Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Efbialy


Efbialy
tag

Na szép ennyit az Intelröl!

AMD POW :R :R :R

(#2) bolondember válasza Efbialy (#1) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

no flame pls!

Ki tudja mi lesz az AMD-nel...
az utobbi idoben egyre tobb gyartonak okoz gondot az atallas mas csikszelessegre (kisebb)...
hmmm...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3) anulu válasza Efbialy (#1) üzenetére


anulu
félisten

nem szeretem az Intelt, de pls no flame!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#4) anulu


anulu
félisten

<hülyeséget akartam írni... a mondanivalóm a Cedar Millre vonatkozott volna, az meg nem Presler>

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) erdoke


erdoke
titán

Furcsa, hogy a 3,2-3,4 GHz-es modellekkel nincs probléma. Miféle gyártástechnológiai különbség van az eltérő szorzójú processzorok között? :F

A legjobb aláírás a héten

(#6) Male válasza erdoke (#5) üzenetére


Male
nagyúr

Biztos nem bírják az alacsony órajelet :))

(#7) Fercsa


Fercsa
senior tag

Aze legalabb az jo hir ,h a Jonás eljovetele:D nem utkozik problemaba:)

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#8) Sanya válasza erdoke (#5) üzenetére


Sanya
nagyúr

lehet először csak ezek az órajelű prockók lesznek.


a kisebb csíkszeélesség mellett valami gyorsító funkciójuk lesz? kb 2 éve állnak a 3 ghz-en, és nem gyorsultak semmit.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#9) marcee


marcee
addikt

Mi is lesz ennek a Presler-nek az újdonsága a csíkszélességen kívűl? Azért a procik számozása csak utal a teljesítményosztályra. Eddig a kétmagos, 64bit-es, 1MB L2-ős P4-ek 6xx-as sorozatban futottak, ez meg jön 2.8-3.0GHz-től és 65nm-es és kapásból 9xx-es sorozatú. Miben tud ez többet?

\m/

(#10) anulu válasza marcee (#9) üzenetére


anulu
félisten

amennyire tudom, csak a csíkszél változik. új utasításkészletről, nagyobb L2 cache-ről nem szól a fáma.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11) Frigo válasza marcee (#9) üzenetére


Frigo
őstag

Mostani DC Pentiumok mind a 8XX-as sorozatba tartoznak (6XX-os az egymagos P4-ké még) .Bővebben itt írnak róluk:
[link]

(#12) tjhooker464 válasza marcee (#9) üzenetére


tjhooker464
őstag

Úgy hallottam, hogy kissebb csíkszélesség= alacsonyabb hőtermelés= magasabb órajel.:)

A születés nem más mint a halál torz mosolya

(#13) Fiery válasza marcee (#9) üzenetére


Fiery
veterán

Prescott 5xx = 90 nano, 1 mag, 1 MB L2 cache
Prescott 6xx = 90 nano, 1 mag, 2 MB L2 cache
Smithfield 8xx = 90 nano, 2 mag, 1 MB L2 cache magonkent

Cedar Mill 6xx = 65 nano, 1 mag, 2 MB L2 cache
Presler 9xx = 65 nano, 2 mag, 2 MB L2 cache magonkent


Fiery

(#14) marcee válasza Fiery (#13) üzenetére


marcee
addikt

Oké köszi mindenkinek a felhomályosítást!
Bár akkor sem világos, hogyha a Cedar Mill 6xx sorozatban marad a Prescott 2MB-hoz képest, akkor a Presler mért lesz 9xx a Smithfield 8xx után?
Szóval éreztem a kavart, csak belebonyolódtam! :D

\m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.