Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) LSL1337 válasza L3zl13 (#36) üzenetére


LSL1337
őstag

komolyan mondom fájt olvasni a kommenteket:D tudom nem kötelező de bakker akinek lövése sincs a videókról videótömörítésről az minek ír?

egy 30fps-es 1080i-s video tömörítetlenbe kiszedni hány giga lehet 300?

meg hogy egy ovodás is feltöri, nem tudom miről beszéltek fogadok egy gyári dvd-lemeztse tudnál rendesen lemásolni, meg feltörni annak kell a dolgokat aki megveszi és feldobja netre, neked semmi közöd nem lesz aki meg csinélja a relízt neki meglesz a megfelelő HW a dekodoláshoz és leszedi róla a védelmet feldobja betömríti amire kell és megis van te meg csak letöltöd

én elég sok dvd9-es relízt látok torrenten nyilván nem annyit mint dvd5 vagy divx xvid de azért akadnak

1080-as relízek is már rengeteg van neten megfelelő oldalakon 1,5 órás filmet két hangsávval 5.1 kitűnő minőséggel lehet dvd5 méretre konvertálni aviban (bár a nagyrészek x264-es mkv) de egy 2,5 órás film is kettő 5.1-es dts-el is elfér tökéeltes képpel egy dvd9en vagy elsplit-eled kettő dvd5-re szerk természetesen ezek 720p-s anyagok de nem hiszem hogy magyarországon sokaknak lenne 1920x1080as tévéje a 720p-s minőség 7000es bitrátával bőven megfelel, lehet találni 1080as rilízeket is de azok a fenti okokból nem annyira elterjedtek, és általában mpeg2 tömörítésűek, tehát még az miat is sokkal nagyobbak

amcsi hdtv adásokból is kitűnő RiP-ek vannak logo nélül

amúgy minőség, aki HD tartalmat akar az meg nem dvd felbontásban akarja letölteni a HD filmet:D

tehát ez a hír sem szól semmiről

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.