Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mAtech


mAtech
aktív tag

Eddig jól hangzik.

Aztán majd a teszteken kiderül a valóság, és lehet számolgatni. :))

Ha nem vigyázunk a természetre, ő se fog mi ránk...; De hát ugye aki akar az a betonba is beleköt...

(#2) twollah


twollah
nagyúr

Mikor fog a ph csapata egy SiS chipsetes AMD alaplapot tesztelni?

(#3) anaqer


anaqer
veterán

Vélhetőleg amikor értelme lesz... NF2 / KT600 mellett én legalábbis nem sokat látok... :t

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#4) twollah válasza anaqer (#3) üzenetére


twollah
nagyúr

Ha valaki olcsón szeretné megúszni az új alaplap vásárlás akkor szerintem nagyon örülne egy ilyen tesztnek.

(#5) rog válasza anaqer (#3) üzenetére


rog
addikt

[L]http://www.tecchannel.de/hardware/1211/10.html[/L]

(#6) twollah válasza rog (#5) üzenetére


twollah
nagyúr

Ez eddig szép meg jó, de gondolni kellene azokra az olvasókra is akik nem értik a német nyelvet.
Én értem miről van ott szó, de egy ékes magyar nyelvű teszt azért jobb lenne a ph oldalán.

(#7) rog válasza twollah (#6) üzenetére


rog
addikt

de nem is azert raktam ide, hanem, hogy lassuk van-e ertelme a nf2 mellet vagy nincs.. :)

(#8) twollah válasza rog (#7) üzenetére


twollah
nagyúr

Erre a válaszom a 4. hozzászólásom mondatának első fele.

(#9) rog válasza twollah (#8) üzenetére


rog
addikt

mire?

(#10) twollah válasza rog (#9) üzenetére


twollah
nagyúr

Huh hagyjuk.

Elbeszélünk egymás mellett.

(#11) rog válasza twollah (#10) üzenetére


rog
addikt

szerintem is. anager hozzaszolasa az en olvasatomban az, hogy a sis 748-al nem erdemes foglalkozni, mer a nf2 meg a kt600-zal nem egy kategoria.
erre beraktam a tesztet, ami azt mutatja nincs igazan kimutathato kulonbseg a chipsetek kozott. az ara meg biztos jo lesz. szoval igenis erdemes foglalkozni vele.

te meg arrol beszelsz, hogy kene magyar nyelvu teszt.

(#12) WN31RD


WN31RD
addikt

Jól látom, hogy nincs rajta se P-ATA RAID, se S-ATA? Csak az alap két IDE csatorna? :O
Ha jól látom, akkor miért nincs? :F

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#13) twollah válasza WN31RD (#12) üzenetére


twollah
nagyúr

Mert gondolom a kispénzű felhasználókra gondoltak az alaplap tervezésekor.

(#14) WN31RD válasza anaqer (#3) üzenetére


WN31RD
addikt

Nem tudom, miért, de nekem valahogy szimpatikusak (eddig) a SiS chipkészletek. Olcsók, és az árukhoz képest jók. És nincs pl. gányolás, mint az nForce2 drivereivel.
(Egyébként most is SiS lapom van :D, és már a 486-osom is olyan volt... :U)

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#15) WN31RD válasza twollah (#13) üzenetére


WN31RD
addikt

Nagy kár, hogy egy ilyen olcsó alkatrész kispóroltak belőle... (Nem hiszem, hogy egy Highpoint/Promise/Silicon Image P-ATA vagy S-ATA vezérlő baromi drága lenne)

A kispénzű felhasználónak (HDD,DVD-ROM,CDRW,esetleg 1 mobilrack - ez nyugaton bőven ''kispénz'') is jól jöhet, hogy nem kell egy IDE csatornára két eszközt dugnia... persze az átlagos (kispénzű vagy nem) felhasználónak valószínűleg halvány gőze nincsen arról, hogy ennek milyen előnye lenne.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#16) twollah válasza WN31RD (#15) üzenetére


twollah
nagyúr

Ne törődj vele, én sem törődök vele.

Ha kihagyták, hát kihagyták.
Biztosan volt okuk erre.

(#17) erdoke válasza WN31RD (#12) üzenetére


erdoke
titán

Majd csinálnak belőle Deluxe, Gold, Platinum, stb. verziókat, ha úgy látják, van értelme a drágább kategóriában is versenybe indítani.

A legjobb aláírás a héten

(#18) WN31RD válasza erdoke (#17) üzenetére


WN31RD
addikt

LOL :))

De komolyan: Egy vagy két plusz IDE csatorna még messze nem luxuskategória... :)

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#19) anulu


anulu
félisten

Jók ezek a SiS chipsetek? Én egy K7S5A-val próbálkoztam még jórégen és csak a szívásom volt vele...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#20) .:SzvData:.


.:SzvData:.
tag

SIS 4evvaa....
én spec ''imádom'' amit a sis müvel chipset piacon.
számomra, aki mint mindenki ,szeretem a felsőbb kategóriás vasakat mindíg üdítő pillanat feltérképezni a SIS alternatíváit....és asszem minőségben sem lehet panasz a munkáikra....

a cikk képén csak én vettem észre hogy van ott SATA is 2db??? :F

| ..:S.::E..T:..I..:.:::.....:. <|>

(#21) rog válasza .:SzvData:. (#20) üzenetére


rog
addikt

nagyon ugy nez ki, hogy csak te..
meg a gyarto se vette eszre :)

(#22) .:SzvData:. válasza rog (#21) üzenetére


.:SzvData:.
tag

igaz,igaz,igaz :o
akkor azért azt monnya meg plz vki hogy mi az a két sárga baszas a lap alján?? :F

| ..:S.::E..T:..I..:.:::.....:. <|>

(#23) rog válasza .:SzvData:. (#22) üzenetére


rog
addikt

usb?

(#24) .:SzvData:. válasza rog (#23) üzenetére


.:SzvData:.
tag

valszeg jah...
''
I/O Connectors

2 connector for 4 additional external USB 2.0/1.1 ports
''

| ..:S.::E..T:..I..:.:::.....:. <|>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.