Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) karib


karib
addikt

Ez egy elég szimpatikus szolgáltatás.

Valszeg nem megy olyan jól a bolt, és újítani akarnak. Ha nem másfelé kacsintgatnék, komolyan megfontolnám ezt az ajánlatot.

Department of Redundancy Department

(#2) col


col
addikt

Igen, tényleg elég jól hangzik. Én is másfelé vagyok ''elkötelezett'', de a Pannonosoknak biztos jól jön majd, illetve sokan talán majd ezért mennek a Pannonhoz, akik ''szabadok'' :)

Amúgy sajnálom, hogy a Pannon mostanában előfizetőileg leszállóágban van és remélem összeszedi magát, mert technikailag szerintem nagyon korrekt.
Valószínűleg át kell nekik is gondolniuk a ''reklámstratégiájukat''...

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#3) twollah válasza karib (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Inkabb csak azt akarjak elerni az uj tarifacsomaggal, hogy a mostani vevokor ne partoljon at egy masik szolgaltatohoz.

(#4) karib


karib
addikt

Nah, most még egyszer, figyelmesebben is elolvastam a dolgot, és az eufória lecsengése után látom, hogy csak az egyel feljebb levő tarifacsomagot kalkulálják. Az sem rossz, bár az lenne a tuti, ha az összes csomag között optimalizálnának :)

Department of Redundancy Department

(#5) #54715584


#54715584
törölt tag

én szabad pannonos vagyok :) és igencsak elgondolkodtam :) hiszen a 250 perces csomag, csak 5700ba kerül, ami több, mint 4 óra dumcsi... és én kb. 2*3600ot szoktam egy hónapban feltölteni, és alig beszélek 1 hónapban többet kb. másfél óránál...viszont a dídzsúszban még van csúcsidő :) itt meg mindig mindenhová ugyanannyi + az sms is... sztem érdemes meggondolni, bár én mindig is idegenkedtem az előfizutől :)

(#6) localhost válasza karib (#4) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Sőt! Az összes konkurrens ártarifához képest is, vagy mégsem?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7) #54715584 válasza localhost (#6) üzenetére


#54715584
törölt tag

azért nincsen még annyira gyereknap :DD
sztem ez is igazán nagy lépés a pannontól, főleg, hogy ha nem jön be a számítása, akkor nagyot is bukhat...
sztem eddig ez a legkorrektebb ajánlat a mobilszolgáltatóktól hosszú évek óta... nem? :)

(#8) karib


karib
addikt

Viszont a Praktikum Perfekt továbbra is nagyon versenyképes minden tekintetben: a 14400-as feltöltővel 28,80 forintos bruttó percdíj jön ki a számomra legfontosabb csúcsidős sávban - minden kötöttség nélkül. Akár közepes mennyiségű telefonálásig nagyon használható.

Persze másnak más szempontjai vannak, de engem nem tudnak megfogni az éjszakai, hétvégi, haveri-családi stb. kedvezmények.

Department of Redundancy Department

(#9) tildy


tildy
nagyúr

Tudásilag, hálózatilag szerintem nagyon toppon van a pannon.
Kár, hogy a marketingesek maitt sok jó ember átvált máshova...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10) karib


karib
addikt

Bad news: Bővebben: link

Department of Redundancy Department

(#11) Viktor0610 válasza karib (#10) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, ez elég gáz, mert pl. (Pannon 50-nél) megtakarítasz ~5-600 Ft-ot, a díjcsökkentő havidíja meg majd' ''elviszi'' az egészet... :((
Nevetséges a PGSM... Biztos olyan rosszul megy a bolt, h. nem engedhetik meg a havidíj nélküli díjcsökkentést... :(((
A bejelentés pedig... Legalább tolt volna egy üzit minden, a szolgáltatásra előfizető Ügyfélnek (nagy Ű-vel, hisz' Belőlük él :DD -bár így ki tudja, meddig???)

Az a gond ezekkel a havidíj nélküli - meg korlátlan dolgokkal, h. a szolgáltatók nem készítenek tanulmányt a várható forgalmakról/következményekről...
Pedig biztos olcsóbb lenne, mint a meggondolatlanság miatti büntetések kifizetése... ;]

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#12) karib


karib
addikt

Good news: Bővebben: link

:)

Department of Redundancy Department

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.