Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Shim


Shim
őstag

6101 mióta volt olcsó? akár viszonylag is? kezdőára több, mint 60 ezer ft volt, tudásához képest pofátlanul drága volt, csak nemrég esett le az ára, mivel noikákhoz hűen sokáig tartotta magát.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#2) villamos


villamos
őstag

Nem értem, hogy miért nem tud összedobni végre egy normális készüléket a Nokia. Vagy jól néz ki, de rettentő buta, vagy fel van vértezve mindenféle extrával, de annyira ronda, hogy kezébe sem szívesen venné az ember. Tessék végre összehangolni a kűlcsínt a belbeccsel! Bár már megvan az új üdvöske, a 6233, mely jól néz ki, és még okos is lesz... :C

[Szerkesztve]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#3) Jégkokó válasza villamos (#2) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát én azért ezt igen erősen meg tudnám cáfolni.Mert pl ott van a 6230i ,amit eddig mindenki dicsért , és megvallom, hogy nem alaptanul, nekem is ilyenem van :D .Mellesleg a nokia az elmult 1 másfél évben ujjra tud használható és szép telefonokat gyártani. :DD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#4) AS


AS
félisten

Kezdem a nokiát megszeretni.
De az ilyen dolgokra mérges vagyok. Ez mért most??? :F

ez anyiba kerül most mint a egy 6230i.. na mindegy :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) Noncsi


Noncsi
tag

A nővéremnek 6101 van. Nagyon rossz képeket csinál, ráadásul az anyaga is elég érdekes.... :U

(#6) sbazsi válasza villamos (#2) üzenetére


sbazsi
veterán

Ja, még kb 3 hónap mire kijön.

amőúgy én sem értem miért kellett a nokiának is beállni a sorba...
kinyitható, szétcsúsztatható telefonok...
ehhh
:((( :((( :( :(

(#7) Jégkokó válasza AS (#4) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát azért volt már ilyenre példa pl a 3510i nél is csak annyi extra dolog volt benne a simához képest, hogy java , meg szines kijelző.De szerintem ennek az ára se lesz hamarosan annyira vészes szerintem, bár azért egy 6230i még mindig nagyságrendekkel többet tud ennél.Hiaszen az egy kicsivel feljebb lévő kategóriába tartozik mint ez :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#8) AS válasza sbazsi (#6) üzenetére


AS
félisten

Azért mert ma ez divat eljöt ázsiábol és az amcsiktol!
Mi mindig tölük veszünk átt mindent!

Nokia legszuperebb szuper teloja a N80 is széthuzhatós lesz. és számomra legsebb nokia is egyben. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#9) Jégkokó válasza Noncsi (#5) üzenetére


Jégkokó
veterán

Szerintem te még nem láttál igazán gáz képeket amiket a telefon csinált.Akkor ajánlom neked, hogy nézz meg egyszer egy 6610i nokiának, még a telefonon is iszonyatosan gyenge a minősége.Szóval 65k kijelzőn már nagyságrendekkel szebb képet csinál még ha csak vga minőségben is

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#10) AS válasza Jégkokó (#7) üzenetére


AS
félisten

Söt! :) s 6270 is hamarosan lesz enyi.. pedig az már tényleg nagyon sokat tud és még brutális kijelző is van benne! :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) Noncsi válasza Jégkokó (#9) üzenetére


Noncsi
tag

Minden viszonyítás kérdése. Nekem a 6101 képei elég gázosak :DDD De például a nővérem meg van vele elégedve mert nincsenek nagy elvárásai egy telóval kapcsolatosan.

(#12) AS


AS
félisten

Na igen de VGA kamerátol nem kell semit várni!

Legjobb VGA kamerák Sagem Myx7 Sharp gx25 igen mai napig abban van legjobb VGA kamera modul :)
Ha kell bizonyitom. :) :DD

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) Noncsi válasza AS (#12) üzenetére


Noncsi
tag

Sharp gx25 az tényleg jó a maga kategóriájában. A Sagem Myx7-et nem ismerem milyen fotókat készít.

(#14) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Az lehet, hogy nem kell annyit várni egy vga kamerától, de mégis nagyon sok gyártó még most is a legtöbb telefonjába csak ezt nyomatja.Mondjuk telefonra szép képet tud készíteni, bár gépen már azért nem annyira, de hogy megörökítsd vele a paillanatot arra bőven elég egy ilyen kamerás telcsi is :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#15) meroly


meroly
veterán

Az tényleg gáz, hogy szinte csak a kékfogban különbözik. Nem tudom miért nem lehetett belerakni egy 1mp kamerát meg mondjuk egy mmc helyet, semmivel sem lett volna több, csak jobb. Amúgy sztem becsukva jobban néz ki mint a 6101 (nekem az van), de kinyitva azok a pirinyo gombok nagy csúnyák... sztem.... nem méltó utód, az biztos....

Impossible is nothing

(#16) blueMerle válasza meroly (#15) üzenetére


blueMerle
veterán

Amiröl te beszélsz, az majd a következö teló lesz...mondjuk egy 6104 vagy ilyesmi :D Habár abba meg majd nem lesz kamera vagy kijelzö :DD Hiába, Nokia - a kompromisszumok világa :P

[Szerkesztve]

(#17) Coyote2000 válasza Shim (#1) üzenetére


Coyote2000
őstag

a 6101 a 6230i butitott, kinyithato valtozata (ugyanazt tudja, csak mindent gyengebb minosegben), eddig a kivetel az mp3 lejatszo es a BT volt.
Hasonlitsd ossze az araikat! 6101 feleannyiba kerul mint 6230i, pedig az alapfunkciok (telefonalas, sms, mms, szervezofunkciok) ugyanazok!

Szerintem nagyon jo aron kinaljak, es a 6103 kezdo ara (50ezer) sem lesz rossz!

(#18) meroly válasza blueMerle (#16) üzenetére


meroly
veterán

Nem igaz mert 6125 lett a neve. Az számomra a tökéletes telefon. Én fogom legelőször megvenni Magyarországon :)

Impossible is nothing

(#19) Pompi válasza meroly (#18) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

''Nem igaz mert 6125 lett a neve.''

Ezt honnan veszed? A 6101 frissítése a 6103, gyakorlatilag tényleg csak a BT került bele, semmi más változás.

A 6125 már formájában is és tudásában is más. Amúgy elég a mobilarénát olvasni, hogy erre rájöjj.

Feel Good Inc.

(#20) drap


drap
csendes tag

Ez a teló egy nagy gagyi,olyan mint az elődje.Legfőbbként azért Ma.-on gyártják silány minőségű cuccokból.Semmiképp sem hasonlítanám a 6230-hoz vagy a 6230i-hez amelyek egy jó sw-el nagyon jó kis telók!

(#21) Viktor0610 válasza drap (#20) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ugyan csak félig tartozik ide, de tegnap volt egy negatív megtapasztalásom a Nokia 6101-gyel kapcsolatban...
Behozta egy vásárló a készülékét, kérdezvén, milyen gagyit sóztunk rá, mert a billentyűzet ''nyoma'' meglátszik a kijelzőn. Ez sz.tem tök gáz -épp' azért veszek (ahogy sokan mások is) kinyitható készüléket, h. a (belső) kijelző védve legyen...
Kíváncsi volnék, ezt a hibát kijavították-e ebben a modellben?

Samsung Galaxy A54

(#22) Jégkokó válasza Viktor0610 (#21) üzenetére


Jégkokó
veterán

Mi az, hogy a billentyűzet nyoma?Mert a kijelző az gondolom én beljebb van és valami műanyag réteg védi a sérülésektől.Ugyan ugy mint ahogy a legtöbb mobil esetében is.Igy nem nagyon tudom elképzelni a dolgokat :F

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#23) Viktor0610 válasza Jégkokó (#22) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mivel a gombok domborúak, a gumitávtartók pedig (a gumi tulajdonságának köszönhetően) összenyomódnak, a gombok a kijelzőhöz érnek, és így az állandó kapcsolat miatt meglátszik a kijelzőn azok nyoma -az üvegen apró karcok jelennek meg.
Ezt először a Motorola T720-nál láttam.
A Sharpomnál ezt úgy oldották meg, h. a távtartók műanyagból vannak, így nem (annyira) nyomódik össze, nem is karcos a kijelző.

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#24) villamos válasza Jégkokó (#3) üzenetére


villamos
őstag

Nemazért de nekem is 6230i -m van, és tényleg jó kis készülék... :R
De ha kijön 6233, és ára megfelelő lesz számomra (talán ha 80 körül lesz függetlenül.. :B ), akkor megérik a cserére! :DD

[Szerkesztve]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#25) Mariann1995


Mariann1995
csendes tag

Nekem egy Nokia 6103-am van. Szerintem így nagyon szar hogy nem lehet bővíteni a memóriáját. Ez nagyon elszomorít. Egyébként nem volt olcsó. 40.000 Ft. volt!!!!!!!!!!

(#26) Viktor0610 válasza Mariann1995 (#25) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, nem mostanában vetted 40 e Ft áron. :U

Persze, ez a telefon mindig drágább volt, mint amennyit ért, de azért mostanában már olcsón megvehető. :D

Samsung Galaxy A54

(#27) Coyote2000 válasza Mariann1995 (#25) üzenetére


Coyote2000
őstag

2006-ban meg nem volt rossz ar erte, ha 2008-ban vetted, akkor magadra vess, hogy nem kerdeztel meg senkit aki ert hozza... esetleg beszeld meg a szuleiddel, hogy nagyobbak az elvarasaid... ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.