Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L3zl13


L3zl13
nagyúr

A terminál ára nem a legfontosabb. Az úgyis lejjebb megy idővel ha van rá kereslet.

Sokkal fontosabb a havidíj.

Aki hülye, haljon meg!

(#2) crab


crab
senior tag

Ez nagyon jó hír, remélem el fog terjedni, a Földön bárhonnan netezni, ráadásul szélessávon és vezeték nélkül! ez kell nekünk!

(#3) PEPE85


PEPE85
senior tag

A havidíj az igen, fontos dolog, de arról van már akármilyen információ?

Watch 4k movies with Netflix :)

(#4) balkoger


balkoger
tag

Majd 2005-ben megtudjuk.Egyebkent nagyon erdekelne engem is!

(#5) Athlon64


Athlon64
csendes tag

Hát ha 100euró vagy alatta lesz akkor én már kb 10embert tudok rá a baráti társaságomban velem együtt. :) Fain lenne nagyon! Várom már mint állat!!!

AMD forever! AMD rulez...

(#6) PEPE85


PEPE85
senior tag

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én leszek a 11-edik. :))

Watch 4k movies with Netflix :)

(#7) hezso válasza Athlon64 (#5) üzenetére


hezso
aktív tag

100 euro, vagy alatta? :)
Akarod mondani 300-500!
Ez nem nekünk, egyszerű embereknek készül, hanem Mercis, fekete öltönyös notebookos üzletembereknek, akik nincsenek megelégedve a gprs gyorsaságával, de a cégük olyan jól megy, hogy nem gond fizetni a kiló pénzt a netért. Esetleg valami speciális célokra, ha sok a pénz(sivatagba, hajókra - mint írták).

(#8) drpele válasza hezso (#7) üzenetére


drpele
senior tag

és ennyiért csak 128 vagy 256 kbit/s jár :O

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#9) PEPE85


PEPE85
senior tag

128kbit/s-es sebsséget kapsz az EDGE által ami már néhol elérhető és az nemsokára már normálisan működni fog szóval 50kbyte/s-ért nem hiszem hogy sokan fognak 100eurónál többet fizetni ezért.

Watch 4k movies with Netflix :)

(#10) eddie303


eddie303
őstag

Szerintem a szolgáltatás nem lesz olyan drága, nálunk foglalkoznak sokan müholdas nettel, s
nem vészes az ára, de a sebessége sem :(

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#11) L3zl13 válasza eddie303 (#10) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Műholdas net alatt valódi műholdas netet értesz, vagy csak ilyen modem fel-műhold le cuccot?

Egyébbként az ilyen műholdas cuccoknak legnagyobb hátránya (az árán kívül) a magas ping.

Aki hülye, haljon meg!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.