Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Kár hogy nem tudok programozni, nekem még a turbo pascal is bonyolúlt volt, bár a delphit már kezdem kapizsgálni, de azért még az se az igazi :)

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#2) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Érdekes, hogy ehhez a hírhez ez a második topic. :F [link]

Feel Good Inc.

(#3) Jégkokó válasza Pompi (#2) üzenetére


Jégkokó
veterán

Nem tudoom, hogy lehet, de egy nokiával kapcslatos témát csak vérbeli nokiás nyisson :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#4) RedAnt válasza Jégkokó (#3) üzenetére


RedAnt
aktív tag

ki mondta hogy nem nokiás vagyok? :DDD
Amúgy még mindig nem értem miért csak ezek az egyetemek hallgatói indulhatnak, nem mintha nagyon indulhatnékom lenne, bár megfordult a fejemben, épp mostanában kezdtem el írogatni programokat a telcsimre...

╚╦╦╦

(#5) Jégkokó válasza RedAnt (#4) üzenetére


Jégkokó
veterán

Én nem mondtam ezt, csak gondoltam, mivel magamról tudom, hogy az vagyok.A megoldás, gyorsan iratkozz be valamelyik egyetemre és dobj össze egy jó kis programot :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#6) RedAnt válasza Jégkokó (#5) üzenetére


RedAnt
aktív tag

hát épp ez a gondom, a Pázmány ITK-ra járok, műszaki informatika szakra, és mégse indulhatok :(((

╚╦╦╦

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.