Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah


twollah
nagyúr

Korrekt, de IMHO ezt elobb is elkezdhettek volna.

(#2) Hory válasza twollah (#1) üzenetére


Hory
aktív tag

Kíváncsi leszek az árára... A creative-ot ismerve jobban kijön az ember egy soundstormmal.

(#3) Genun


Genun
tag

überfasza! :C

(#4) Szőrös 


Szőrös 
veterán

bibis : ''Sok esetben jogos az averzió''

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5) erdoke válasza Szőrös  (#4) üzenetére


erdoke
titán

Ha van rá megfelelő magyar szó, akkor valóban helytelen az idegen változat (verzió :D) használata. Márpedig itt az ''idegenkedés'' tökéletesen megfelelt volna.
Erősen erőltetettnek tűnik. Ettől valószínűleg sokkal műveltebbnek gondolják majd a kollégát. ;]

A legjobb aláírás a héten

(#6) janpotocki válasza erdoke (#5) üzenetére


janpotocki
senior tag

az előző mondatban ott van az ''idegenkedik'' szó. hadd használjunk néha szinonimákat (rokon értelmű szavakat) is!

(#7) Lacix29 válasza janpotocki (#6) üzenetére


Lacix29
őstag

Azt hogy egyes hangchip-ek mennyi erőforrást használnak a CPU-ból (integrált / PCI kártya),
azt meg tudja valaki mondani?
Köszönöm.

(#8) LordX


LordX
veterán

Mi köze van a DSP chipnek a hangminőséghez? Semmi, pedig nem ezt olvashatja ki a felületes júzer a cikkből :)

A cirrus Logic D/A átalakítóját, ami a hangminőségért felel, meg már alkalmazták alaplapon.

Persze dícséretes, eddig DSP chip szinte csak a SoundStorm volt alaplapon. (persze volt próbálkozás, de mind elbukottnak nyílvánítható)

(#9) ciao


ciao
senior tag

háháá ;]
tegnap vettem audigy2 ZS-t

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#10) Male válasza Lacix29 (#7) üzenetére


Male
nagyúr

Alaplapi C-Media (a 38-ra végződő típus) hanggal MP3 lejátszás: 15%-os prociterhelés maximum egy 2 GHz-es P4-en, ugyanebben a gépben SB Live! 1-3%-os, Diamond Monstersound MX300 0.1%-os prociterheléssel csinálta egyanezt.

(#11) anulu


anulu
félisten

tegnap már elhatároztam, h ez lesz a következő alaplapom. euróról átszámolva Bécsben br 40-45k HUF körül fogható, ami azért a tudásához képest nem vészes! Karácsony előtt még szeretnék egy ilyet beújítani! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) erdoke válasza janpotocki (#6) üzenetére


erdoke
titán

Az idegen szó nem egyszerűen szinoníma. Ha a szóismétlés elkerülése ennyire fontos, akkor inkább érdemes a mondanivalót átfogalmazni. Nem számítástechnikai szakszóról lévén szó, számomra nagyon idegen az ilyen szavak használata egy hírben/cikkben.

A legjobb aláírás a héten

(#13) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Szép-szép, de azért szerencsére még lesz egy ideig sima PCI az alaplapokon így a jó öreg Audigy2 marad. ;] Jó lesz nekem egy gyengébb (letiltott) hangchippel szerelt Nforce4-es lap is! :DDD

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#14) Mephistoka


Mephistoka
tag

Nekem csak egy kérdésem van mikor lehet kapni es hogyan es hol? Nem tud vki hozzatni esetleg???:DD

asd

(#15) zolli07


zolli07
csendes tag

Hidjétek el ennél jobb lap nincsen talán egy kicsit csak a tuningal van baj.
az ára itthon egy kicsit borsos 57000Ft legalábbis én ennyiért vettem minden opciós tartozékkal (MSI Dual-net Card stb...). Meg még annyi a probléma hogy a chipset hűtőt ajánlatos lecserélni mert nagyon hangost (valószínű az MSI már itt is próbált spórolni). csak ennyi hátha valakit érdekel.:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.