Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) telcom


telcom
tag

Szerintem valami atom ventilátort raknak rá. Tuti jó hangos lesz.

telcom

(#2) Vertic


Vertic
aktív tag

Miért kéne kiszerelni szállításkor? Hozzá lehet csavarozni az egységet a házhoz, nem?

'' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

(#3) andorpapa válasza Vertic (#2) üzenetére


andorpapa
őstag

Íratlan szabály, hogy a nehéz vörösréz cuccokat szállítás előtt kiszedjük a gépből. Mert ugye a CAK38 is oda van rögzítve rendesen a CPU foglalathoz, mégis hány user esetében fordult elő, hogy LAN partyba igyekezve leszakadt a picike, és tarolt lefelé. Nem is egy ilyen esetről tudunk!

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#4) Vertic válasza andorpapa (#3) üzenetére


Vertic
aktív tag

Hát azért egy bazi CPU borda mögött ez elbújhat szerintem. Meg egy socket pöcök mégse házhoz csavarozás azért. Szóval van különbség a kettő doog közt.

'' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

(#5) vernyul


vernyul
tag

En eszrevettem egy furcsa dolgot. Az nvidia logo nem ugyanaz a ket kartyan ahogy en latom vagy csak vak vagyok nezzetek meg ti is erdekes...:))

What kind of Csatahajo?

(#6) guess.who


guess.who
senior tag

Ne nevessetek ki, de nekem az jutott eszembe, hogy talán azért nincs hűtő a kártyákon, mert kártyák sincsenek -legalábbis olyanok, amit két hét múlva árusítani kezdenének... Szóval nekem ez az egész egy ATi-ellenes kampánynak tűnik, hülyítik az embereket, aztán majd csúsztatnak egy kicsit. Gondolom, ha lenne hűtő, akkor már tudnának róla sokan, elvégre nem az elkövetkező két hétben fogják hirtelen legyártani, nem? (A tesztelésről nem is szólva...)
Vagy ez így nagyon hülyeség?

(#7) utax válasza vernyul (#5) üzenetére


utax
aktív tag

én ugyanolyannak látom ...

a referenciaképen a két backpanel egyben van, tehát a két fenti kép vagy csak a reklám kedvéért készül és még áttervezik, vagy nem referenciahűtő lesz rajta

Use the force, Dude !

(#8) vernyul válasza utax (#7) üzenetére


vernyul
tag

A logokat nezd meg tuzetesen

What kind of Csatahajo?

(#9) khalox válasza guess.who (#6) üzenetére


khalox
őstag

Nekem is gyanús nagyon. Örülhetnek, ha majd egyfélét kapni lehet megrendelés után 2 hét várakozással.. mint a Trabant a Merkúrnál :D

(#10) khalox válasza vernyul (#8) üzenetére


khalox
őstag

szerintem is ugyanolyan.

(#11) marcee


marcee
addikt

Nem feltétlenül kell azoknak a képeknek igazi fényképeknek lenniük!

Nem tom' ki emlixik a voodoo2 reklámkampány alatt született poén képre, ami egy giga-mega-hyper kártya reklámot parodizált, atom jól nézett ki design-ban teljesen eltalálták a hangulatot, és volt egy kép A kártyáról ami kb 30-40 hosszú, van rajta egy voodoo2, matrox g400, tnt2, s3 savage4 és egy ati rage128 :)) . +256MB ram, stb

És ha nem látszott volna elsőre, hogy poén, akkor be lehetett volna szopni, mert olyan minőségű volt a kép és a körítés.

\m/

(#12) Bass_2 válasza vernyul (#8) üzenetére


Bass_2
tag

Ugyan az, csak a színösszeállításban van különbség. Ami az egyiken feketével van kihúzva, az a másikon színtelen, vagyis nincsen festve.
Nézd meg.
Hűtés: a vak is mondta, majd meglássuk. Valami gyanús az ügyben, de ki fog derülni 2 hét múlva.

(#13) rvs


rvs
aktív tag

ajánlom a folyékony héliumot az nvidiának. az tuti. :DDD
de a viccet félretéve tényleg katasztrófális ez a helyzet a geforcékkal. már a négyesnek is az a batár izéje hogy nézett ki..

(#14) laja


laja
tag

Honnan tudjátok, hogy a ventije nagyon hangos? Nem hinném, hogy volt már a gépetekben ilyen kártya...

Abit IC7, P4 3,8 Ghz-en, 1 GB DDR466, x800 pro XT PE-re moddolva (580/477 Mhz), két vinyó, Enermax 460 W-os táp, 17 collos Iiyama LCD, vízhűtött proci és videokártya

(#15) gang


gang
csendes tag

szentem csak azért nem tettek rá hűtést, mert akarták, hogy ''láccóggyon'' az nvidia chip a közepén!
vagy feltalálták a chipbe épített hűtést. mégjobb a nem melegedő chipet! :))
amugy lehet, hogy vizhűtéssel szállítják csak nem rakták a képbe, mert nem is az a lényeg!!

viccet félretéve ugyis lessz rajta valmi nem? minek ezen rágódni?

csatlakozom a ''megtértek'' társaságába, s hirdetem az igét: Linux!

(#16) andropov


andropov
csendes tag

Ez kicsit hulyeseg. Nezzuk a tenyeket: kicsit forrofeju a kicsike -> nagy huto. ha ezzel fotoznak akkor semmi se latszana a kartyabol, csak a sarka :). Az nvidianak meg semmi ertelme kikotni a hutest, a gef4 eseteben is csak ajanlas volt.

Egyebkent a venti teljesitmenyfuggo, es csak akkor kezd bele nagyon a dologba, ha forrosodik a hangulat.

andropov

(#17) nap


nap
addikt

Az eszetekbe sem jutott, hogy annyira eltalaltak a chipet, hogy nem fog melegedni, tehat egy apro borda eleg lesz ra ? Nem ? Miert ??? :DDD

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#18) andorpapa


andorpapa
őstag

laja: onnét ismerjük a hangerőt, hogy a THG-n kitértek erre is a GeForce FX ismertetőjében.

gang: máskor viszont mindig hűtővel együtt mutatják a kész kártyákat, elvégre manapság leginkább a hűtőről lehet azonosítani a kártyát. Lásd Leadtek, Triplex, Asus V8200 széria, Abit stb. És hogy miért fontos? Talán azért, mert nem mindegy, hogy hány PCI foglalatot emészt fel, és mekkora hangja lesz. Miért számít az, hogy milyen cooler van a procidon? Talán azért, mert fontos a hűtés, és sokak számára az alacsony zajszint is.

andropov: miből gondolod, hogy a referenciacooler eltakarná az egész kártyát? Hát ott a kép, azért látszik más is! És miért nem publikálnak akkor a gyártók meztelen és cooleres képet is?

Valami nem stimmel. A Gef4 megjelenése előtt már mindenhol tudni lehetett, hogy milyen coolerrel szerelik majd. Lehetséges az a verzió is, hogy még nincsen mindenki kész. Ez pont fordítottja a Hammer bulinak. A Spire-től kezdve a Thermaltake-ig már mindenki kihozta a K8-as hűtőjét, pedig még azt sem tudjuk, hogy mekkora lesz a sebessége. Itt meg szinte mindent tudunk, de a hűtőknek nyoma sincs.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#19) DonLeo


DonLeo
senior tag

Engem annyira nem izgat, mert úgysem fogok rögtön a boltba rohanni egy ilyenért potom 1xx ezer ft-ért.
;]

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#20) Panther válasza andorpapa (#3) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Egy lapos, kis tömegű laza pici Cool111-et azért ugye nem kell levenni mindig? :D

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#21) karyo válasza telcom (#1) üzenetére


karyo
senior tag

eza kártya egy nagy szarkupac. sose vennék ilyet

Enjoy the silence.

(#22) authenticDViD


authenticDViD
tag

Ez nekem egy kissé úgy hat, mint amikor a Comdexen bemutatták a hammeres lapjukat, amin volt NB és SB, szép kis nvidia-s matricával. Majd mondták, hogy bocs, mégse ilyen lesz a felállás... :p Azt bemutattak egy egychipes MB-t. :DDD

<b>Ez itt a reklám helye.</b>

(#23) authenticDViD


authenticDViD
tag

hmmm
aha... :O

<b>Ez itt a reklám helye.</b>

(#24) gaborthefirst


gaborthefirst
csendes tag

Álmodik a nyomor: csak nem vízhűtéses...?

plug and pray

(#25) Cefa


Cefa
senior tag

Szerintem nagyon is igazad van. Baromi idegesítő hogy a tesztekből az ég világon semmi sem derül ki.
A venti szerintem létezik de azért hirdetik anélkül hogy a felhasználó csak otthon ilyedjen meg a látványtól amikor már megvette :DD

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#26) e-biza


e-biza
őstag

én passziv hütésü kártyát akarok. :) szeretem, hogy azon kell töprengenünk, belefér-e majd a gépbe a kártya vagy sem, s nem azon, hogy lesz elég pénzük hogy megvegyük vagy sem? én utobbin gondolkodom és a sem re jutottam. Ati-hoz legalább már ment át DX-es programozo. Talán az nvidiátol isi elcsábithatna néhány driver irot. Mind1, egyelore nem fenyeget, hogy még egy r9500ra beruházzak, mikor az is még 50 környékén van asszem, nemhogy egy gffxre ami 3x ennyibe kerül. nVidia vagy el fog bukni ezen legalább 100milkát vagy valamit tudnak, ami miatt ilyen drágán is lesz rá vevö. Azért nem hiszem, hogy az ennyire jol menö nvidia félre kalkulálná a kártya árát. Lehet azokkal a plussz shaderekkel lesz valami, ami miatt nagyot tud kaszálni vagy én nem tudom, de nem hiszem, hogy ha az ATI 399$ért adja a legjobb kártyáját, akkor ha nem jobb a kártyája az nvidiának vagy csak vele azonos szinten van, akkor ki meri adni 400$ feletti áron. Mind1. Szoval ami a hütést illeti, lehet azota valamit átdolgoztak a chipeken és mondjuk elég rá egy kisebb. Remléjük legalábbis.

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#27) freya válasza e-biza (#26) üzenetére


freya
aktív tag

Ketlem en azt hogy nVidia ne adna ki jobb kartyat barminel, ami most a piacon van! Egyebkent az ar(politika) teljesen jo, eloszor vegyek meg azok akik nem szamoljak a $$$-t, aztan szepen csokkentve mondjuk 1 ev mulva mar egy arban lesz egy mostani GeForce 4-el.

Mindig is ez volt a menetrend, volt meg TNT is 400$-ert :)

(#28) Ploszi válasza gaborthefirst (#24) üzenetére


Ploszi
senior tag

nem, kompresszoros :) mint a hűtő a konyhában :D

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#29) andropov


andropov
csendes tag

andorpapa: a gyartok egyetlen egy kepet se publikaltak, ezek csak ugy valahogy felbukkantak, de hivatalosan egy kep sincs. egyebkent az MSI kartyat 100% hogy ez az OTES rendszer fogja huteni, ugyan az a huto-korvonal van az MSI es a referencia kartyan is. Ezen kivul a lukak is ugyan ott vannak a NYAK-on.

Az meg hogy elfoglalja a vidkartyesz melletti pci foglalatot nem kulonosebben zavar senkit sem, hisz azt a foglalatot maximum az extra USB portok kivezetesei hasznaltak. Eppeszu ember abba a slotba nem tesz semmit.

andropov

(#30) authenticDViD válasza freya (#27) üzenetére


authenticDViD
tag

Ez ismet csak a nevrol szol... nVidia... ugyan az, mint intelnel... a marka adja el a termeket, lehet akár lassab is mint egy szelet párizsi...

<b>Ez itt a reklám helye.</b>

(#31) Den válasza authenticDViD (#30) üzenetére


Den
veterán

Hibás az aláírásod. Van egy harmadik faj is, a bonobo, egy emberszabású, a legközelebb ez a faj áll az emberhez, hihetetlen inteligens. A szexben nincs náluk tabu, éjjel nappal nyomják hetero, homo, pedo, leszbi, minden játszik, grupent is szoktak... nagyon kemény :)

www.simson4t.hu

(#32) Sikló válasza Den (#31) üzenetére


Sikló
tag

off
Hogy miket nem tanulunk itt! :DD
on

''Attól, hogy valaki paranoiás, még üldözhetik...''

(#33) Den válasza Sikló (#32) üzenetére


Den
veterán

Na akkor ezt kukkantsd meg! Ezek a bonobók nem kispályásak. :)

[L]http://songweaver.com/info/bonobos.html[/L]

A love not war fejezetet olvasd el.

www.simson4t.hu

(#34) andorpapa válasza andropov (#29) üzenetére


andorpapa
őstag

Ezek a képek valóban nem hivatalosak, de a források megbízhatóak. És nem gáz az, hogy másfél héttel a bolti megjelenés előtt még egy végleges GeForce FX kártyát sem láttunk?

Az MSI valószínűleg az nVidia megoldását követi, ez igaz, talán azért is, mert az nVidia egyik fő gyártója, meg nem szoktak eltérni a referenciától. Viszont egy Abittól vagy Leadtektől (a Triplexről már nem is beszélve) elvárható, hogy valami tökösebb, jobb cuccot dobjanak piacra.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#35) Sikló válasza Den (#33) üzenetére


Sikló
tag

off

Te jó ég! :DD

on

''Attól, hogy valaki paranoiás, még üldözhetik...''

(#36) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Kit érdekel a GeForce FX, mikor nettó 40 körül már lehet kapni 9700-ra moddolható 9500-asokat? :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#37) andropov


andropov
csendes tag

Es akkor meg arrol nem is esett szo, hogy lehet hogy az MSI csinalta a ref. kartyat is :).

andropov

(#38) Agyzuzo válasza Den (#33) üzenetére


Agyzuzo
addikt

''The diversity of erotic contacts in bonobos includes sporadic oral sex''

:D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#39) schenker válasza Agyzuzo (#38) üzenetére


schenker
tag

Szeva teso! Reg nem talalkoztunk mar itt!

P42.03A/MSI648Max/256MB266DDR/MSIG4Ti4200-TD8X

(#40) JulWCZar


JulWCZar
senior tag

Meleg majom valosagshow:

''It seemed that Leslie had been very close to using force but instead had reassured both herself and Kako with sexual contact.''

:)

(#41) andorpapa


andorpapa
őstag

Emberek, ne offoljátok szét a hűtős topicokat, mert átmegyek igazságosztóba, és akkor nem bújhattok el haragom elől (lásd még: ítélet napja, apokalipszis, globális felmelegedés, Rambo, Rémálom az Elm utcában 1-2-3-4)!

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#42) Den válasza andorpapa (#41) üzenetére


Den
veterán

oké, ezer bocs.

Akit a bonobo-s téma érdekel az OFF TOPICBAN folytassa.

www.simson4t.hu

(#43) schenker válasza andorpapa (#41) üzenetére


schenker
tag

Kosz az ova intest, en el is tavolodom innet...
Majd ertetek kuldok ha lesz vmi jo javallatom!

P42.03A/MSI648Max/256MB266DDR/MSIG4Ti4200-TD8X

(#44) Agyzuzo válasza andorpapa (#41) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Off ON

''Rémálom az Elm utcában 1-2-3-4''

Van abból 5-6-7 is, sőt, készül a 8. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#45) Egon válasza andorpapa (#41) üzenetére


Egon
nagyúr

Heheh, nagy poén lesz, amikor egy _házigazdát_ moderálsz...:))

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#47) andorpapa válasza Egon (#45) üzenetére


andorpapa
őstag

Nincs senkivel sem bajom, nem vagyok mérges rátok, fiúk, csak hát ugye hivatalosan én vagyok a felelős a hűtés/mod témakör fórumrészlegéért, meg amúgy is szívemen viselem a dolgot. Egy kis off belefér mindenbe, de a GFX coolere és egy szexmániás (értsd: toszógép) majomfaj között még az én nagy, perverz és kombinációra hajlamos logikám sem tud kapcsolatot találni.

Szóval nem kell tőlem félni, nem harapok, bár Freddy a példaképem. Az milyen jó film(sorozat) volt! Olyan jókat lehet rajta röhögni! Hupsz, most én is offolok... Na szóval térjünk vissza a GeForce FX hűtéséhez. Engem kifejezetten zavar, hogy semmit nem tudok róla. Érdekes, a Hammer hűtéséről durván 100x többet tudok, mint a GFX megoldásáról. A baj pedig az, hogy a Hammer csak hónapok múlva lesz esedékes, a GFX pedig (ha minden igaz) két héten belül.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#48) Johnny


Johnny
senior tag

Én csak azt nem értem, hogy minek a chipre ilyen sugárhajtómű, ha .13 mikronnal készül ?

(#49) Den válasza Johnny (#48) üzenetére


Den
veterán

Mert több mint 100 millió tranzisztor megy benne 500 mhz-en.

www.simson4t.hu

(#50) RendszerGarázda válasza guess.who (#6) üzenetére


RendszerGarázda
csendes tag

Halika!
Arra senki nem gondolt, hogy nem kell a chipnek hűtés?
Elképzelhető nem? :)
Vagy hűlyeség?
Üdv!

MSI KT3Utra2R, AMD AthlonXP 1800+, Samsung 512MB PC2700 DDR, Leadtek Geforce4 Ti 4200 64MB, 2x 80GB 7200rpm, Abit AU10, Plextor 16x10x40x, Toshiba 16x DVD, vízhűtés... stb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.