Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  [Re:] Növelte nyereségét a Logitech (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Agyasima


Agyasima
senior tag

''Öndícséret büdös!''

Idézet a nagyapámtól.

:DD

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#2) Sidaries


Sidaries
őstag

A Logitech olyan cég, mint a Seagate. Nem nagyon lehet róluk mostanában rosszat olvasni. Szeretem őket. :)

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#3) Satan-Claus válasza Sidaries (#2) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Ráadásul kiváló mérnökökkel dolgoztat. Nem tudom, hogy hány olyan cég van még, amelyiknek minden terméke szinte tökéletes. (ergonómiai, és technikai szempontból is)

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#4) Sanyo


Sanyo
senior tag

Nem ketlem, hogy a Logitech egerek es billentyuzetek nagyon jo cuccok. Ez nem mondthato el a Wingman Extreme 3D joyrol, sajna. Gazkar, POW, 6 vagy 8 gomb (mar nemtom), elcsavarhato bot (oldalkormany). Na ez utobbi tonkrement 3 honap intenziv hasznalat utan, mivel a garit csak Bp-en tudom ervenyesiteni es en nem jarok arrafele minden nap, igy a nyakamon maradt a cucc.

(#5) Tchoepi válasza Sanyo (#4) üzenetére


Tchoepi
tag

Amellett, hogy sajnálom a pechedet a cuccal, azért ha minimum 8 hónap nem elég arra, hogy visszavidd, akkor vagy nagyon lusta vagy, vagy nem kellett volna eleve ott vásárolnod. Peace

A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, és senki sem kiváncsi a másikéra.

(#6) rvs


rvs
aktív tag

mx500 rules. :DD

(#7) Tchoepi válasza rvs (#6) üzenetére


Tchoepi
tag

...but MX700 overrules :))

A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, és senki sem kiváncsi a másikéra.

(#8) ISZOLE


ISZOLE
senior tag

ZacskósOEMfeketenemtudomatípusát pláne RULEZ:DD

Semmi papagája hogy kalibabráljuk az oszcilloszpókkal!

(#9) Sanyo válasza Tchoepi (#5) üzenetére


Sanyo
senior tag

:) Meg el a gari de epp most vasarnap megyek, nem vszinu hogy nyitva lenne a boltom. :) Van egy haver akinek igy is kell, szoval nem szakitom meg magam az tuti.

(#10) Sanyo válasza Sanyo (#9) üzenetére


Sanyo
senior tag

Auchan-ban vettem itt Szekesfehervaron, 3 nap utan cserelik de ennel tobb kellett neki hogy a potik bedogoljenek benne. 3 napon tul viszont a Bp-i ceg az illetekes, ez van.

(#11) Tchoepi válasza Sanyo (#10) üzenetére


Tchoepi
tag

Megkövetlek. Bocsi.

A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, és senki sem kiváncsi a másikéra.

(#12) aDamker


aDamker
aktív tag

Mi az a Logitech ? :DD

(#13) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Mouseman Dualoptical / Internet Navigator? Keyboard Special Edition /neha/ rulez !!!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#14) Sanyo válasza Tchoepi (#11) üzenetére


Sanyo
senior tag

Nem vettem rossz neven. Peace. :)

(#15) reefeer válasza Tchoepi (#7) üzenetére


reefeer
tag

Jap, Rulzik 1000L :) épp tegnapvettem egy olyat :D :D sokba került de nagyon baba.

(#16) Shim válasza Sanyo (#4) üzenetére


Shim
őstag

kicsit OFF:
Logitech Wingman Exterem Digital 3d-hogy pontosak legyünk :) És 7 gomb +throttle+hat switch
Én is ezt használom, és nekem is elcsesződött az oldalra fordítgatás. Szállok a repcsivel erre szépen lassan (de biztosan) elkezdett forogni-na azóta nem használom. Gari meg csak Kanadában érvényes :)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  [Re:] Növelte nyereségét a Logitech (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.