Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dokar


dokar
addikt

koffer :U

extra - SEXRay

(#2) Ősember


Ősember
őstag

miért nem lehet egy normális házat csinálni? :O

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#3) xuldar


xuldar
őstag

Szép nagy darab. Nekem nagyon tetszik, de nemrég vettem új házat. A képek sajnos kicsik, hogy elég jól meg lehessen vizsgálni a belsejét, de az elrendezése eléggé hasonlít az Antec P180 sorozatéhoz. Vajon mennyivel lesz drágább nála?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#4) polip


polip
addikt

háááát....lehet hogy csúnya, de legalább nem szép :)

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#5) Pharaoh


Pharaoh
aktív tag

A Stackeremt tuti nem cserélem le erre a szürnyűségre.

(#6) Brae


Brae
őstag

Úgynézki mint egy boncasztal

(#7) Savage5


Savage5
senior tag

További képek, tesztek:
[link]
[link]
[link]
[link].

Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem tetszik ez a ház külsőleg is, meg a sok extra miatt is. Bár akinek van egy jól bejáratott Stackere, az nem hiszem, hogy lecserélné, vagy érdemes lenne lecserélnie...

...

(#8) rudi


rudi
nagyúr

Volt szerencsém élőben is találkozni vele. Impozáns darab, de olyan osztatlan sikert biztosan nem arat majd mint a legelső Stacker, ami csak annyira volt extravagáns, hogy a klasszikus formákat kedvelőknek is bejöjjön. A Cosmos (akárcsak a 830-as Stackerek) elég merész, emiatt van akinek nem fog tetszeni, de a saját kategóriájában valószínűleg sikeres lesz. Így legalább nem konkurál a klasszikus Stackernek :) Antec P180-ak viszont bajban lehetnek.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#9) xuldar válasza rudi (#8) üzenetére


xuldar
őstag

Igen, én is erre gondoltam az utolsó mondatommal. A P180-ban pl. nincs a táp alatt szellőzőrács, ami miatt kacskaringós a szélcsatorna, és zajosodik a légáram. Ennél egy az egyben a házon kívülről szívja a levegőt, és oda is fújja a táp. A VGA-szellőzés viszont nem tetszik, a táp által kifújt meleg levegő pont oda megy.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#10) feka007


feka007
nagyúr

Úgy néz ki, mint vmi utazóbőrönd... Mondjuk azért elfogadnám, hátha tompít vmit a zajos ventijeimen

(#11) Hebry


Hebry
senior tag

Nekem is tetszik.
De marad a Chieftech dragon.

(#12) Zolaash válasza polip (#4) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Az lehet, viszont nagy duzzogva el tudnám viselni itt az asztal alatt... ;)

Rip and tear

(#13) BioNiCMaN válasza feka007 (#10) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Valszeg olcsóbban megúszod, ha ventit cserélsz és nem házat. :DDD

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#14) Kinder


Kinder
senior tag

VAlahogy olyan nagyon letisztult, nem?
Én már csak megmaradok a TT Xaser II-esemnél, ez legalább drabális, meg pirosfekete :D

(#15) polip válasza Zolaash (#12) üzenetére


polip
addikt

de csak úgy, ha nem látszik ki alóla :D

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#16) tts


tts
addikt

első gondolatom első ránézésre az volt - ez olyan csúnya, hogy már majdnem szép

de a belseje komoly - a 17 kg viszont drámai, ettől vannak sokkal könnyebb igaz drágább anyagok, de azért ez valsz nem egy alsó árkategóriás ház lesz

[Szerkesztve]

(#17) Zolaash válasza polip (#15) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Azért egy kicsit kikandikálhatna... :DDD

Rip and tear

(#18) dDiego


dDiego
aktív tag

Kíváncsi vagyok, hogy hányan fogják majd véletlenül resetelni a gépet, miközben egy USB-t akarnak bedugni a ház tetejébe! :DD
Ekkora kiálló resetgombot!

De ezzel be is fejezem, mert más bajom nincs vele, nekem kellene egy, de mivel aranyáron lesz, nem fogok venni. :DDD

báránybőr = juhhéj

(#19) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Hat azert a CM Stacker sorozat, sokkal de sokkal jobban nez ki!

Hasonlit 1 retro utazotaskara :)

(#20) feka007 válasza dDiego (#18) üzenetére


feka007
nagyúr

Nekem volt olyan codegen házam, amin akkora volt a resetgomb, hogy csak gombostűvel lehetett benyomni, akkor már inkább legyen nagy... :DDD

(#21) Csapi007


Csapi007
veterán

Nagyon jó.
Plexzis még jobb lenne. :))

"Csak úgy mondom"

(#22) Zé_Mester


Zé_Mester
őstag

Hát sztem akinek Stackere van , az biztos nem vágyik majd egy egy ilyen ''UTAZÓTÁSKÁRA''
am meg nem értem miért lett ennyire kicsi a belső kiosztása, egy Stacker sztem simán agyonverné.
és tuti hogy árba lesz vagy 70 ropi.


úgyhogy nekem is marad a jóöreg STACKER.
kisebb átalakítással 100x jobb lesz mint ez, de alapon is minimum 10x jobb....szerintem :U

(#23) erdoke válasza rudi (#8) üzenetére


erdoke
titán

Érdekes, nekem ugye elég régóta első generációs Stackerem van (az első szállítmányból, mert a bemutató darabot nem sikerült megszereznem), de ez is egy jól átgondolt háznak tűnik. Ami első látásra előny az enyémhez képest, az a merevebb és hangszigetelt oldallap, illetve amodernebb csatlakozósor. A fogantyúk igazából praktikusak is lehetnek, az erőgépeket gyakran szerelik tulajdonosaik az oldalukra fordítva, ilyenkor a 20 kg körüli tömeghez nem árt a kapaszkodó. Ehhez képest a külseje még az elfogadható kategóriába esik (nálam), ami a funkcionalitáshoz képest nem rossz. Kérdéses a hűtési rendszer illetve a merevlemezek csillapításának hatékonysága.
Mindenesetre megér egy misét, kíváncsi vagyok a tesztekre.

A legjobb aláírás a héten

(#24) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Nekem nagyon-nagyon tetszik :)
Imádom az ilyen futurisztikus ,letisztult designú holmikat :C

(#25) dwiki


dwiki
senior tag

Hát én sem cserélném le erre az első generációs stackeremet. Mindig megnyugszom mikor meglátom az új házakakat :) ... (nem mintha nem tudnék -elméletben - kicsit javítani a stackeremen...) Ez pl - kinézetén kívül - egyből bukik nálam azzal hogy ajtós :( .. Útálom az ajtós megoldásokat..

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#26) gliskard


gliskard
senior tag

ha lan party-ra cipeli az ember a gépet nap-mint-nap akkor megértem az aggódást a súly miatt, amugy meg nem mindegy? A G5-ös itt az asztal alatt szintén van vagy 20 kiló, pedig az apple. Igaz jó ha évente egyszer arrébb rakjuk amikor komplett nagytakaritást csinálnak az irodában. Amugy meg elvan...

Amugy pofás ház és ez még a kellemesen visszafogott dizájnúak közül való (persze kinek a pap, kinek a papné...) nekem nagyon kevés pc ház tetszik ebben a tekintetben (nállam) az apple viszi a pálmát.
Amugy én személy szerint utálom az ajtós megoldásokat, ha a dvd drive is mögé kerül, sajnos sokat használom ezért nem praktikus az ajtó.

(#27) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

No hozzászólok én is a dologhoz:
Én már akkor beleszerettem amikor megláttam róla az első képeket,akármennyibe is kerül majd (itt lehet könnyelmű ígéretet tettem) biztos,hogy beszerzek egyet. Pedig azt hittem soha nem cserélem le az Aurora-t :U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#28) BioNiCMaN válasza Nyugdíjas (#27) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Áruló! :(( :D

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#29) Illusion1010 válasza gliskard (#26) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Na igen....a G5....az a másik kedvencem....csakhát a mocskos anyagiak... :)

(#30) Krix


Krix
őstag

Egész jónak tűnik. Szerintem pont a Stacker legnagyobb hibáját javították ki benne. Nekem a Stacker a sok szellőző nyílás miatt nagyon hangos volt.

If it is not broken then don't fix it!

(#31) koviz


koviz
csendes tag

Hollandiában egyes webshopok már előrendelést is felvesznek. Az ára 183.80 €. Átszámítva kb. 45.950 HUF.

Egyébként Nekem teccik, konkrétan...

\'\'Egy terv akkor jó, ha jó! De, hol itt a hajó?\'\'

(#32) tob!as


tob!as
tag

lehet lecserélem a stacker 810em? :)

(#33) xT4ken


xT4ken
tag

Még 3 napja sincs hogy megrendeltem az Antec P180-at erre kidobnak egy új házat a CMtől (talán) még jobb belsővel. Szerencsére ennek és a Stackernek a külseje se fogott meg annyira mint az Antecé. Nem mondom, hogy rosszul néz ki, de én nem raktam volna a külsejét tele ''korlátokkal'' . De ha már rajta van akkor lehetne leszerelhető. :D

(#34) Integra válasza xT4ken (#33) üzenetére


Integra
titán

milyen rohadt jól jönnek azok a karok, mikor szereled és döntögetni mozgatni kell meg cipeléskor. és még ízlésesre is csinálták.
absz elfogadnám, de az ára egy kisebb gyomros..:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#35) CriticalHit


CriticalHit
őstag

A P180 által megkezdett sikeres utat viszi tovább. Jó háznak tűnik, majd a teszt megmutatja, mennyire jól működik a hűtési és a zajcsillapítási rendszere.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#36) xuldar válasza Nyugdíjas (#27) üzenetére


xuldar
őstag

Valahogy összespórolod a piciny nyugdíjadból :D

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#37) macilaci78 válasza Integra (#34) üzenetére


macilaci78
nagyúr

És gondolj bele! Lanpartyra is ideális BKV-n: csak egy-egy gurni a felső kapaszkodótól az alsóig és hátitatyóként viheted. :)) Azt a megközelítőnek 30 kilót. :W
De elfogadnám és ha 50k körül meg is állna, az lenne a mámoros PC-házam!
Nem hinném, hogy a Stakerekből szerzett zaj és rezgéscsillapító tapasztalatokat a HDD-keretnél itt nem kamatoztatnák és remélem, hogy mind a 6 HDD-keretet adják is vele. :U
Tetszik a könnyű szerelhetőség, pl hogy a drive-okhoz mindkét oldalról hozzá lehet férni. Tetszik az elrendezése, szvsz életképes és van létjogosultsága.
Ha pedig gyakrabban fogok resetelni, mint szeretnék, akkor vagy kikötöm a gombot, vagy nemes egyszerűséggel letiltom a Win alatt. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#38) Armando_19 válasza Integra (#34) üzenetére


Armando_19
őstag

Igen, ez tipikusan az a ház, amit megveszel, és amíg nem jön egy komolyabb platformváltás a PC-s világban, addig végig használod. Nekem nagyon tetszik a kinézete is, szerelhetősége pedig egyenesen csúcsnak igérkezik.
Tudnak ott a Cooler Masternél!:D

(#39) macilaci78 válasza Armando_19 (#38) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Valszeg ilyen áron a Codegen is tudna rendes házat csinálni. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#40) Armando_19 válasza macilaci78 (#39) üzenetére


Armando_19
őstag

Hát igen, de Codegen-t már elvből nem vennék!:D:D
Amúgy én az Antec 1200-ra leszek kíváncsi. Egyik haverom vett most egy 900-at, és eléggé szemezgetek vele én is..:D

(#41) macilaci78 válasza Armando_19 (#40) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egy abszolút hülyeség a házzal kapcsolatban: vajh az oldallapok síkjaitól a lábak és a felső kapaszkodók mennyire állnak? Vajh fekve hogy mutatna a ház?
Gyanúm szerint az ajtó és a tetőn lévő csatlakozók miatt érdekesen, de azért kíváncsi vagyok. :))

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#42) Integra válasza Armando_19 (#38) üzenetére


Integra
titán

nekem egy bajom volt a régi stackerekkel
hogy túl sok helyen túl sok venti túl sok por befelé, a 830 feketében gyönyörű, de annyi venti hogy hihetetlen. itt meg asszem megtalálták a légáramlás és a zajcsillapitás között is az egyensúlyt. és nagyon tetszik a csupasz letisztultság.
én is elfogadnám, nem vitás:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#43) marcee


marcee
addikt

A dizájn ratyi, igazán maradhatott volna Stackeresen egyszerű, de az újítások nagyon bejönnek, várom a tesztet!

Üröm az örömben, hogy egy hete sincs, hogy egy év tépelődés után megvettem a Stackert! :(

\m/

(#44) MegalodonS válasza Integra (#42) üzenetére


MegalodonS
őstag

Minek annyi venti ? 2 db es kesz elol es hatul nem kell meg plussz 4db

Nekem nagyon csondes a gepem a laptop mellettem hangosabban indul mint a gepem alapzaja ;)

(#45) Integra válasza MegalodonS (#44) üzenetére


Integra
titán

ezért mondom
azért a 830nál már durva volt hogy 4 12 centis az oldalában, plusz a többi:)
de itt jól van megoldva lentről felfelé egy hátul egy a vinyóknak
mondjuk azt még megnézném hogy ez a fiókos vinyó rendszer milyen hatékonysággal hűt és mozog át rajta a levegő, mert a régi 3 vinyós keret előtte egy 12 centissel azért elég jó volt..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#46) MegalodonS válasza Integra (#45) üzenetére


MegalodonS
őstag

:)

Hat azert majd kivancsi leszek a tesztekre ;)

(#47) MegalodonS válasza marcee (#43) üzenetére


MegalodonS
őstag

Ne bankodj :)

Azert majd kivancsi leszek,ha lessz olyan kep ahol egymas mellet vannak milyen a hatas :)

Az alienware is elkezdte arulni kulon az P2 hazat :O a CM Stacker elott csak azt vettem volna meg de most mar nem cserelem le :)

Lin:[link]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#48) Armando_19 válasza Integra (#42) üzenetére


Armando_19
őstag

Igen sajna ez így van. A jó szellőzésnek máshol kell megfizetni az árát..
Akinek meg nem tetszik ez a ház:[link]
erre mondjatok rosszat ha tudtok!:D

(#49) Integra válasza Savage5 (#7) üzenetére


Integra
titán

végigolvastam mindegyik cikket
nem nagyon tudok belekötni. kellene és kész:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50) MegalodonS válasza Armando_19 (#48) üzenetére


MegalodonS
őstag

En azert csereltem le az CM Ammmo hazamat, mert nem fert bele 8800GTX szerintem ebben se fer el vagy tevedek? :F :F

Amugy en is nezegettem csak a vkari miatt nem vettem meg!Jol nez ki ;)

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.