Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) karib


karib
addikt

Jó kis lapnak ígérkezik, nekem nagyon tetszik. Southbridge-be integrált SATA RAID pöpec, és maga a chipset is meglehetősen jól teljesít, annak ellenére, hogy single channel megoldás.

Department of Redundancy Department

(#2) xuldar válasza karib (#1) üzenetére


xuldar
őstag

Nagyon OFF

Nem tudod, Parci mit csinál? Türelmetlenül várjuk a játék utolsó 2 kérdését:)

Nagyon ON

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#3) wipes


wipes
senior tag

Nekem is tetszik, ha ez is olyan olcsó lesz, mint a többi lapjuk, még el is gondolkoznék rajta, hogy kellene egy ilyen (ha nem lenne a minigép-mániám ;] )

(#4) GigabyteFan válasza wipes (#3) üzenetére


GigabyteFan
aktív tag

12 kb a kisker net... jó kis lap ..

Az AMD lehet, hogy olcsóbb és jobb... én azért mégis intelt használok...

(#5) Lars


Lars
őstag

Üdv.
Lehet hogy én vagyok már egy kicsit megrögzött, de az alaplapon nagyon sok dolog múlik. Mondjuk ez meg az ASUS rokona, szal erröl az oldalrol is lehet hogy rendben van. Én azért maradok a nagy testvérnél, úgyis ritkán fejlesztem a gépemet. Viszont ha az ár elsődleges szempont, akkor biztos jó társ lehet.

(#6) erdoke válasza karib (#1) üzenetére


erdoke
titán

Ez még a kétcsatis vezérlő, nem? Akkor az a RAID csak a ma már szokásosnak mondható 0 v. 1. 0+1-et csak a ..39 végű VIA déli híd kínál, ha jól tudom.

A legjobb aláírás a héten

(#7) karib válasza erdoke (#6) üzenetére


karib
addikt

Valszeg a VT8237 van rajta, két SATA csatival. Tehát RAID 0 vagy 1, a kettő együtt nem megy, mert csak két HDD-t kezel.

Építettem gépet ennek a lapnak az Asus tesójával, eddig nincs rá panasz. 2 db. Hitachi 7K250 tükrözve a SATA vezérlőn a biztonság kedvéért.

Department of Redundancy Department

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.