Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Efreet


Efreet
senior tag

wow :) kérünk Shuttle XPC-t (vagy más barebonet) ezzel az chipsettel :)

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#2) erdoke


erdoke
titán

1. Végre egy táblázat, amelyik a 0-ról indul.
2. Az Inteles integrált chipsetnek szüksége is volt rá...:D) elég, ahogy a 9100 IGP is.

A legjobb aláírás a héten

(#3) beeboy válasza erdoke (#2) üzenetére


beeboy
addikt

nem is olyan rossz!

azért ez már valami. az intelen meg csak röhögni tudok

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#4) BobMaster


BobMaster
senior tag

Akkor most változott az ATI logo, vagy sem?

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#5) KEndre válasza BobMaster (#4) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Biztos sokan mondták, hogy mégis csak a hagyományok a fontosabbak, ozt szép lassan újra megszokjuk a régit.:)

E.

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#6) Balint válasza erdoke (#2) üzenetére


Balint
tag

Hát szerintem ez nem csak passziánszra elég. Aki ilyet vesz az nem halflife2-t akar játszani rajta, de nagyon sok játék el fog menni ezen is. Szerintem a gef2MX400at simán kenterbe veri és nagyon sokan játszogatnak még most is olyanon.

(#7) Deathcourier válasza erdoke (#2) üzenetére


Deathcourier
aktív tag

Hurrá!szánalmas

Asus A7V8X 1009 BIOS , AMD Athlon XP 2000+ ™ , h2Twin , 256MB PC2700 (333Mhz) , AsusV9280 Ti4200 128MB 8x AGP (275/600) ,Samsung 80GB + Seagate 8.6GB, 17'' Samsung SM 753S

(#8) Versus


Versus
senior tag

Tényleg nem kötözködésből mondom ..... Ramiris árlista Asus P4R800-VM ott figyelget ,simán megér egy telefont hogy ''Srácok tényleg van nálatok ilyen alaplap,VGA stb ... ? Mert akkor megemlítenénk a jó kapcsolatra hivatkozva hogy biza' itt már kapható mert ez egy tuti hely !'' Érdekes/hasznos információt közreadni meg hasznos dolog pl. növeli a hír olvasottságát és pláne növeli a szponzor eladásait. Na megint kibújt belőlem a csúnya,rossz kapitalista ! :)

Premium Vintage

(#9) e-biza válasza Versus (#8) üzenetére


e-biza
őstag

off
a ramirisnél dolgozol? :) ma már a második ahol a ramirisre hivatkozol.
on

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#10) Versus válasza e-biza (#9) üzenetére


Versus
senior tag

Nem és még csak nem is fizetnek érte ,nem szándékozom ezt a látszatot kelteni ! :) Csak fura hogy miután ilyen pozitívan nyilatkoztak róluk a PH-s cikkben (nyilván jogosan) nem néznek bele a listájukba (sajnos az árlistába én sem tudok ! :) ) ! Én meg mostanában pillantottam bele a terméklistájukba és pont ez a két cucc megragadt a fejemben és gyorsan rá is pillantottam és valóban ott van! Ez így kicsit olyan ''Az oroszok már a spájzban vannak!'' érzés ,remélem érted mire gondolok ! :) Az meg részletkérdés hogy gyakorlatilag az egész gépem a Ramiristől származik ,úgy tűnik rájött ott valami okos ember hogy érdemes ''jó gazda''-ként komolyan foglalkozni pár nagyobb márkával!

Premium Vintage

(#11) erdoke válasza Balint (#6) üzenetére


erdoke
titán

A pasziánsz és a videó után volt egy ilyen: (:)

A legjobb aláírás a héten

(#12) erdoke válasza Versus (#10) üzenetére


erdoke
titán

OFF Csak azért van onnan az egész géped, mert Asus fan vagy. Legalább a 9800XT-jüket megvárhattad volna...:P

A legjobb aláírás a héten

(#13) eper-fa


eper-fa
aktív tag

''533 és a 800 MHz-es FSB-vel rendelkező Intel Pentium 4, valamint a Prescott és a Pentium-M processzorokat támogató alaplapot.''
a banias is belemegy?? és a többi lapba is? nem elírás ez? mert én nagy naivan azt hittem h ha már teljesen áttervezett proci, akor nem pont most fogja megtartani a foglalatot az intel...

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#14) Versus válasza erdoke (#12) üzenetére


Versus
senior tag

Akkorát szoptam annó a Gigabyte Radeon 9700pro-val hogy tuti eltart a Grantsdale-ig mire kiheverem ! :) Egyébként annyit pontosítanák hogy azért van onnan majdnem mindenem mert nekik volt először az új Asus cuccokból ! :)
Mondjuk az bíztató hogy van már Asus Catalyst de még mindig nem merném megkockázatatni lévén hogy az FX5900 nagyon jó kártya (de el ne áruld senkinek! :) ) valahogy kihúzom ezzel ,jövőre meg majd socket váltáskor újra teljes gépet cserélek és eldönthetem mit dugok a PCI-sínbe ! :)

Premium Vintage

(#15) benedekco válasza Balint (#6) üzenetére


benedekco
addikt

gef2mx????
gef4mx460!!!!!!!!
a gef2 (asus v7700) gts-emet lazán megeszi!
a max payne2 lazán elmegy ezzel az alaplapi vga-val!
kár hogy amd procikhoz nem adtak ki alaplapi chipset-et :(

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#16) eddie303 válasza benedekco (#15) üzenetére


eddie303
őstag

Annak legyen eleg az nVIDIA

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#17) elmo


elmo
aktív tag

''A tv-kimenetre kitett kép maximális felbontása pedig 1024x768 pixel lehet.''
Ez nagyon nem jó. Az én csóró PCTV Pro-mnak mind1, milyen a desktop beállítás, azt használja full screen-ben. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.