Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) orbano


orbano
félisten

a konnektroba dugható kisebb kütyük nekem szimpatikusabbak... de látom legalább stackelhető :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#2) venember83


venember83
nagyúr

Majd akkor lesz igazan ertelme ha az elektromos muvektol jon pl a net, addig felejtos, szvsz...

(#3) kolnay


kolnay
senior tag

Ez ugy is müködik hogy ha 2 különböző házban van?

Tyűű, de meleg van!

(#4) Brekk válasza kolnay (#3) üzenetére


Brekk
addikt

:DDD :D :Y

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#5) kolnay válasza Brekk (#4) üzenetére


kolnay
senior tag

?

Tyűű, de meleg van!

(#6) kolnay


kolnay
senior tag

szoval az egyik az egyik a másik másik házban van ha igy jobb.

Tyűű, de meleg van!

(#7) tgabi333 válasza kolnay (#6) üzenetére


tgabi333
tag

Én úgy tudom, hogy villanyórán, és tranzformátoron nem megy át a jel.

(#8) kolnay válasza tgabi333 (#7) üzenetére


kolnay
senior tag

:O

Tyűű, de meleg van!

(#9) REDeath válasza tgabi333 (#7) üzenetére


REDeath
őstag

Nem ám!! és ezzel játszott már valaki? ping?

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#10) ttt válasza tgabi333 (#7) üzenetére


ttt
senior tag

A villanyórán átjön (=!),de a transzformátoron nem. :O Ez pedig azt jelenti durván, hogy gyakorlatilag minden trafóhoz el kellene vinni a gerincet, ami soha nem lesz megfizethető. :O . Persze egy célirányos wifi lehetne megoldás :) , de az áramszolgáltatóknak jelenleg kisebb gondjuk is nagyobb ennél :O :Y :O

(#11) kolnay válasza ttt (#10) üzenetére


kolnay
senior tag

tehát akkor most a villanyórán átmegy?
2 szomszédos házban kéne.

Tyűű, de meleg van!

(#12) dchard


dchard
veterán

Volt cikk (teszt) itt a ph!-n, egy korábbi hasonló hír topikjába linkeltem, de most nem fogom.

ttt: szerintem tévedsz, mert a villanyórán nem megy át, viszont amit a trafóról írtál az elképesztő baromság: már mért kéne elvinni a gerincet minden trafóig? Létezik olyan átkötési megoldás, amivel a használt frekvenciasávot a trafó előtt és után egy dróttal meg valami kütyüvel (nyilván valami splitter lehet) át lehet vinni, ráadásul passzívan, de a trafónál úgy is van használható áram (általában) így itt van lehetőség jelerősítésre is akár. Egyébként azon érdemes elgondolkodni, hogy mondjuk egy központi helyről ha sugár irányba nézzük, akkor hány trafó van, amíg elér a júzerhez, mert szerintem 2-3nál nem több, ez meg nem akkora költség, ráadásul pl. városban egy traón igen sok felhasználó csücsül. Szerintem itt a hatótávval is komoly problémák vannak, de erről hivatalos mérési aatokat nem tudok.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#13) ALI_G


ALI_G
veterán

automatikus energiatakarékos üzemmódot

ez most akkor sokat fogyaszt?

(#14) LordX válasza dchard (#12) üzenetére


LordX
veterán

:D Azért az valahol problémát jelenthet, ha egy trafóban nincs áram :)

(#15) zsadnok


zsadnok
tag

Sziasztok!
Ez most például egy közepes panel lakásban működne? A villanyórán belül csak én tudom használni?
Tudom, hogy lehet, és van is wifi-routerem, de ezzel meg lehetne növelni a hatótávot is?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.