Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #72042496


#72042496
törölt tag

Már tudom, mi hiányzott eddig az életemből! :DDD

Eredetinek mindenesetre eredeti, szívesen olvasnék róla egy tesztet. :)

(#2) dilipok válasza #72042496 (#1) üzenetére


dilipok
veterán

háááát, ez azért elég relatív dolog, hogy kinek mennyire izzad a keze. Nekem pl szinte sose, de van 1 haverom aki ha csak rágondol az egérre már elázott az egérpad :D
mindenesetre tényleg érdekes :DDD

[Szerkesztve]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#3) Remington


Remington
őstag

cool!:DDD

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#4) Thomas1


Thomas1
őstag

Ez mekkora. Játszok, és közben valami duruzsol a kezemben.
Egy tesztre én is kíváncsi lennék, hogy milyen lehet ez a dolog.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#5) Reac^ válasza #72042496 (#1) üzenetére


Reac^
őstag

Nekem olyan kéne ami mindig melegít :C
Csak már 4 éve nem jáccom, hupsz :B

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#6) Gaben01


Gaben01
őstag

Az ötlet egész jó,más kérdés hogy a hűtő/fűtő venti mennyire lesz hangos,netán mi van ha csapágyas lesz.Minden esetre egy tesztre kíváncsi lennék.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#7) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ezt a hülyeséget.:DD Nekem se szokott izzadni a kezem.:U

(#8) Ribi válasza SzlobiG (#7) üzenetére


Ribi
nagyúr

Sokféle ember van. Valakinek hulyeseg, valakinek megvaltas lehet ez az egerke.

[Szerkesztve]

(#9) SzlobiG válasza Ribi (#8) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én csak nevettem ezen amikor megláttam egérbe ventit rakni.:D Így is sok venti van már a gépbe azt még az egérbe is beleraknak egy zajkeltőt.

(#10) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nem rossz ötlet, izzadós tenyerű embereknek jó választás lehet.

(#11) Oliverda


Oliverda
félisten

Nekem néha izzad meg télen fázik is. :D

Az ötlet nagy jó. :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#12) Brae


Brae
őstag

Nekem a herém szokott izzadni ebben a nagy melegben, arra is kitalálhatnának már valamit.

(#13) o0tomy0o


o0tomy0o
tag

Én meg már azt hittem hogy Peltierrel van beborítva a háta... :U

"Gyerekek! Amíg én élek, ennél a háznál ááállat lesz!!!" (Bödőcs T)

(#14) 5teve


5teve
senior tag

hááát... ''bestseller'' ebből sem lesz szvsz.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#15) Croissant válasza Brae (#12) üzenetére


Croissant
aktív tag

Az meg aztán főleg relativ és intim, nem hiszem, hogy oda bárki is tervezne neked ventit :D
Allien: ez a 3-as pont megoldás lehet, ezt kihagytam a számításaimból :D

[Szerkesztve]

(#16) Allien válasza Brae (#12) üzenetére


Allien
veterán

1. Ha USB-s a heréd, akkor kihúzod a helyéről, berakod a hűtőbe, és amikor kellő hőfokra hült, előveszed, és használod! :DDD
2. Fogod a herédet, felülsz a repcsire, és irány észak. Talán Izland-on nincsen túl meleg. ;)
3. Veszel egy ilyen egeret, és oda rakod, ahol meleged van
4. stb...

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#17) venember83


venember83
nagyúr

Telen beindul a beepitett Prescott, nyaron meg csak a hutoje mukodik ;]
Ketlem, h jelentos meleget tudna kibocsatani az eger, de marketingra jo. Kulonben meg aki megveszi ezt az egeret az nem fedelnelkuli, ergo telen sem fazik, jatek kozben meg fazos embereknel nem a kez szokott fazni, hanem a lab, mivel semmit sem csinal (ha ugye nincs kormany/pedal eksun).

(#18) afterburner_


afterburner_
őstag

peltiert az eger hatara! bar akkor igencsak megnone az etvagya, meg a kabele is elegge vaskos lenne!:Dde legalabb nemengdne el az ember , vagy egy noi intim testrész is lehetne az eger hatan!khm.. :DDD

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#20) macilaci78 válasza Gaben01 (#6) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Force feedback-es egr az A4 Tech-től! lOl! :DDD
És honnan szívja el a levegőt? Az egér alól? Kíváncsi vagyok, mikor veri tele porral az egér belsejét. És az is izgis lehet, ha valaki keze így is izzad, vagy tényleg jól illik a kezébe az egér, már attól is sípolhat. :)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#21) gliskard


gliskard
senior tag

autóknál a kormény hütést használok rövid idön belül izületi fájdalmakra panaszkodtak (vagyonért lehetett beszerezi a dolgot, hogy nyáron ne égesse a kezed a napon parkoló kocsi átmegedett kormánya illetve télen ne legyen hideg, kellemetlen fogása amig be nem melegedett az autó...)
A ventillátort is kevesen birják panasz mentesen, kérdéses mennyire lesz egészséges az ilyen móka... Engem kicsit az apple ''zsömle'' egerére emlékeztet ami ''forradalmi'' kerek alakjával, ergonómiai ''sajátosságával'' gyorsan eltünt

(#22) vtechun


vtechun
veterán

szerintem tök jó ez az egér, mindenkinek izzadhat a tenyere , nekem meg meg nyaron is soxor fázik. a kezem

(#23) #19617792


#19617792
törölt tag

Muhaha!
Marha jó egérke! Venti az egérbe??? Vízhűtés vagy fűtés... ;]

(#24) MaciG


MaciG
addikt

Jó kis egér :) meg ha már van ventis gamepad akkor mérne leheten ventis egér,csak valami más design-ba mert az alakja nekem nagyon nem jön be

BANZAII

(#25) CrusherW


CrusherW
tag

''Telen beindul a beepitett Prescott'' ez nagyon kurv@ jó :D

Személy szerint ez egy eggencsak nagy hülleség,főleg a fűtésnek nem látom értelmét

(#26) dokar


dokar
addikt

nem tudom elképzelni, hogy vkinek a keze kezd el fázni egerezés közben :(
sztem ez ötletes, de semmi értelme :DDD

extra - SEXRay

(#27) Nantucket válasza CrusherW (#25) üzenetére


Nantucket
tag

Ha hidegebb időben megy el az ember egy komolyabb meccsre, ott látni hard core gamereket, akik a meccs kezdetéig kesztyűben vannak (nyilván h ne merevedjen le a kezük), nekik nagyon jó lehet a fűtés.

Gyűlölöm a HDD-ket

(#28) Drizzt válasza Reac^ (#5) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nekem olyan van, ami egyrészt valami nname(innocer, vagy Innocent, vagy mi), s két módja van: vagy melegít, vagy nem.

I am having fun staying poor.

(#29) CrusherW válasza Nantucket (#27) üzenetére


CrusherW
tag

Én sajnos nem tudok azonosulni a problémával, ha kint vagyok egy téli hidegben és tudom hogy nekem az életem múlik rajta hogy meleg legyen a kezem mert egy nagyon fontos CS meccs lesz, akkor felveszek egy kesztyűt. De mondom nem tudok azonosoulni a témával, mert egyszerűen nekem más az értékrendem, és nem fogok -15C°ban UT lanpartyra menni... Akinek a maga a megváltás a fűthetőegér, annak persze hasznos, de számomra (emelném ki az előző hszemben hogy ''Személy szerint'') ez egy nagyon nagy butaság. Persze kinek mire van szüksége, nekem ezcsak aprasztvakítás, vagy még az sem :)

(#30) Fanyuvo


Fanyuvo
tag

Izzadni nem izzad a tenyerem, de fazni viszont szokott es ilyenkor eleg jelentosen csokken az eff-em. Szoval egy probat nekem is megerne.

(#31) venember83


venember83
nagyúr

Mindenfele szemelyeskedes nelkul: azok akiknek telen fazik a keze az egeren, azok mennyit mozognak ugy hetente? Mozgas = vmilyen sport. Mert szvsz az lenne az igazi, akkor verkeringessel se lenne baj s nem is fazik az ember huszonvalahany fokon. Szerintem.
Ja, any@zo hsz-eket ide nem varok, azok johetnek priviben :DDD Nem a topik szetoffolasa a celom, hanem kicsit gondolkodjatok... Nem mondom, h aki rendszeresen mozog az nem lehet fazos, de higyjetek el, segit.

[Szerkesztve]

(#32) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Fűtés nemrossz, ha nincs elég meleg télen a lakásban, de a hűtést egészségtelennek tartom :(

All Black...

(#33) CrusherW válasza Stalker-2572 (#32) üzenetére


CrusherW
tag

aki egy ilyen egeret vesz, gondolom az betudja fűteni a lakását :) Nem kötekedés, csak finomhangolás :)

(#34) .:T.H:.


.:T.H:.
aktív tag

Végigolvastam a hsz-eket és gondolkodtam én is mire lehet jó a fűtés..
Heuréka emberek! Ha elmegy az északi sarkra a porszívóügynök hogy mutatja meg laptoján a kínálatot úgy hogy ne fagyjon szét a keze? Hát így!
Jó ez eléggétúlzzott példa volt, de hűvösebb országokban kint a terepen dolgozó mérnök/üzletember/etc. örülni tud egy ilyennek imho.

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#35) Stalker-2572 válasza CrusherW (#33) üzenetére


Stalker-2572
addikt

:DDD Ha meleg van a lakásban, akkot tökmindegy, hogy kinnt tél van-e. Esetleg nyár, csak -20fok :U

All Black...

(#36) afterburner_


afterburner_
őstag

erszukuleteseknek jol johet

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#37) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Nekem fél perc alatt begörcsölne a tenyerem a hidegtől. Más hozzáfűznivalóm nincs.

Skynet is real. It's called Google.

(#38) Janoska26 válasza FehérHolló (#37) üzenetére


Janoska26
addikt

Én azért mindenképpen igényt tartok majd egy ilyen csodamasinára, melyik pihentagyu találta ki már megint ezt vajon :DD :C

(#39) Gabesz84


Gabesz84
őstag

1-2 honap hasznalat utan meg egesz esztetikusan nezhet ki a tetejen a racs a sok beleragadt retektol...
Aztan lehet takaritani... :)

[Szerkesztve]

(#40) KRi2


KRi2
aktív tag

S mi vagyon ha passzentosan rátenyerelek az egérnek a szellőző rostélyára ,úgyhogy sehovase tudjon fújni ? :)

||| | || ||||| | ||| ||

(#41) (Kolombusz) válasza Janoska26 (#38) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A te pihent agyadnak is jót tenne egy ventillátor. :D

(#42) venember83 válasza KRi2 (#40) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor beindul automatikusan a futes (mert szamitottak rad es a hozzad hasonlo rosszindulatu emberekre) s lyukat eget a kezedre :DDD

(#43) Cathfaern válasza venember83 (#31) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nekem az előző helyen ahol laktam elég magas asztalon volt a gép. Szobában kellemes idő volt, mozogtam is rendszeresen, kezem mégis fázott. Persze ilyennek mindig valamilyen keringési gond az oka, normális esetben nem fázik az ember keze saját szobájában gépezés közben. Hardcore gamerek meg úgysem vesznek ilyen egeret...:)

(#44) macilaci78 válasza FehérHolló (#37) üzenetére


macilaci78
nagyúr

tisztázzuk: ez nem hűt, ez levegőt mozgat. Ha lefogod az összes rést a tenyereddel, akkor már azt se. Gyakorlatilag ez egy olyan mini hajszárítóval egybeépített egér, amelynek a fűtőszála ki-be kapcsolható.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#45) Ste


Ste
addikt

felesleges kacat

kenyérpirító mikor lesz benne?

jobbat tudok:
titkárnőknek manikűröző egér?
ezzel meg is keresem a céget :D

(#46) Radnix


Radnix
senior tag

A hűtésnek még csak-csak van értelme (nekem is jól meg tud izzadni a kezem), de a fűtésnek semmi értelme télen se -20fokban ülsz a gép előtt..

(#47) hyperspace


hyperspace
őstag

miert jobbkezeeeeeees??????????? :O :O :O

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#48) #21346560


#21346560
törölt tag

Anno ősszel lanpartyn, amikor jól lehült a levegő, és pincében jáccottunk, bizony milyen jó lett volna.. :DD

(#49) dokar válasza Fanyuvo (#30) üzenetére


dokar
addikt

nem izzad a tenyerem, de fazni viszont szokott

akkor vegyél fel kesztyűt :U

extra - SEXRay

(#50) #21346560 válasza macilaci78 (#44) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nekem spec szinte soha nincs rajta a teljes egéren a tenyerem, nemtom más hogy fogja az egerét.. én spec így:[link] szóval van hely a kezem és az egér közt a levegőnek :))

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.