogy nincs előtte az a ketes, legalább nem szúr szemet:DDD

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#43) dragonfx


dragonfx
veterán

megaLOLL
nekem is így néz kia bill.em ilyne szép fekete, csak nekem 1 nullával kevesebbe került. :C
Ez egy értelmetlen termék pláne ennyiért, max. marketing.

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#44) Cicero


Cicero
őstag

így a képeken át a hangja, nyomókája meg felülete erősen hajaz nállam a commodore 64-esre.. nállam.. :o

(#45) Alg válasza Cicero (#44) üzenetére


Alg
veterán

''így a képeken át a hangja''
:C

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#46) g@bo válasza orbano (#32) üzenetére


g@bo
nagyúr

mondjuk van hasonló egérpadom, és nem pöndörödik a széle. de 7 ropi gáz egy darab linóleumért.

27k egy billért meg vicc, főleg hogy ronda is.

(#47) REDeath


REDeath
őstag

az egérpadom 170 Ft volt. :D persze jobb egy spéci egérpad, ez vitathatatlan, csak nem annyival jobb mint amennyivl többe kerül. s enyém is szövet, meg matt, meg vastag! nem göndörödik stb... Csak nincs rajta semmiféle minta, hímzés stb. és nagyon jól csúszik. igaz nem olyan nagy, viszont a bilentyűzet tartóm az asztalban, pont akora hogy ez meg a bill, ha pár centit egymásra csúsztatom, elfér rajta... ha szélesebb helyem lesz, lehet jobban tudok majd jáccani:D mert az kurva idegesítő mikor nem tudom arébb húzni a kezem, mert leesik az asztalról :O :O :O :O

De én fogok árulni Gamer PC asztalt. 3 méter széles lesz, és az egész billtartó egy nagy egérpad lesz!!! kezdő ár 4 millió!

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#48) orbano válasza zsiga667 (#36) üzenetére


orbano
félisten

Tehát akkor 1. középső ujjal W, 2. mutatóujjal vagy gyűrűsujjal D vagy A igény szerint, 3,4. kisujjal Shift+Ctrl (duckjump), 5 hüvelykujjal Space (játéktól függően lehet sokminden, nálam általában Last Used Weapon), 6. mutatóujjal R (reload), 7. na és most bajban vagyok...

Ecsém, ha te mondjuk balra oldalazűs közben shit+controllal duckjumpolsz kisujjal... akkor elmehetnél zongora- vagy gitárművésznek.
És ugye ugye még most is csak 6nál tartunk. Aki meg kivitelez még egy egy-ujjal-két-gomb kombinációt a shift+controlon kívül... az meg is érdemli :D ezen felül nem értem oldalazott duckjump mellett miért kell lastweaponchange. megnyomhatod akkor is amikor elengedted a többi gombot.

Mellesleg a cikkben szereplő CSben a space a jump, így nincsen egyujjas kombó, nincs is értelme, semmihez nem kell. A teljes kiosztás 5 ujjra van tervezve, 1gomb - 1ujj felosztásban. Akinek meg ez kevés, vagy nem szereti a gombokat, ott vannak az egér billentyűi, bár ezeket csak amatőrök használják.

A vér nem válik VAZZE!™

(#49) orbano válasza REDeath (#47) üzenetére


orbano
félisten

nekem is ilyen van. már a második generáció. az elsó tecsós, a mostani spáros :D de veszek majd egy normálisabbat, mert a lézeres egér nem nagyon komálja, elég pontatlan, ez jobb szereti a finom mintás cuccokat. persze játszani wheelmouse optical 1.1a-val játszom, az meg egy virágyágyásban is frankó érzékeny.

A vér nem válik VAZZE!™

(#50) REDeath válasza orbano (#49) üzenetére


REDeath
őstag

höhö, az enyém Auchanos. én mondom csak akor veszek komolyabb egérpadot: 1 ha ez elkopik, 2 ha lesz nagyobnb asztalom... ami nem lesz :D

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#51) zsiga667 válasza orbano (#48) üzenetére


zsiga667
addikt

Pedig az egy-ujjal-két-gomb nálam tényleg teljesen alapvető mindennapos tevékenység. :) (Ja és tényleg tanultam zongorázni meg gitározni is, bár a művésztől nagyon messze vagyok. :B Mondjuk a zongorázáshoz állítólag van tehetségem.) Az említett duckjumpot pl. máshogy nem is tudom megcsinálni, de a D+R is gyakori egyujjas kombó nálam.

Nem azt mondtam hogy direkt igyekszem ezeket egyszerre lenyomni, csak azt hogy előfordulhat, ha épp szükség van rá.

És nálam a CS-ben is mint minden másban a Shift a jump, mert ezt szoktam meg.

(#52) Allien


Allien
veterán

Engem meg fogtok kövezni! De elötte 1 kitérő. Az egérpad még hagyján, kell, és kész. De, ez a bill egy lótúró! Méghozzá azért, mert ezen SEMMI, ismétlem, semmi tervezés nincsen!:DDD Mivel, úgy néz ki, mint a többi, tehát semmi ergonómia, még mindig az anno, írógéphez kifejlesztett okosság, ami arra talán jó, de játékra már NEM!
Aki igazán játékhoz akar billentyűzetet, és nem sajnálja a dellát, annak EZ a megfelelő választás (persze kinek mi):
[link]
EZ a Zboard billentyűzete, cserélhető felső résszel.
Ami a 8, azaz nyolc billentyűlenyomást takarja, ezt nem így kell érteni! Az egy dolog, hogy egyszerre mennyit képes a gép felé küldeni, hanem a billentyűk összehangolása a lényeg, és ezen segíthet az, hogy a gép felé bővitetten kommunikálhat. Tehát, ha lenyomod az W,E,D gombokat, meg mondjuk hozzá a space-t, akkor azt el is fogja fogadni (mert valszeg nem egy sorra vannak felfűzve). Anno, volt egy mezei Compaq feliratu billem, és bizony behalás volt Mohaa-zni vele, egyszerűen esélyem sem volt normálissan azzal (is) játszani, pont azért, mert nem volt képes a W-E-D kombót egyszerre elküldeni. Ez pedig ebben a gammában, az oldalazva előre haladás, közben oldalra kidőlés. Most nem kell jönni a hülyeséggel, hogy másképpen is be lehetett volna állítani, mert persze, ha mondjuk az ''E'' helyett ''U''-ra rakom, csak elérni nem fogom soha.:DDD Illetve, akkor sem biztos, hogy a bill képes lenne egyszerre 3 gomb jelét elküldeni a gép felé.
Ezért kell a nagyobb ''sávszélesség''. :B Persze, sok hülyeséget zagyválok össze, valószínüleg!;)
Ja, és CS-hez kiegészitő a Zboard-hoz:
[link]
Persze, ettől nem biztos, hogy jobb leszel, de van rá lehetősség, elvileg. Nekem a Battlefield 2 kieg igenis, sokat segített!:B

[Szerkesztve]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#53) Johnny Cage válasza jamez (#4) üzenetére


Johnny Cage
addikt

''Valaki csináljon már egy olyan gaming billenőt amiről lefelejti a soha nem használt windoz gombokat!!''

Áhh, én ezért könyörgök az atyaúristennek lassan már egy évtizede. Szinte kincsként kezelem a jó 13 éves 101 gombos billentyűzetemet. Nem találkoztam még olyannal, legyen bármilyen nagy gyártó terméke, amin kényelmesebb lett volna gépelni vagy játszani (sőt, épp ellenkezőleg). És könyörgök az úrhoz: tűntesse már el valaki azokat a büdös windows billentyűket, és jöjjön vissza a divatba az ALT és a CTRL közötti hely, ami azért lett kitalálva, hogy jól kitapintható legyen a billentyűzet. (Amikor egybeömlesztik az egészet, ott egyszerűen nem fér el a kéz.)

(#54) REDeath válasza Allien (#52) üzenetére


REDeath
őstag

A Z-board-nak csak egy baja van, mégpedig hogy szerintem kicsit kotyogós. Lehet én pont egy selejtes példányt tudtam kipróbálni, de nem valószínű. Viszont maga a kiosztásos dolog tényleg jó dolog, igaz anélkül is tök ugyanúgy lehet jácani, csak így vmivel kényelmesebb meg szebb. de engem akor is zavart az hogy kicsit kotyogós volt. szóval nem volt olyan strapabíró...

Ellenben ez már nagyon is etszetős bill: [link]
ajánlom hogy olvassátok is el a finkciókat. (úgy mint pl. több profil... stb...)
persze cod fanatikusok ugyis csak codossal jácanak de ez játék szempontjából univerzális, és nagyon jó.!!

Ezt meg annak ajánlom aki meg akarja tartani a régi billjét is!!! [link] pofás darab, és hasznos is tud lenni!




[Szerkesztve]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#55) REDeath


REDeath
őstag

[link] és ez kéne nekem, karácsonyra megvehetné valaki :D de elfogadom az előbbi két linken lévő gamepadot illetve Merc.-et is :)

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#56) REDeath


REDeath
őstag

és egy újab link, ha nem CoD2-es kellene, akkor ez. (az alsó se rossz csak az inkább stratégiához van, meg stb..) szép, jó, és nincs 27 ropi!!!!!!!!
[link]

Szóval szerintem a Chicony az egyik legjobb bill márka, csak ritka. (a régim olyan volt, és kitűnő volt)
A másik a Cherry, pl. biometrikus olvasóval ellátott billek:D csak ezeket inkább áuházakban használják, meg az iparban.



[Szerkesztve]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#57) nahat


nahat
tag

Én ezt a 6 mm vastag qck-t nem értem. Ez minek? Nekem régebbi qck-m van és ez is rosszul csúszik, minek adnak ki ugyanezzel a felülettel egy vastag egérpadot. Az még a csuklónak sem jó. Régebben pont azt magyarázták, hogy minél vékonyabb annál jobb. Rajtuk ragadt egy rakás szivacs és nem tudnak vele mit kezdeni? Ki fog ilyet venni? Az emberek azért vesznek qck-t mert nem szeretnének több pénzt költeni egérpadra. De ha már 7000 Ft fölött vásárolnak akkor ezer, hogy S&S-t vesznek. Persze ha mondjuk lézeres az egerük akkor max 5L-t, vagy sima qck-t, de nem majd 8e Ft-os buta vastag igazából nem túl jól csúszó szövet egérpadot. Ezt egyszerűen nem értem :W . És ha már itt tartunk ez a billentyűzet is egészen furcsa számomra. Sosem hallottam még billre panaszt. 8 gomb lenyomására alkalmas egyszerre... Valaha lesz erre szükség gamereknél? Szerintem sértő ez a hülyéneknézés, de a pofátlan ármeghatározás már mosolyt keltő:) Nem, nem nem értem, szerintem hülyéskednek a steeles srácok.

''Ha egy cápa a kezedből eszik, a lábadból is fog...''

(#58) REDeath


REDeath
őstag

na ez az utolsó csak modolni nem engedett 5 perc miatt:[link] ez szerintem az egyik legszebb amit láttam. (Cherry)



UI: (most még tudtam modolni) az nem lehet hogy csak elírás a 27 ezer? moderátor? mert még egy csepp remény van bennem hogy nincs olyan hülye aki ezt ennyiért adja el...


[Szerkesztve]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#59) orbano válasza zsiga667 (#51) üzenetére


orbano
félisten

őszintén: előfurdult már sokszor, hogy a billentyűd gyenge képességei miatt nem sikerült egy ilyen kombót lenyomnod, mert nem volt képes csak teszem azt 4 vagy 5 billentyűt érzékelni?

A vér nem válik VAZZE!™

(#60) orbano válasza Allien (#52) üzenetére


orbano
félisten

ezt a CS billentyűzetet meglátja egy normálisabb CSés és belehal a röhögésbe. eleve a ''wasd'' körüli részről hiányzika Q és az E. Le kell vennez az irénygombokról a kezed minden alapművelethez, amiknek teljesen kényelmesek a környező billek, mindegyik jó alaposan kihasználva: q,e,r,f,g,x,c,v. Ha ezek messzebb lennének pakolva, lehetetlen lenne normálisan csézni. A számgombokról 1től 5ig még nem is beszéltem...

Egyébként meg fasságnak tartom az egészet. A hagyományos billentyűzetek évtizedekkelezelőtt lettek kifejlesztve arra, hogy 5 ujjal elérjél 15öt KÉNYELMESEN és GYORSAN. Aki annyira nagy májernek képzeli magát, hogy ez nem elég és valami más kell neki, az javaslom nézzen meg egy gépírót munka közben... :B

A vér nem válik VAZZE!™

(#61) Allien válasza REDeath (#56) üzenetére


Allien
veterán

A kotyogás akkor van, amikor nincsen a helyén a bill, illetve, kicsit másképpen van megoldva, mint egy mezei bill.nél, és ezért érzékelhető ilyen hang, ez tény. De ettől még miért ne lenne tartós? :F Legalábbis, én nyúzom, és még egyszer sem volt ezzel gondom. A Chicony is mezei bill, csak ráírták, hogy gammereknek, ennyi! Egyettlen jó dolog lenne benne a linkeden, az alsón van egy analóg karnak látszó ''tárgy''! Na, ha azt nem úgy rakják, akkor tényleg használható is lenne. Ugyanis, ha szigorúan nézzük, az analóg karnál nincsen jobb az irányitáshoz, bal kéz szempontjából. Kb úgy kellene lennie, hogy a balkézben egy olyan eszköz, mint egy fél gamepad, analóg karral, a jobbkéz pedig marad az egérrel.:DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#62) Allien válasza orbano (#60) üzenetére


Allien
veterán

Most személyeskedsz? Miért lennék fasz? Azért, mert másképpen gondolom? :F Én speciel a gépírókra teszek magasról, mert én nem az vagyok, ennyi!:DDD Illetve, nem CS-zek, és ezért nem is tudom, mennyivel jobb-roszabb azzal a feltétel nyomulni. BF2-hüz viszont kb 100x jobb (kényelmesebb). Ennyi!;)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#63) Esmein


Esmein
nagyúr

Még jó, hogy wowban csak csak az 12345qeyx tab és középső egérgomb kell a leggyakrabban használt dolgokhoz, f1-f12 ahhoz amire lusta vagyok klikkelni, wasd a mozgáshoz és minden másra rá is tudok bökni. És mindehhez maximum 2 gombot kell lenyomni egyszerre, talán hármat, ha ugrálni is akarok közben. Aranyos volt a blizzard hogy így alakította ki a játékmenetet és használhatok egy bruttó 1250 forintos fekete chikony billentyűzetet is, amiről nem sajnáltam lefeszíteni a win billentyűket, anélkül sem egy szépségverseny-győztes.
no. :) Ha nem normál billen kéne wowoznom tuti megkattannék kicsit.

Egérpadom viszont egy QCK+ és anélkül sehova sem megyek. Egyszerűen lehetetlen hogy nekem mégegyszer olyan érdes 5 mm magas teszkós ráspolyon kelljen játszanom. Inkább akkor nem tolom.

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#64) macilaci78


macilaci78
nagyúr

8 gomb egyszerre történő lenyomása... Mindenki teli tenyérrel játszik? :F ;]

Tudjátok, miért gamer billentyűzet? Full idegesítő, mikor munkában álmomban ráborulok pofával a billre és lenyomok pár billentyűt, az meg sípolva felébreszt... :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#65) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Pont az hiányzik nekem is, hogy 8 billentyűt bírjon egyszerre, bár kár hogy natív ps/2 es, nem értem miért nem usb. Bár adapter ott van ok, de az mégsem olyan, mert nem elemeiben usb s. 30k s ps/2 es bill érdekesen hangzik, de mondjuk steel.

macilaci78 : ez csak hozzávetőleg ennyi, ha már 6 ot tud egyszerre az királyul hangzik.

[Szerkesztve]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#66) [HUN]Tyson


[HUN]Tyson
senior tag

6mm habszivacs, rajta textil borítás, ez azért szvsz 7k-ér enyhén kurvadrága.

(#67) xuldar válasza deter (#5) üzenetére


xuldar
őstag

Ez kb. baromság. Gyakorlatilag nincs ma olyan játék, amihez ne kellene egér. Tehát az egyik kezed az egeren van. A másik kezeden hány ujjad van?
27 pénzért pedig irdatlan drága. Pár hónapja volt itt hír, hogy megjelent egy full alumínium klaviatúra. Az majdnem olcsóbb volt ennél.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#68) zsiga667 válasza orbano (#59) üzenetére


zsiga667
addikt

Ha visszaolvasod a postjaimat ebben a topicban, megtalálod a választ. ;)

Nekem egy ilyen kéne: [link]

(#69) nap


nap
addikt

Ennek is megvan a maga vasarlokozonsege.
En szivesen elfogadnam, a mostani 3 vagy 4 gombnal mar sipol, igaz, az teljesen hangtalan.
Mondjuk 27 rugot nem adnek erte.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#70) REDeath válasza Allien (#61) üzenetére


REDeath
őstag

Persze a Chicony is mezei bill, de ott is több gombot nyomhatsz le, stb tehát ha ez a 27 ezres bill-re azt mondjál hogy Gamer, akor a Chocony is az...
De ami a legfontosabb hogy (amúgy alapban adják hozzá például azt a kis külön padot) mindez nem kerül 27 ezerbe!!!!!!!!!!
És legalább nomrálisan fogalmaznak. az első a PC Gamers, gonodlom a több leüthető billentyű miatt. (és mivel a pc is ott van, ezért normál billenytűzetnek is tökéletes)
A második, alol, az viszont Gaming Keyboard, tehát az meg kifejezetten játékra van, (persze mást is lehet vele) a képről is láccik.

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#71) bLL^ válasza zsiga667 (#68) üzenetére


bLL^
senior tag

Az is 10k, havernak is ilyenje van csak más márkába már lassan egy éve és mindig mondom neki h inkább nekem fizetett volna 10k-t és abból megtanítom normálisan játszani. :DDD (Az azért fontos h csak fps-ekhez használja amit sima bill-en is tökéletes játszani mindenféle extraoldalsó gomb nélkül.)

[Szerkesztve]

(#72) Allien válasza REDeath (#70) üzenetére


Allien
veterán

Csak azért azt NE felejtsük el, hogy ha játékra kell egy ''valami'' billentyűzet szerüség, akkor minek a fennmaradó ~90 billentyű? AZt sem használod egy játékban sem, szinte. Talán esettleg valami repszimnél lehet, hogy az összes billt kiosztják. Ergo, egy fps-rts-rpg gammáknál, ha a logikát követjük hótt felesleges 10-15 gombnál több. De, az legalább kézhez áljon, márpedig (szvsz) egy átlag bill.-nél ez nem adott, erre jobb az, amire nem csak rámondják, hogy gammer, közben csont olyan, mint egy 500 hufos bill. Ezzel a felfogással.;) A ''másik'' Chicony billen nem látok semmi extrát. Talán a joy? Ami persze, a rossz oldalon van, mert ugye a jobb kézben az egér van, balkézre pedig nem igazán szerencsés joyt rakni (pedig már rég óta keresek olyan billt, amelyiken végre lenne joy, mert PS-n nőttem fel, és az 1000x jobb irányitásra, de célzásra viszont jobb az egér).:B A bal oldalán pedig van 9 ''gomb'', de annak elrendezése szintén banális, nevettséges, szvsz. ;)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#73) REDeath válasza Allien (#72) üzenetére


REDeath
őstag

a maradék kilencven bilentyű nélkül légyszíves írjál már be nevet játékban... meg adj ki servercommandokat... meg stb... meg msn-en vagy IRC-n szervezd le a wart. ha ezt 15 gombból megcsinálod (esetleg elsütsz egy 8-as kombót) képernyő bilentyűzet nélkül veszek egy láda sört neked.

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#74) Allien válasza REDeath (#73) üzenetére


Allien
veterán

Frászkarikát!;) Méghogy egy láda sörért!? Hol élsz TE! ;)
Antialkoholsita vagyok, sorry!:DDD
Itt most nem azon van a hangsúly, hanem arról van szó, hogy mi is az a gammer billentyűzet! Kinek mi. Neked az a ~105 gombos mezei, akkor az, de Nekem ettől még nem kötelező, hogy ugyan azt jelentse!
zsiga667 (#68). hsz-ben link: [link]
illetve, (#54) hszolásodban: [link]
Erről beszélek, meg a Zboard alapmodellről +kieg. Játék alatt meg már nem szervezel semmit!;) Ha igen, akkor ugye nem játszol! :R

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#75) RVN


RVN
tag

Tényleg drága ez a bill, de sztem a Zboard is nagy hülyeség :U

(#76) REDeath válasza RVN (#75) üzenetére


REDeath
őstag

Több értelme van mint 27 ezret adni ezér a csúnya szarért.

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#77) Allien válasza RVN (#75) üzenetére


Allien
veterán

Hát, azért ez így, önmagában elég LOL, már ne is haragudj.:B Talán, ha esettelg megírnád, mi az, ami szerinted nem megfelelő. Persze, most ne olyan marhasággal gyere, hogy nem világít, nem tetszik a szine, meg hasonlóak! Illetve, az árával se gyere, mert most nem erről szól a dolog, hanem mi is az a gammer bill.:DDD Ha a Zbord (szerinted) nem az, akkor mi? :F
Legalábbis, én teljes mértékben meg vagyok (ilyen téren) elégedve vele.:B Nekem kézre áll, és eredményesebb vagyok vele, mint a régi billemmel, igaz, ahoz képest szinte bármi jobb lenne. :O

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#78) RVN válasza Allien (#77) üzenetére


RVN
tag

Csak annyi, hogy sztem ez nem gamer bill: [link]

(#79) Integra


Integra
titán

lol. az én fapados ms klavim is kiválóan elboldogul ennyi klavi egyszeri leütésével, pedig másra találták ki:))
szóval parasztvakítás felső fokon

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#80) B_ence


B_ence
csendes tag

Ezért a bill. ért sem fizetnék ennyit... nekem egy 1000ft os kis SP billem van, 4-5 gombot is bevesz hibátlanul (3éves).
Egérpad: 7000ft elég sok érte... Ha azt nézed 40cm es ALLSOP raindrop xl 5mm vastag és 5k ért kapsz (igaz, itthon nem kapni). Qpad is 5k körül mozog... szvsz nem éri meg egyik sem.

(#81) nahat


nahat
tag

Azt hiszem beláthatjuk ezen két termék nem éri meg az árát. Az egérpad számomra sértés, a billentyűzet pedig brutális áron megy, konkrétan bolondnak gondolom azt aki megveszi...

Én 3 éve kaptam egy billentyűzetet, amit annyira megszerettem, hogy nagyon szeretnék újra ilyet venni. Ez egy Mitsumi KFK-EA4XT, de sajnos nem tudok sehol sem hozzájutni. Ha esetleg bérkinek módjában áll ilyenhet jutni szívesen veszem ha szól.
Köszi:)

[Szerkesztve]

''Ha egy cápa a kezedből eszik, a lábadból is fog...''

(#82) 4nick8 válasza nahat (#81) üzenetére


4nick8
őstag

Pontositva:
1. ez a termek nem eri meg az arat neked.
2. miert lenne bolond? tetszik neki, ki tudja fizetni megveszi.

azt kene mar elfelejteni ha egy barmilyen termek, akar cipo, elelmiszer, auto vagy alkatresz annyiba kerul hogy neked soha nem lesz ra penzed attol meg aki olyat vesz nem bolond, hanem csak jobb modu mint te.

(#83) nahat válasza 4nick8 (#82) üzenetére


nahat
tag

Igazat adok neked abban, hogy nem így kellett volna fogalmaznom.
Ellenben a topicban levő termékek számomra továbbra is érthetetlenek. A qck heavy annyiban különbözik a normális qck-ektől, hogy vastagabb szivaccsal látták el. A felülete ügye megegyezik, és már az sem mondható túl jól csúszó felületnek. Qpad, mantis mind jobban csúszik. A qck heavy ára már megközelíti az S&S-t, a Qpadot, a mantist, func-okat. Nevetséges.

A billentyűzettel kapcsolatban egész biztos van olyan ember aki pénztárcáját nem terheli meg 28e Ft, de erősen kétlem, hogy egy belátó ember ennyit költene egy billentyűzetre.
Esetleg érdekelne te milyen véleménnyel vagy a termékekről. Ez egy fórum, belefér, hogy fikázzunk dolgokat, persze módjával. Szerintem nem léptem át a határt.

''Ha egy cápa a kezedből eszik, a lábadból is fog...''

(#84) GrotESC


GrotESC
aktív tag

A bill tetszik. Sztem . ilyennek kell lennie 1 billnek.
A gyarto honlapjan nem tudtam kideriteni vajon magyar bill. kiosztassal fogjak-e gyartani -ez ugy latom angol-. Meg esetleg baige szinben is el tudnam kepelni, vagy a manapsag oly divatos csontfeherben.

off: vegigolvasva a topicot latom azon filoznak sokan vajon cs,cod2, stb fps jatekban hol kell 8 bill 1xre es hogy ott mas a fontos... A honlapon leirtak, hogy ezt a bill.-t igazabol az o2 jam nevu jatekhoz fejlesztettek (video is talalhato a jatekrol), de rajottek, hogy strategiahoz mmo-hoz is jo valasztas. fps optimalizalt billencs kesobb. Szal. meg varjatok. Akkor majd lehet donteni.

[Szerkesztve]

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#85) REDeath


REDeath
őstag

amúgy megnéztem és letilthatóak a windows billentyűk... bármilyen billen. tehát az nem gond.

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#86) afterburner_


afterburner_
őstag

dizajn eleg gaz... :(

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#87) optikus


optikus
senior tag

En meg ma is egy 286-oshoz vetelezett mezei billentyuvel dolgozom, nagyon kiraly nincs osszekutyulva az insert home resz valami massal es ami alegjobb hogy nincs windowsgomb meg jobbegergomb sem rajta, ergo hasznalhato :P
Raadasul van a pinyoban tartalek, meg selejt is hogy legyen mibol banyaszni ha betolyik valamelyik gombja :))

Buy books not gear.

(#88) Johnny Cage válasza optikus (#87) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Én detto, egy 286-ostól visszamaradt 101 gombost használok. Akárhova megyek, munkahely, barátok, windows kompatibilis billentyűzetekkel találkozok. Itthon gépirónőket megszégyenitő sebességgel gépelek, de náluk egy szó bepötyögése is gondot okoz - egyszerűen borzasztó kényelmetlenek azok a billentyűzetek, próbálja ki bárki, tegyen egymás mellé kettőt, érezni fogja a különbséget.

(#89) optikus válasza Johnny Cage (#88) üzenetére


optikus
senior tag

Ja es raadasul angolt (sot winbol sem vagyok hajlando magyart hasznalni), internationalban, barki odaul a gepemhez agybajt kap ;] mondjuk en meg a magyar kiosztastol...

Buy books not gear.

(#90) REDeath válasza afterburner_ (#86) üzenetére


REDeath
őstag

Hát még az ár/érték mutató :DDD

[Szerkesztve]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#91) szoti27


szoti27
tag

Sziasztok 5h v2 usb vagy steelseries siberia v2 usb ? nah vajon meik jo kérrdés mi?

(#92) HooDED válasza szoti27 (#91) üzenetére


HooDED
csendes tag

Szerintem a Siberia jobb választás lenne:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.