Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pschio


pschio
őstag

hat valoban nem lesz tul eletkepes a dolog!

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#2) Male


Male
nagyúr

Az egyszer írható DL lemezeknek a gyér forgalma az árnak köszönhető leginkább...

''5-10 százalékos reflexió'' Ha jól sejtem, ez a megbízhatóságnak se tesz jót...

(#3) Whaskes válasza pschio (#1) üzenetére


Whaskes
senior tag

majd kiderül, várjuk ki...

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#4) Sanya


Sanya
nagyúr

jó korán jött ki. mondjuk úgy a dvd hajnalán

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#5) Agyasima


Agyasima
senior tag

Sikerült egy jó nagy pofont adni a szarnak... 8,5 gigát 2,4x-esen megírni 1 óra és 20 perc kb.... várja ki, akinek van rá ideje...

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#6) Renwick válasza Agyasima (#5) üzenetére


Renwick
őstag

Például egy asztali DVD-felvevő tulajdonosa? ;)

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#7) Agyasima válasza Renwick (#6) üzenetére


Agyasima
senior tag

Hát az meg a méregdrága felvevőjét cserélheti le egy mégdrágábbra...:)

Biztos lesz piaca a cuccnak, de az igen kicsike és meggazdagodni ezen senki se fog.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#8) LordX válasza Agyasima (#7) üzenetére


LordX
veterán

Szerintem rég nem méregdrága egy átalgos DVD felvevő. Szerintem..

(#9) erdoke válasza Agyasima (#5) üzenetére


erdoke
titán

Ők inkább a DVD-Forumnak szerettek volna (még) egy pofont adni. ;)
Az írási időt rosszul számoltad ki, mert a 4X írás tele lemeznél kb. 26-28 perc, és ennek kevesebb mint a duplája a 2,4X írás.

Ennek akkor lenne igazán értelme, ha alkalmas lenne a DL film anyagaid tesztelésére. Sajnos nem az, új lejátszót meg mégse vennék már emiatt.

A legjobb aláírás a héten

(#10) erdoke válasza Renwick (#6) üzenetére


erdoke
titán

Ha van még olyan őrült, aki mostanában nem HDD-s felvevőt vesz, akkor talán. Egyébként is, mivel új felvevő kell hozzá, és lejátszani is csak az tudja, sok értelme nincs, ezt hozza a HDD is, emellett viszont számtalan előnye van.

A legjobb aláírás a héten

(#11) Eperfa válasza LordX (#8) üzenetére


Eperfa
tag

az átlagosról nem vitatkoznék mer arról fogalmam sincs, de ehhez új kell, jobb optikával, és jóval drágább lemezt használsz hozzá, tehát annyira nem jó party

(#12) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hát sztem ez hülyeség.

Még a sima dvd dl lemezeket is alig kapni, és nagyon drágák. Aki ekkora mennyiségű adatot akar menteni (mert szerintem másra nem nagyon érdemes dvd-rw-t használni), az inkább mobil winchestert fog használni.

(#13) ftc


ftc
nagyúr

2 hete jól jött volna az aztali felvevőbe egy ilyen lemez még ha 2 óráig is irta volna meg...

(#14) TeeJay


TeeJay
félisten

ennek is lesz kétféle változata?
DVD+RW DL meg DVD-RW DL???
szerintem tuti lesz egy lemez vagy 2000-3000pénz azért meg nemsokára BD-t adnak.

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#15) ^Bundi^ válasza TeeJay (#14) üzenetére


^Bundi^
senior tag

hát már csk a sima DL is 1K körül mozog...az RW meg ált 3* annyi mint a sima lemez..ebből lehet következtetni...
tényleg hülyeség..ha kijön 1 hónap múlva a HD-DVD akkor az a maga 15G kapacitásával azonos áron le fogja mosni...
:R

Nos Omnes Una Manet

(#16) PPeter


PPeter
addikt

Pont úgy lesz ahogy előre jósoltam több mint egy éve: csak az írókban (és a nagyon-nagyon új készülékekben) lehet majd kompatibilitási gondok nélkül használni a DL RW lemezeket. Lesz belőle +RW és -RW változat is, igen. Fogtam kis kezembe prototípust az utóbbiból. :)

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#17) Pharaoh


Pharaoh
aktív tag

Én még DVD-R DL-t se láttam

(#18) TeeJay válasza PPeter (#16) üzenetére


TeeJay
félisten

és gondolom 2 darab 4,7 gigás +/-RW lemezt hamarabb meg lehet írni mint egy ilyet :DDD
pláne ha 8x újraírható lemezek az egyrétegűek
és azt már 300-400ért lehet kapni ennek az ára meg 10szer annyi lesz.

PPeter Bluray meg HD-DVD-ből is lesz dupla rétegű újraírható?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.