Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tocsa


tocsa
senior tag

Az ALI az nem de regen a 486-os alaplapok eleg nagz resze UMC chipsetes volt. A SiS meg elegge nyomul. Igy egyutt komolyak lehetnek.

Hajra SiS!

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#2) nap


nap
addikt

Nemreg meg arrol szoltak a hiradasok, hogy az ali visszater es ujra a regi fenyeben fog tundokolni.
Mondjuk a regi fenyt sem irigylem toluk, mert meg a sis-nel is otvarabb cuccot gyartottak anno.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3) Cefa válasza nap (#2) üzenetére


Cefa
senior tag

hát nekem volt most egy p4 es sis 645dx vagy milyen chipes lap abit volt és nagyon elégedett voltam vele.

Olcsó volt tuning stabil voltés sebességben jobb volt mindegyik akkori p4 chipnél. Egyébként még a TH-n is ezt favorizálták. Én is onnan néztem ki.

Szóval nekem a sis nem tűnik gagyinak. És azért szurkolok hogy jöjjön be a videókártyájuk. vegye fel a versenyt a nagyokkal.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#4) nap válasza Cefa (#3) üzenetére


nap
addikt

Mint mondtam anno. Azota a sis nagyot fejlodott. :)
Az ali meg nyugodjek bekeben.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#5) Joz76 válasza Cefa (#3) üzenetére


Joz76
tag

Háááát, nekem volt Abit SR7-8X (Sis 648), és az minden volt, csak tuningbarát nem. 140 FSB fölöt halt mint állat, ami egy 133 FSB-s procinál úgy kb. 5% tunigot jelent és ez nem egy oroszlán. Egyébként minden mással elégedett voltam vele.

Joz

Joz

(#6) benedekco


benedekco
addikt

Nekem volt 1* 1 lapom ASUS P5-AB az ALI chipset-es volt! Baromi !stabil! volt, a procit lehetett húzni és a memória teszten kívűl(BIOS-nál!) gyors kis jószág vólt! Nekem amúgy a sis is teccik általában stabilak azok is(már a SIS alapú lapok)! Tényleg, az AMD már nemgyárt chipseteket??

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#7) Cefa


Cefa
senior tag

:)

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.