Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rOwLeY


rOwLeY
őstag

Már régóta terjengenek ilyen képek a neten!
alapbol ilyenre kellett volna a telót csinálni és akkor megértenék az emberek h mért ilyen drága!

(#2) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Szerintem az előzőben, is elég bumszli volt az alja, mert a telefon egész végig elég vékony aztánt a végére odatettek egy nagy izét

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3) blueMerle


blueMerle
veterán

hiába penge ha egyszer ott van az a ''bumszli'' az alján....nekem se a V3 se ez nem tetszik.

(#4) VD


VD
őstag

A v3 is és ez is olyan mintha ráléptek volna!
Marha széles, nincs normális fogása. De úgy tűnik az én izlésemmel van a baj, mert rengeteg embernek tetszik... :F

(#5) blueMerle válasza VD (#4) üzenetére


blueMerle
veterán

Mostmár ketten vagyunk akiknek nem tetszenek a Motorola új ''innovatív'' megoldásai :P

Egyébként ami valóban tetszik is, vékony is és Motorola is, az a MOTOROLA Q

...mondjuk nálam jelenleg a P990 -es SE az etalon :D

(#6) VD


VD
őstag

A Q tényleg vékony. És az emlegetett bumszli sincs rajta.De más kategória.
(Az se990 meg inkább ''húsklopfoló'' mint ''penge'' :D De kétségtelenül nagyon nagy tudású ketyere!)

(#7) blueMerle válasza VD (#6) üzenetére


blueMerle
veterán

Mivel jelenleg egy 9500-ás Nokia telefonom van, ezért azt hiszem, nem kell hogy magyarázzam mennyire fontos nekem a vékonyság :DD , a Q viszont valóban megfogott, nagytudású és ráadásul még jól is néz ki. Ha Motorolát vennék, biztos hogy ezt venném, de nem veszek Motorolát, mivel nálam már nem egy elhalálozott, többet voltak szervizben mint nálam, aztán olyankor futkoshattam egy T20-as Ericcson cseretelefonnal...fenomenális :))

Egyik kollégámnak a V3-asa is kezd szórakozni, az a ''kémiai úton elöálított billentyüzet'' kezd egy picit kevésbé reagálni, a telefon aránylag sokszor lefagy...Motorola rulez :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.