Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  [Re:] nVidia nForce3 Go120 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) twollah


twollah
nagyúr

Pont most olvastam valahol, hogy a Transmetanak egyre nagyobb a vesztesége.

(#2) Mr.B. válasza twollah (#1) üzenetére


Mr.B.
csendes tag

Pl a proc bejentéséről szóló cikkben. :(

Kocka, kocka, laposhosszú, bütyök, 2 púp... vagy számítógép? - Nézőpont kérdése.

(#3) eper-fa


eper-fa
aktív tag

odaírják a ''hirdetésbe'' (mi annak a rendes neve, a teszteredmények előtt?), an szóval odaírják h full windosxp. szép is lenne ha külön oprenccer lenne :)

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#4) Yutani válasza eper-fa (#3) üzenetére


Yutani
nagyúr

Pl. Windows CE is lehetne. De itt a normál WinXP megy egy (tulképpen) tenyérgépen. Ami nem kis teljesítmény!

#tarcsad

(#5) Keitaro


Keitaro
addikt

Azért az a teszt ott mekkora parasztvakítás már... Egy EG1-el összehasonlítani egy GF4 420Go-val. Ebből se a transmeta proci sebességét tudtuk meg :(

(#6) Genialis válasza Keitaro (#5) üzenetére


Genialis
aktív tag

De mivel nincs más a centrinohoz csak az, és nem is lehet mást mellé tenni, ezért a transmeta konfigurációja jobb. Valószínüleg jobban terjedne a centrino, ha nem kéne azt a szar grafikus vezérlőt elviselni, mert a proci tuti, de sajnos valakinek fantasztikus az üzleti érzéke (érdeke). Amúgy a transmeta proci is ott van a szeren attól függetlenül hogy az intel integrált memvezérlője mekkora takony.

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#7) Genialis válasza Genialis (#6) üzenetére


Genialis
aktív tag

''memvezérlője'' helyett ''grafikus vezérlő ami memóriából foglal ergó szar'' -t akartam írni.

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#8) Keitaro válasza Genialis (#6) üzenetére


Keitaro
addikt

[L]http://global.acer.com/products/notebook/tm800.htm[/L]
Centrino+Rad9000

Dellnek van 4200Go-s centrinoja. Linket nem keresek, mert egy ilyen zabagépet szerintem kár centrino mellé rakni, pont a lényeg veszik el.

[L]http://www.sonystyle.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/en/-/USD/SY_DisplayProductInformation-Start;sid=7q6In_RX7_qIoMvZY6iClLtY8Nh60tLZGCU=?CategoryName=cpu_VAIONotebookComputers_Z1Series&Dept=cpu&TemplateName=item%2fsy_item_b&ProductSKU=PCGZ1VAP2&ContentItemPage=[/L]

Szép nagy link :)
Ez egy Sony Vaio Centrino+Radeon párossal

(#9) tocsa


tocsa
senior tag

Nézzétek meg a teszt felbontását:
10x7x32
Mi ez?

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#10) Keitaro válasza tocsa (#9) üzenetére


Keitaro
addikt

Valódi 3D-s kép! Igaz nagyon pici felbontással! Whaaaaa

:)

Viccen kívül szerinttem 1024*768 32bit

(#11) Goose-T válasza Genialis (#7) üzenetére


Goose-T
veterán

De ki az úristen használ 3D-s alkalmazást egy laptopon? Ekkora baromságot! Senkit nem érdekel szerintem egy laptop 3DMark pontszáma.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#12) Keitaro válasza Goose-T (#11) üzenetére


Keitaro
addikt

Az attól függ mire kell. Ha valaki otthoni gép helyettesítőnek használja, mert ezzel van a munkahelyén is és otthon is akkor számíthat neki, hogy mire számítson, ha egy kis kikapcsolódásra vágyik. Persze alapvetően, ha valakinek csak alapdolgokra kell az úgy is egyvalamit néz normális esetben : hogy meddig huzza az aksival. Ez a legfontosabb a hordozhatósága szempontjából, de persze azért nem árt ha maga a rendszer és a programok amiket használ rendesen mennek rajta.

(#13) hunluigi válasza Goose-T (#11) üzenetére


hunluigi
senior tag

Engem igen! :DD

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#14) marcee válasza Goose-T (#11) üzenetére


marcee
addikt

Sokan vesznek manapság asztali gép helyett is notebookot.
Plussz, hogy szakmámnál maradjak, építéshelyi prezentáció terepen. (építész bemutató)

\m/

(#15) HEBI válasza Goose-T (#11) üzenetére


HEBI
senior tag

Először engem sem érdekelt, amíg nem lehetett elfogadható szintű 3Ds teljesítményt várni egy laptoptól, de ma már lehet. Ezért cseréltem el a laptopom S3 -> Gef4Go.
Az üzemidő nem csökkent jelentősen, azért a gef4go-ban is van automatikus órajel csökkentés meg hasonlók. Igaz ez a gép sem tud többet 2-3 óránál.
Viszont azóta sokkal szívesebben járok lanpartira! :)

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#16) LordX


LordX
veterán

AGP 2x-et támogat..

Na jah, kb. olyan szinten, mint az Athlon 64-hez tartozó támogat DDR400-as memóriát.. Csak össze kell kötni dróttal a procit a videokarival..

(#17) Tiggr válasza Keitaro (#5) üzenetére


Tiggr
tag

A hírben is utaltam erre...

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  [Re:] nVidia nForce3 Go120 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.