Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VD


VD
őstag

Nem bírok a seggemen ülni, MIKOR JELENIK MÁR MEG!!!!?????

Bár nemrég vettem meg a v3i-t,de amint végre elérhetö lesz a K1/Canary/KRZR (ez vajon mit takar, talác Krézirézi -szabad fordításban ''pengeörült''- vagy KiRáZahideghaRánézek)
azzonnal cserélem le rá a drágát!

Ezt a kék ''üveg hatású'' burkolatott megint rohadtul eltalálta a moto! :R :C
Az ilyen apróságok azok ami miatt a v3 is rohadt sikeres volt, és amit senkinek nem sikerült lekoppintani, hiába is csinál hetente egy új penge telót délkoreai barátunk... :P

(#2) joshua7 válasza VD (#1) üzenetére


joshua7
veterán

Moto-fan vagyok, de egyszerűen szánalmas, amit csinálnak. Ez a modell is beleillik a sorba. Egy n+1-edik v3 design. Gratulálok.

Semper Fi

(#3) L3zl13


L3zl13
nagyúr

''A Motorola számára igen fontos lehet a modell, hiszen nagyon régóta nem mutattak be jelentősebb készüléket''

És most sem fognak, mert legalább 3G-s telefon lenne, de így jófórmán tök ugyanaz, mint az eddigiek... :U
A kinézettel semmi bajom. Nem biztos, hogy nagyon változtatni kell rajta, de ennek így tényleg nincs értelme.

Az alsó kép alatt ''imserős forma'' szerepel

[Szerkesztve]

Aki hülye, haljon meg!

(#4) Ricardo


Ricardo
félisten

A 3G hiánya szomorú :(

(#5) Icedevil válasza Ricardo (#4) üzenetére


Icedevil
aktív tag

Az.De ha a V3x-be bele tudták tenni akkor ebbe miért nem.

(#6) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Ilyenkor mindig az jut szembe, amit egy másik topikba Pompi linkelt...
Ezek a mobilgyárosok szándékosan kihagynak v.mit a készülékekből, h. az ne lehessen tökéletes. :(

Samsung Galaxy A54

(#7) Icedevil válasza Viktor0610 (#6) üzenetére


Icedevil
aktív tag

Ez igaz,és ezeket a kihagyott dolgokat mindig egy új készülékbe teszik bele.

(#8) joshua7 válasza Icedevil (#7) üzenetére


joshua7
veterán

Amiből szintén kihagynak valamit...

Semper Fi

(#9) süti5


süti5
őstag

Odavagyok a v3/v3i és a v3x formájáért is, mert nekem nagyon bejön, hogy szélesek, számomra ez eleganciát kölcsönöz neki, olyan kézbevevős, férfiteló kinézete van. Ezt sztem nagyon elrontották, tök idiótán néz ki.

(#10) VD


VD
őstag

Úgy tünik egyedül maradtama rajongásommal... :B

Nem baj, legalább nem lesz tucat teló!!!!

Melsleg elég vérszegények a képek, bár mondjuk anno a fotó alapján a v3 sem tünt túl szépnek.Hurrogott is a nép rendesen. Aztán a megjelent és mindenkinek elállt a szava.

Ezzel a 3G mizériával nem nagyon értek egyet.Azért mert v.mi nem 3g-s, nem feltétlenül szar.Telón netezni elég nagy baromság... de nem az én véleményem a döntö.Más értelmét nem nagyon látom a dolognak. Bár minden tiszteletem a fanatikus videofon hívöknek. :R

(#11) tunyacsáp


tunyacsáp
csendes tag

3G nélkül sztem az ára kb. olyan lesz mint a V3i-nek.És hány mm vastag ez a teló?Ja és nekem is jobban tetszik a V3/V3i széles formája. :P

(#12) Athos07


Athos07
senior tag

Mindenhol ezt olvasom: a legfanabb motósok sincsenek felizgulva ettől.

Most attól, hogy más betűt adnak neki névnek újabb lesz? Semmi különöset nem tud a v3i-hez képest. Keskenyebb, hosszúkásabb lett, és ezen az alsó dudor még randább. Akkor mivel is érdemelte ki, hogy teljesen új szériának tűntessék fel? LOL :C

És ha jól olvastam ez még vastagabb is lett, mint az ős-V3, nem hogy a Samsungokhoz képest..

A SCPL érdekesnek tűnhet - ez nem (szvsz).

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#13) JimmyCarrera


JimmyCarrera
csendes tag

azt hiszem, ennek a motonak a szívek megérintése lesz a feladata :)) ugyanis a funkciók terén sz.tem ugyanaz, mint a V3(ami egy művészi alkotás - nekem is olyanom van).tehát akinek ez tetszik, az ilyet vesz, akinek nem az nem ilyet. :C

A hazug embert hamarabb utólérik, ha sánta. Bort, bluest, békességet!

(#14) Athos07


Athos07
senior tag

Most olvasom, hogy egyetlen ''új'' dolog lesz benne, éspedig a WM 5.0 - minden más megegyezik a v3i/v3x tudásával... oh, milyen bolond vagyok! Hát a spéci, fényes műanyagborításról majd megfeledkeztem.. és milyen szép keskeny. A penge legújabb generációja! :DDD

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.