Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Külső merevlemezek a Transcendtől (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Lacix29


Lacix29
őstag

40 GByte-os 190 Euro? (50 eFt)

Én olcsóbban megúsztam:
2,5''-os rack (Hotway [L]http://www.hotway.com.tw/[/L]) 3,7 e +Áfa
40 GByte-os Hitachi vinyó : 23,7 e + Áfa

Összesen: 34 e Ft (ócsóbb) :DD

(#2) PrinczA válasza Lacix29 (#1) üzenetére


PrinczA
őstag

Hol vetted a rack-et?
Tapasztalatok, melexik, milyen gyorsan lehet ra irni, pl. 1db 1Gb-os filet, es sok kis ossz. 1Gb-os filokat??

(#3) Lacix29 válasza PrinczA (#2) üzenetére


Lacix29
őstag

Hol vetted a rack-et?

Demó Stúdió-ban (www.demostudio.hu)

Nem nagyon melegszik. (5400-as fordulat)
ALU ház, igényes formaterv. (+bőrtok)
2 - USB csatlakozás kell a megfelelő áramellátáshoz. (500mA-t adhat le egy USB kimenet max a specifikációk szerint)
Most nem tudok pontos adatokat mondani, de USB 2 -es sebesség a max. lehetséges ugye (480 MBit/s).(USB 1.1 -re is köthető, de úgy csak kis méretű adatok másolása javallott a tetű sebesség miatt) Asszem a legutóbbi CHIP magazinban volt egy teszt ilyen külső merevlemez házakról. (abban elég jól szerepelt)

Egyébként meg vagyok vele elégedve, csak egy gondom van. Minden eddig kipróbált gépen jól működött (kb 7), csak a saját gépemen van egy kis hiba. ( ABIT BD7-II). Időnként kerregteti a vinyót a gépem (máshol ilyet nem figyeltem meg) és nagy fájlok rámásolása közben lehal a dolog. (Olvasni tudok róla)
Lehet hogy azért, mert az alaplapom az egyik első USB 2-es alaplap?
Eddig még nem sikerült rájönnöm a hiba okára. :(

(#4) twollah válasza Lacix29 (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Lehet, hogy olcsobban megusztad, de nem kaptal hozza softwaret amit ehhez a hardwarehez adnak gratis.

(#5) Lacix29 válasza twollah (#4) üzenetére


Lacix29
őstag

Lehet, hogy olcsobban megusztad, de nem kaptal hozza softwaret amit ehhez a hardwarehez adnak gratis.

Bocs, de nincs szükségem ezekre a szoftverekre.
Úgyhogy megérte. :D

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] Külső merevlemezek a Transcendtől (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.