Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  [Re:] Öt megapixel 200 euróért (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) csudri


csudri
őstag

Az ára nem rossz.

(Csak nem lett része a ph! a Yakumo cég marketing osztályának? Két Yakumo-s hír egymás után, hmm. Pár órája még nem is tudtam, hogy van ilyen cég, mostmeg mindkét termékükre csorog a nyálam. A taktika bevált!:D)

(#2) Jam-Master J


Jam-Master J
aktív tag

Vajon az 5 MP interpolált felbontás, vagy optikai? Na, meg a képminőség sem utolsó szempont..nagyságrendekkel megelőzi a felbontást.

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#3) hunluigi


hunluigi
senior tag

Nincs egy hónapja hogy vettem egy ''buli'' gépet 30k-ért :O Sikerült elkapkodni!!!!! :(((

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#4) Perjel válasza hunluigi (#3) üzenetére


Perjel
tag

Buliképekre az is jó nem?:)

(#5) WuDu


WuDu
tag

De ez is csak 3x optikai :O

(#6) zsiga667


zsiga667
addikt

Minek egy ilyen optika mellé 5MP? :F Hogy a képek ne csak rondák, de nagyok is legyenek? :(

(#7) faster válasza zsiga667 (#6) üzenetére


faster
nagyúr

Annyi haszna lehet, hogy lenyomja a többi gép árát. Nálunk még mindig drágák a digit-gépek.

(#8) zsiga667 válasza faster (#7) üzenetére


zsiga667
addikt

Hát nemtom, lehet. Egyelőre én maradok a ''jó öreg'' Nikon F65-ömnél... Majd ha hasonló tudású digit. gépet kapok 200k-ért, akkor lehet, hogy megéri cserélni...

(#9) WuDu válasza zsiga667 (#6) üzenetére


WuDu
tag

Mármint 5MP mellé optikai akart lenni ugye? ;]

Egyébként azért, mert ha valami távoli vackot akarok lekapni, akkor kell hozzá...


Szerk:

Bár forditva is igaz :(

[Szerkesztve]

(#10) zeg


zeg
senior tag

Vajon miféle optika lehet benne ennyi pénzért, és milyen érzékelő? Vajon le szokott fagyni? Nekem az 5MP nem mond semmit.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#11) Latissimus Dorsi válasza zeg (#10) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

ööö...

király:DDD

Ja hogy a kérdésedre válaszoljak noname objektiv és ccd érzékelő...

[L]http://www.yakumo.de/produkte/index.php?pid=2&artnr=1033646[/L]

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#12) PrinczA


PrinczA
őstag

Mire kishazankba bejon, lessz az 300€ is :O

(#13) szasza_xp


szasza_xp
senior tag

Ezért kell kint megvenni!

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#14) simonzé


simonzé
addikt

Nincs értelme ennek a felbontásnak ebben a kategóriában egy kép akár 2MB is lehet, és ennyi pénzért még bőven nem lehet első osztályú minőséget gyártani.

Megnézném a képeket, aztán mondanám, hogy megéri-e, vagy sem. Mindenesetre a design, meg a speckók bíztatóak.

I don't fit in. I fit out.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  [Re:] Öt megapixel 200 euróért (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.