Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Efreet


Efreet
senior tag

van már 775ös proci? 28.hét július második hete... addigra lesz?

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#2) twollah


twollah
nagyúr

Vicces, hogy a hirhez mindig egy doboz kepet csatoljak kepnek.
Miert nem a belet mutatjak az uj vasnak?
A kulcsiny semmit sem arul el.

(#3) dabadab válasza twollah (#2) üzenetére


dabadab
titán

Aki ilyen gepet vesz, aki valoszinuleg tobbet szamit a kulso, mint az, hogy mi van belul.

DRM is theft

(#4) Efreet válasza dabadab (#3) üzenetére


Efreet
senior tag

azért ezt cáfolnám - akkor nem Shuttle-t vettem volna, nagyon sokat számított a jó szerelhetőség (igaz nem kell sokszor, de hátha), és az ICE hűtőrendszer... az, hogy nekem igencsak tetszetősen néz ki, az már valahol másodlagos. tényleg illett volna 1 kép az új ICE-ról, dehát proci nélkül mit sem ér.

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#5) kiskegyed


kiskegyed
aktív tag

Ha az optikai 5.25-ös eszköz melett elfér 3db 3.5-ös merevlemez egy ekkora dobozban, akkor :C

(#6) Efreet válasza kiskegyed (#5) üzenetére


Efreet
senior tag

2 már az előzőben is szépen elfér - floppi/kártyaolvasó nélkül persze.

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#7) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Végre!!!! :C 350W táp! :C nagyon kellett már. Egy 250W tápra nem nagyon mer az ember rábízni egy x800pro-t, és 3,75+Ghz P4-t. rájöttek. :)

(#8) kiskegyed válasza Efreet (#6) üzenetére


kiskegyed
aktív tag

Azt én is láttam, hogy kettő elfér, de három?
Egy kártyaolvasós floppy + egy sata raid már elég jó bicikli ;)

(#9) Skica válasza zsoltee10 (#7) üzenetére


Skica
őstag



A ''mini'' PC-ben 220W a táp és a ''modern P4-es'' procikat AiW-es ATI kártyával bírta!

.: No Comment Grp:.

(#10) zsoltee10 válasza Skica (#9) üzenetére


zsoltee10
addikt

Nyitottam egy ilyen topicot, hogy ''milyen mini pc-t vegyek''
Abban arra jutottunk, hogy biza a 220w tápra senki nem mer rábízni egy húzott 3,75Ghz p4-t, 9800pro-t, 1G ramot, 160Gb vinyót.
MLaca szerint is kevés lehet. 350w már elég bármire, ha előbb jelenik meg, és 875 chipkészlettel, akkor nem chieftec dragont vettem volna....

(#11) Keitaro válasza zsoltee10 (#10) üzenetére


Keitaro
addikt

Villámkérdés, akkor te is sokat foglalkoztál vele: melyik a leghalkabb? :)

(#12) zsoltee10 válasza Keitaro (#11) üzenetére


zsoltee10
addikt

sztem a Soltek Qbic, mert abba szépen bele lehet tenni egy 7000-as Zalmant, és kész. :)

A hangerővel kapcsolatban a vga miatt vannak aggályaim, mert nincs elég hely, hogy a heatpipe zalmant fel lehessen tenni akár egy x800-ra. :(

(#13) wipes válasza zsoltee10 (#12) üzenetére


wipes
senior tag

a shuttle ice heatpipe coolere szvsz (csak silentblade-re kell cserélni bee a gyári ventit) nekem így van, és semmi hangja. ;]

(#14) zsoltee10 válasza wipes (#13) üzenetére


zsoltee10
addikt

viszont az nem bír el egy 3,75Ghz p4-t. :)

(#15) wipes válasza zsoltee10 (#14) üzenetére


wipes
senior tag

azt nem tudom :F valszeg nem, de egy amd 2000+ xp-t
min. fordulaton 40 fok alatt tart :) és semmi hangja

feltekerve biztos tovább bírja, és úgy is csak 19dBA
de mivel ebben a lapban nem lehet tuningolni, nem tudom kipróbálni :(

(#16) zsoltee10 válasza wipes (#15) üzenetére


zsoltee10
addikt

értem. :) ez az. igazából ezek a barebone cumókkal akkor van gond, ha a rendes méretű gépekkel egyenlő teljesítményre, és halkságra van igény. ezért nem vettem végül barebone-t, hanem egy chieftec dragon nagytornyot. a két véglet közül akartam választani. :)

(#17) wipes válasza zsoltee10 (#16) üzenetére


wipes
senior tag

attól függ, mekkora teljesítmény kell :)
nekem elég a 2000xp, ati 9100, 40gb, integrált hang, és tuningolni sem nagyon szoktam, így még nem is drágá annyira, egy normális ház, táp, alaplap és cooler
is legalább 40-45e :F

(#18) zsoltee10 válasza wipes (#17) üzenetére


zsoltee10
addikt

igen, akinek nem nem kell nagy teljseítmény annak eddig is bőven elég volt, mert pl. Gianninál van most passzív hűtős 9200, a soltekben pedig egy 2.4C-t a zalman elvinne min. fordulaton.

engem akkor érdekelne (érdekelt volna) egy mini pc, ha bele tudnám költöztetni a gépem. 9800pro gyári hűtése pedig hangos, így hiába lenne zalman a procin.
most már legalább a táp miatt nem kell aggódni, hogy kevés, viszont hogyan halkítsam le a 9800pro-t, ha eleve XT órajelen használnám. :F

(#19) wipes válasza zsoltee10 (#18) üzenetére


wipes
senior tag

Én gondolkoztam azon, mivel kívül van az agp, kivágom a ház oldalát, és teszek bele egy ilyet:



A vga-ra meg ragasztok egy nagy lapos bordát, ami befedi a ramokat és a magot is.

Aztán eladtam a yóól húzható ti4200-asomat, a házat meg végül nem vágtam
széjjel, mert még sok gari van rá. :)

(#20) Keitaro


Keitaro
addikt

És a tápok hangereje?

(#21) zsoltee10 válasza Keitaro (#20) üzenetére


zsoltee10
addikt

azok sztem halkak, végülis egy márkás atx táp is halk, pedig azokból van 400+W teljesítményű is. ha csak annyira halk lenne a barebone tápja, mint a 475-ös noisetaker enermaxom, már elégedett lennék, de sztem még annál is halkabbak.

(#22) wipes válasza Keitaro (#20) üzenetére


wipes
senior tag

tápnak gyakorlatilag nincs hangja (legalábbis én nem hallom közelről sem) :)

(#23) Keitaro


Keitaro
addikt

Köszi a válaszokat :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.