Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gesuz


gesuz
senior tag

Azt is halottad, hogy a srácost kinyírták CS-ben aztán elővette a berettáját és valóságban is fejbe lőtte az ellent?

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#2) klepto válasza gesuz (#1) üzenetére


klepto
addikt

Na mi van, ide menekültél a másikból?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#3) keopsz


keopsz
HÁZIGAZDA

nemrég fejtegették eztet vmelyik tv-ben is, és ott is ilyesmit elemtek ki..

viszont, ha jól emléxem, az is elhangzott, h túl sok értelme nincs ezen agyzug túlfejlesztésének, ill. h magában ez csak félmegoldás.. lehetne és hosszú távon többet érne, ha nem csak ilyesmit nyomna az embergyerek..

cantante di sampietrini

(#4) gesuz válasza klepto (#2) üzenetére


gesuz
senior tag

kis esti mesére vágytam:)

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#5) authenticDViD


authenticDViD
tag

Nem eme játékok meglétével van a probléma, hanem azzal, hogy 7-8-9-10 évesek is ezzel töltik a napot. (ahelyett, hogy tanulnának.. :DDD Na most kapok egy bant...). Aztán szépen felnőnek, vérszemet (vagy desert eagle-t) kapnak (elő), mert egy tanárnő csak 3-ast adott, és ott tartunk ahol Jimmy szilveszterkor... :(

<b>Ez itt a reklám helye.</b>

(#6) MaUser


MaUser
addikt

Na mindig reklamáltok, hogy kevés a szakszerű hozzászólás. Most megkapjátok:
''Egy (sok) kövér fraggelés tehát átalakítja agyunkat, az idegsejtek hatékonyabb hálózatot képeznek, gyorsabban tudunk reagálni minden olyan dologra, ami nagy sebességű objektumok miatt hirtelen információfeldolgozást igényel.''
Ez így igaz. Eléggé furcsa lenne ha nem így lenne. De ezt miért a Nature hozza. EZ sima JPE. Amit treníroz az ember az fejlődik. De: Az emberi idegsejtállomány, neuronhálózata nem két nap alatt alakult ki és nem a semmiből növeszti az a szerencsétlen idegsejt az egyre újabb dendritjeit. Ez a specializálódás más neurunhálózati részhálózatoktól vonja el az erőforrást. Nem más ez mint egy devolóció. Az ember fejlődése során az észlelésre kifejlesztett egyszerű és gyors idegi hálózatát továbbfejlesztve egy komplexebb és más súlyozású rendszert alakít ki. Ahol már a gondolkodásé és nem az észlelésé lesz a főszerep. Az érzékeink egyre tompulnak. Ha viszont egyvalamire specializálódik a rendszer akkor, értelemszerűen nem jut elég erőforrás más fontos rész kellő mértékben való növesére, pl.: kommunikációs központ de van más ezer példa. Szóval csak óvatosan. Tessék olvasni és főleg mozogni/sportolni.
Ui.: aztán 456 év múlva már nem lesz ilyen gond hiszen, ha az ember cs-zni akar csak maximálisra állítja a reflexeket és minden mást leszabályoz.:(

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#7) Zsiba


Zsiba
senior tag

Már látom magam előtt, ahogy az utcán szembe jönnek velem kétszer akkora fejű emberek, mint a normális! :) Az agyuk átalakult az UT-től, Kvéktől, meg a CS-től :DD

''One Ring to rule them all...''

(#8) ödönke válasza Zsiba (#7) üzenetére


ödönke
aktív tag

jaja és amikor valamelyik előránt a zsebéből egy csokis szeletet, akkor pedig félre fognak ugrani automatikusan :) ) a slagot úgy megijedtem, utánna elgondolkoztam hogy nem sok választott el tényleg attól, hogy a fickót lelocsoljam... csúnya CS fúj :DDD

(#9) Pacák


Pacák
senior tag

A múlt héten egyik hajnalban ellopták az öcsém autóját a zárt udvarról. Azóta leleki szemeim előtt már mindenféle válogatott módon lejátszódott a ''mi lett volna, ha..'' kezdetű történet...
Pl. volt pár CS verzió. Egy az anti terror oldalról: b,4,3,b,6,b,8,2,b,8,4,b,7 :D

Nuclear launch detected

(#10) Tompo válasza Pacák (#9) üzenetére


Tompo
aktív tag

Eléggé agresszíven betáraztál :DD

(#11) ödönke válasza Pacák (#9) üzenetére


ödönke
aktív tag

ccc én nem így kezdtem volna -- > b,8,2,b,5,1 és tunk :)

(#12) Zsiba válasza ödönke (#8) üzenetére


Zsiba
senior tag

Velem azért ilyen ''duvaság'' még nem fordult elő :D

A mx az volt, mikor ceruzával-vonalzóval való rajzolást egy ebéd erejéig felfüggesztettem és nyomni akartam egy Ctrl+S-t...

Visszatérve a témához, lehet, hogy javít bizonyos reflexeket az FPS, de bizony szvsz vannak igencsak káros hatásai, aminek következtében sokan már nem is valóságban élnek, hanem egyfajta mátrixban. Na ha ezeknek elborul az agyuk, akoor kész a baj...

''One Ring to rule them all...''

(#13) Aram válasza Pacák (#9) üzenetére


Aram
tag

A b,2,1,b,8,2,b,8,4 stílusosabb leszámoláshoz. Az elrettentés kedvéért nem árt még egy b,1,3 sem :)) + sok skuló :) )

Viccet félretéve, a legkomolyabb probléma szerintem az, amikor még nem szocializálódott tízenéves emberpalánták nyomják neten a játékot (konkrétan én most a Counter-Strike-ra gondolok) és nem tanulnak meg megfelelő emberi kapcsolatokat kialakítani, beszűkül az érdeklődési körük, nem lesz szókincsük, legfeljebb lol, faszláma, stb...

Tényleg nem hülyeség a korhatárosdi, de ezt a szülőnek kellene éreznie, hogy mennyire fejlett a gyermeke, hogy egy ilyen játékkal játszon (ill. bekerüljön egy ilyen zárt, netes közösségbe) anélkül, hogy ez a mindennapi életének rovására menne.

Aram

Ez a felirat 20byte!

(#14) Tompo válasza ödönke (#11) üzenetére


Tompo
aktív tag

Storm the front!

(#15) Pacák válasza ödönke (#11) üzenetére


Pacák
senior tag

ccc én meg nem ebben a stílben csinálom, de ez se rossz... :D

Nuclear launch detected

(#16) Pacák válasza Aram (#13) üzenetére


Pacák
senior tag

Nem rossz, de nekem a b,2,1 túl lassú közelre, a b,2,2 már jobban bejön :D
b,1,3 -val szintén ez a bajom, de néha befigyel az is, össze szoktam szedni a pályáról, ha meglátom... :D

Nuclear launch detected

(#17) Adi


Adi
senior tag

De nagy állatság. :((( Aki azt akarja, hogy fejlődjenek a reflexei, az húzzon el valami távol-keleti harcművészetet tanulni, egy jó mesterhez. Ott még a lelke és a szelleme is fejlődik és nem akar másokat fejbelőni, mint egyetlen lehetséges problémamegoldási módszer.

ldm start-reconf primary

(#18) Aram válasza Pacák (#16) üzenetére


Aram
tag

Nekem sem ezek a fegyverek tetszenek, itt direkt írtam a leszámolást... Látványra az a kettő a legjobb :)

Igazából, mivel komolyabban játszom CS-vel (immáron több mint 2 éve) beszűkült a fegyverhasználatom. USP, Glock (spór), MP5, M4A1, Kalas, SIG, AUG, AWM.
Ha kicsit le akarok ereszteni, akkor jön az M3, a Scout (jajj de szeretem :) ), fun pályákon, MAC-10.

Adi, szerintem nem az volt az alapötlet, hogy henteljünk, mert jobban fogok félreugrani a zebrára hajtó autó elől. Hanem az, hogy, nem csak rossz oldala van egy FPS játéknak, és ez nagy különbség...



Aram

Ez a felirat 20byte!

(#19) PiSoft


PiSoft
tag

Hi!

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de láttatok már kívülről kb. 8-10 embert CS-ezni? Fél méteres körzetben ülnek a széken, megpróbálnak elhajolni a golyók elől, semmit nem számít már náluk az észlelés, golyózáporral fordulnak be a sarkon, de csak miután az előzőleg bedobott gránát felrobbant. Ez aztán a ''jövő embereit fejlesztő'' játékmód!

A másik pedig az, hogy ezek a kifejlődött reflexek mire korlátozódnak? legjobb esetben is csak 21''-ra. Az átlag azonban csak 17''. Hová lesz a mai fiatalság periférikus látása?

Utoljára pedig a pszichére gyakorolt hatás. Láttatok már 22 éves (elméletileg 4 éve) felnőtt embert zihálva és bepörögve beszélni multiplayer FPS-ről? Embert, aki a havi fizetését arra költi, hogy nyerjen még 15 frame/sec-et a már meglévő 120 mellé, nyerjen még 2''-t, hogy jobban lássa az ellent, előfizessen valamilyen netre, befizesse az albérletét, és hétvégente leigya magát a ''klán''társaival? Kíváncsi lennék, ezek az emberek mihez kezdenének egy single player móddal, egy történettel bőven megáldott FPS-ben... (bele sem merek gondolni, hogy mihez kezdenek majd az életükkel...)

Siralmas...

PiSoft

Ez az ami éppen kell, / Repülök a gyógyszerrel, / Ez az adag éppen jó, / Ez az anyag éppen jó. -> Kontroll Csoport - A hang

(#20) [amne] válasza PiSoft (#19) üzenetére


[amne]
senior tag

Amikor meg még nem voltak FPS-ek, esetleg számítógépek, akkor meg mással rombolta magát az ilyenkorú ember, ezen a többség végig megy, akinek több esze van annak nem kell megtartóztatnia magát mert úgy is tudja hogy a valós életén belül hová kell tennie a játékokat.

(#21) twollah válasza PiSoft (#19) üzenetére


twollah
nagyúr

Semmit ebből lesz a selejt.

(#22) napos2600


napos2600
tag

ha az ember meg tudja huzni azt az ''egeszsegesnek'' mondhato hatarvonalat es nem is lepi at akkor lehet hogy fejleszteni tudja bizonyos erzekeit de ettol nem fog elsorvadni mas erzeke. amikor nagyon figyel valaki valamire az eletben akkor is eltompul valamelyik erzekszerve arra az idore!

OFF
multkor megszolalt az utcan egy riaszto. valahogy rohadt mod idegesitett es mikor meglattam a zaj forrasat megjelent elottem egy kep ahogy a tavcsovessel kilovom a kereket (miert is azt :) ) es utanna meg 6 golyo es mar robbant is az auto... :)
GTA
ON

(#23) WolfByte válasza twollah (#21) üzenetére


WolfByte
tag

Haller!

A fiatalságnak tényleg nem szabad leülni, a korombelieknek is csak mértékkel /felsőoktatás/. Sokkal jobb dolgokat lehet csinálni ilyen dögletes melegben, pl csajokat vizslatni a strandon :DD
Az FPS-ek hatásairól annyit, hogy aki leül mondjuk heti 4-5 órát játszani az még belefér, annyi kikapcsolódás elmegy. Viszont ez a kategória, ha nem küzd pszichés problémákkal, max csak annyira lesz agresszív, hogy körberajzolja azt akit nagyon nem bír, ha tovább akar menni akkor akár ki is színezheti, kivághatja, de ha nagyon gonosz akar lenni akkor össze is gyűrheti ;]

Szóval kell a sport meg a szex, azután ha tényleg nagyon unod magad, elmegy egy kis FPS, de csak módjával.

Ps.: Quake rulz! :P

(#24) #25954560 válasza WolfByte (#23) üzenetére


#25954560
törölt tag

A multkor vegigtoltuk egyben a Serious Sam-et harman multiban. Amikor kileptem az utcara, vartam a dombrol felem futo bikakat :) Na, ekkor elmentem inkabb futni es az rendbe tett :D
Egyebkent ha MaUser kollega okfejtese helyes (miert ne lenne), akkor nem hiszem, hogy a mi vilagunkban _most_ ezekre a kepessegekre van leginkabb szukseg, amiket az fps-ek fejlesztenek es vonjak el az 'eroforrasokat' mas kepessegeinktol.

(#25) rudi


rudi
nagyúr

Szerintem mindenki azzal mér amiben él! Ha valaki dagadtra CSzi magát ne lepődjön meg hogy az utcán is tunkolna mert az agya órákig (jobbaknál napokig-hetekig) azzal foglalkozott hogy TUNK-TUNK-TUNK! Most hogy intenzíven matek szigorlatra tanulok olyan helyeken látom az integrálokat mg diffegyenleteket ahol normálisan nem szoktam :)

Szerintem ez a Game fejleszti a képességeinket duma nem főként a CSre vonatkozik (ott általában van egy stratégia és azt követik krökön át) hamen a gyors reagálást igénylő és mindig változó problémamegoldásra vagy a kombinációs készségre.

Az meg hogy valaki ideges mert ronggyálőtték és megszégyenült önmaga és a haverok előtt szerintem normális, sőt hogy a klántagok, LANparty-sok összejárnak az meg kifejezetten jó.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#26) ödönke válasza Pacák (#15) üzenetére


ödönke
aktív tag

jólvanna én a 5/1-et az élőben való leszámolásra gondoltam álá swordfish

A kedvenc fegyvereimet meg láthatjátok: [L]http://mazsola.counter-strike.hu/[/L]

a statban Zsolta néven futok :) nem éppen a legjobb stat, de a fegyvereket meg lehet nézni melyiket favorizálom :)

(#27) McJames válasza MaUser (#6) üzenetére


McJames
senior tag

Bocs mindenkitől, még nem olvastam végig minden hozzászólást, de MaUsertől kérdeznem kell.

1. Miből gondolod, hogy az emberi információfeldolgozás egyedenkénti szintje/mennyisége fix (konstans)?
2. Mi bizonyítja, hogy adott percepcionális/motoros készség/képesség fejlesztése a másik rovására megy?
3. Miből gondolod, hogy az agyi kapacitás kihasználtáságát nem lehet növelni?

Pár évvel ezelőtt még azt tudtuk (majd'hogynem axiómaként kezeltük), hogy az idegsejtek a egyedfejlődés bizonyos szintje után már nem szaporodnak. Aztán nemrég kiderült, hogy adott (természetes!) körülmények között mégis.
És még sok mindent nem tudunk. (Pesze ez utóbb még véletlenül sem tekinthető érvnek... :) )

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#28) MaUser válasza McJames (#27) üzenetére


MaUser
addikt

Szia!
1, Nem gondolom, hogy konstans és Isten ne adja, hogy az legyen. A fő a változatosság. Így én nem leszek soha jó focista.:)
2, Eddig még semmi. A bizonyítása szvsz lehetetlen is a mai szinten, a rendszer túl komplex és modellezni pedig semmi sem tudná és jópár évig - ha csak nem történik valami - nem is tudja. Csupán a JPE alapján ha belegondolsz az erőforrások mindig és mindenhol szűkösek. Az igazi csoda az lenne ha az idegrendszerünk annyira fejlett lenne, hogy az ingerszegénységet is tudná pótolni. De ez valószínőleg nem így van. Erre jópár kísérlet van. Ígyhát ha nem is vonja el az erőforrásokat közvetlenül, közvetetten - mivel ezen képességek fejlesztésével töltjük az időt - biztosan az idő hiányában meglévő ingerszegénység a többi képesség rovására megy. (De most, hogy felvetetted már sejtem merre kellene elmennem a tdk-val, köszi!)
3, Nem gondolom. Biztosan növelhető és nő is az evolóció folyamán. De ha belegondolsz ezen generáció a növekedés intenzív - igaz erősen hanyatló - korszakában biztosítanak tartós ingerszegénységet más képességeknek, tehát 10 év folytonos cs nem múlhat el hatás nélkül. De persze mint minden ez is egyén kérdése, de azt hiszem ilyen szinten talán általánosíthatunk.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#29) McJames


McJames
senior tag

Amúgy hozzátenném, hogy az utóbbi két hónapban végignyomtam az NfS HP2-őt, és érzem vezetés közben, hogy a közlekedésben részt vevők szándékait jobban látom, illetve pontosabban ki tudom számítani mint korábban, de a játék arcade módjának ellenére nem volt egyetlen egyszer sem olyan érzésem, hogy most ''el kellene szállnom'', és ''muszáj nyomnom a pedált'' vagy, hogy a rendőrautót ''azonnal le kell tolnom az útról'' stb. A két teret/logikai szintet nem keverem vagy ha úgy tetszik nem szükséges erővel szétválasztanom, viszont a könnyebben és következmények nélkül megszerzett készségeket, képességeket a valós világban is tudom kamatoztatni.

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#30) MaUser válasza McJames (#29) üzenetére


MaUser
addikt

Igen, ilyen jó példa a CM1-2 is. Aki rally-zott az azt mondja, mint az igazi. Ezek tényleg segítik a tanulást és nem haszontalanok. De ha fegyverrel szaladgálsz napi 5 órát és közben csak ''''bazzeg, f**z, kötsög'' és egyéb szókapcsolatokat hallasz, azért ezt már nem nevezném hasznosak. Lásd amerikai példa.:(De a logikai játékok is kifejezetten hasznosak szvsz, így a körökre osztott stratégia is.) A cs-vel sincs bajom, hiszem én is játszom néha, de ha ez már életstílus lesz, azt már nem tartom egészségesnek. Ha valaki fegyvert kap kezében igen komoly pszihikai teszteken kell átmennie normális esetben, itt pedig túl könnyen megy a dolog és egy idő után...
U.I.:A felnőtt és értelmesebb emberek könnyebben elszakadnak a virtuális világból, de a fiatalok és a kevésbé értelmesek sajnos elég nehezen és képesek alakalmazni az ottani szokásokat a való életben.:(

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#31) McJames válasza MaUser (#28) üzenetére


McJames
senior tag

Bocs, a ''kötöcködésért'', csak nem bírtam ki. :)
Ma már nem vagyok otthon a témában, más irányban kezdtem el dolgozni, sajnos ma már inkább laikus vagyok csak (bár talán pozitív tulajdonságként értékelhető, hogy a laikusság igen csak vaskos hibalehetőségeinek tudatában).
Annak idején a fáradtság fiziológiájával szerettem volna foglalkozni, de akkor nem volt rá lehetőség. (8 évvel később olvastam egy szakfolyóiratban szinte ugyanazt a koncepciót amit akkor kigondoltam, és persze már meglévő kutatási eredményeket is.)

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#32) KERO_SAN válasza Aram (#13) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

[HMC]Aram ?:)

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#33) McJames válasza MaUser (#30) üzenetére


McJames
senior tag

Igen, tudom. A szokásos közhely itt is áll: jóból is megárt a sok... stb., stb.

Amúgy a fegyverhez juthatás pszichológiája egy dolog, a balesetmentes használatra vonatkozó kialakult gyakorlattal kapcsolatosan azonban erős kétségeim vannak. Ráadásul hiányolom annak hangsúlyozását, hogy csak az hordjon magánál, aki ténylegesen meri használni - jó értelemben véve tudatos legyen a fegyverhasználata -, és teljesen tisztában legyen a használat következményeivel. Ezt szerintem - sajnos - nem tudatosítják eléggé a fegyvertartási engedély megszerzése során - minden további nélkül kötelezővé tenném, hogy szó szerint tekintse meg mindenki, hogy a használatnak milyen hatása van az elő szervezetre (itt elsődlegesen emberre gondolok). Kötelezővé tenném, hogy a pszichológiai vizsgálat előtt képeket, filmet, akár boncolást nézzen meg, akinek fegyver kell. Gyanítom sokan azonnal és ''helyből'' lemondanának a fegyvertartásról... Könnyebb lenne szűrni azokat is, akiknek nem való még egy hegyesebb fogpiszkáló sem...

P.S. A CM2-őt már nem annyira szeretik a profik... :)

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#34) MaUser válasza McJames (#33) üzenetére


MaUser
addikt

Kötöcködés nem nem gond, sőt! Én sem ebből fogok doktorálni, csak érdekeltek az előadások.:)
Teljesen egyetértek az elmondottakkal és ezért sajnálom, hogy az usa-ban megengedik a fegyvertartást.:DDD

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#35) Hory válasza PiSoft (#19) üzenetére


Hory
aktív tag

1. Szenvedelybetegek voltak, vannak, lesznek. Meg mindig jobb, ha ezzel foglalkozik, mintha kocsmai nyero-automataba dobalna a penzet vagy ellottozna. Ezzel legalabb el tud helyezkedni windozer rencergazdakent valami lamer cegnel, megvan a -messze a magyar atlag feletti- fizetese.

2. Az ember szem eleslatas-tartomanya kb. 20 fok fuggolegesen/vizszintesen. Figyeld csak meg, ha valamit _latni_ akarsz, odakapod a szemed/fejed. Csak mar annyira megszoktad, hogy eszre se veszed.

Szinten ebbol a 20 fokbol jon a tv felbontasa. Az szem eles latomezojeben a felbontas kb. 2 szogmasodperc. Azz 600 pixel. Pont ennyi sor van a tv-n. A vizszintes felbontast meg az aranymetszes meg egyeb szabalyokkal hataroztak meg.
Ebbol kovetkezik amugy, hogy akkor nezed idealis tavolsagbol a monitort/tv-t, ha kb. 20 fokos szogben latod.

(#36) Hory válasza WolfByte (#23) üzenetére


Hory
aktív tag

Ez egy olyan dolog, amit hiaba magyarazol. Amig valaki sajat maga sajat karan meg nem tanulja, addig csak legyint az ilyen beszolasokra. En is ilyen voltam.

Amugy meg nem artana kulonvalasztani az single-player fps-t a multi-tol. Nem ugyanaz a kategoria. Single fps-tol en normalis (erdekes, lebilincselo, stb...) storyline-t varok el. Multitol semmit, nem jaccok mar regota. :)

(#37) Hory válasza McJames (#29) üzenetére


Hory
aktív tag

Na vegre. En is pont igy vagyok vele, neha jolesik szejjelverni mindenkit az utcan egy baseballutovel, de szigoruan csak gta3-ban. Nagyon szepen ugrabugralnak a hullak, ahogy pufoli az ember, tetszik :). Ennek ellenere el se tudom kepzelni, hogy ilyen gondolat akar csak megfogalmazodjon bennem, amikor felallok a geptol. Nemtom, mas miert nem kepes kulonvalasztani a kettot. Talan mert tudom, hogy csak egy motion capture-ozott vertexhalom ugrabugral, es az a piros ott alatta egy textura a jardan. De ezt mas is tudja. Inkabb az lehet a dolgok nyitja, hogy mikor csinalja ezt az ember. Az, akiben meg nem alakultak ki a normalis, kulturalt viselkedes alapjai, jobb, ha nem kap ilyesfajta ingereket. Aztan van, akiben igy sem alakulnak ki... De meg mindig jobb, ha megprobaljak a korrekt fejlodes medreben tartani az ifju szervezetet.

(#38) Fr4G válasza PiSoft (#19) üzenetére


Fr4G
aktív tag

Ezért mondom én, hogy Thief, régebben LBA meg egyéb gémek is jók (netán jobbak multis társaiknál...). Mondom ezt a kb ~4 éves csézésemmel :)

(#39) nap válasza napos2600 (#22) üzenetére


nap
addikt

''ha az ember meg tudja huzni azt az ''egeszsegesnek'' mondhato hatarvonalat es nem is lepi at''
akkor legalabb egy meterre elkerul minden szamitogepet. :D

Ha valaki ennyire fejleszteni akarja a reflexeit, akkor fusson at a nagykorut egy tetszoleges pontjan du 2 es 3 kozott. ;]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#40) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Sziasztok!

Nem tudom, de nekem olyan üdítő érzésem van, amikor fps-el nyomulok és éppen headshot-olok, de főleg, amikor igényesen szétfröccsenő vér felkenődik pl. a falra és leszakadnak a végtagok... >:)) Néha az is jó amikor szenvedni hallod az ellenfelet, halálhörgések, meg sikolyok... 666

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.