Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Satan-Claus


Satan-Claus
senior tag

Mielőtt Twollah ideér, le kell szögezzem, hogy ez egy nagyon ötletes, és szép mod. :) Erre nem gondoltam volna magamtól soha.

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#2) tothjozsef válasza Satan-Claus (#1) üzenetére


tothjozsef
aktív tag

Igy van, szép, esztétikus, és valószínűleg elég melós...

(#3) WN31RD


WN31RD
addikt

Nem vagyok ugyan Twollah, de én sem értem, miért hír ez. Oké, hogy valaki kitalálja, és megcsinálja, mert úgy gondolja, hogy jó poén. Legyen boldog vele! De mióta hír az, hogy X emberke jégre hasonlító műanyag kaszniba helyezte a számítógépét?! Mi köze van ennek a számítástechnikához vagy a hardverekhez? Ugyanilyen erővel bármi mást, pl. mikrosütőt, CD tartót, vagy hajszárítót is elláthatott volna jégre hasonlító burkolattal.

:(

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#4) Surranó válasza WN31RD (#3) üzenetére


Surranó
aktív tag

Kell a ''magazin'' rovat...

(#5) Parci válasza WN31RD (#3) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Így van. Ugyanakkor, ha minden hír bejelentett alaplapokról szólna, megőrülnétek. Tutira. Meg, persze lenne, hogy 2 napig semmi sem menne ki az oldalra, ami ilyen méretekben már (ön)gyilkos dolog.

Tehát egyrészt érdek, másrészt érdekesség. Most, hogy lassan rendezzük a napi szükséges hírmennyiség kérdését, előfordulhat, hogy nem minden hír tetszik, hiszen több lesz, több témából. Nos, azokat ugord, nem tudok jobbat mondani.

Azért igyekszünk, és nem szeretnénk bulvárosodni. Te pl milyen hírekből olvasnál szívesen napi 8-10 db-ot?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6) -RIP-


-RIP-
csendes tag

Huuu! Aszta! Rosszmaju leszek. Erdekes kepe lehet a monitornak... ;]

(#7) WN31RD válasza Parci (#5) üzenetére


WN31RD
addikt

Megértem, ha napi hírmennyiséget kell produkálnotok, és nem is akarok ezért senkit támadni. De én nem ilyen vagy olyan hírből olvasnék szívesen napi 8-10 darabot, hanem az igazi híreket olvasnám szívesen, amikből néha, nagy ritkán napi 20 van, általában talán napi néhány, de gyakran eltelik nap rendes hír nélkül.
Persze nem vagyok olyan naív, hogy azt képzeljem, ez így működne is... :) Szóval tessék elviselni a hozzám hasonlók olykor-olykor kétségbeesetten feltörő nyavalygását... a nagyobb látogatottság fejében. :P

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#8) emvy válasza Parci (#5) üzenetére


emvy
nagyúr

Hehe, jó kis órajeldiagramokat nyomnánk napi 10-15 példányban.
Én szívesen csinálnám.:)

while (!sleep) sheep++;

(#9) -RIP-


-RIP-
csendes tag

Kovezzetek meg. nem neztem meg jobban a kepet. Meja-Klumpa...

(#10) szipak válasza WN31RD (#3) üzenetére


szipak
tag

jo dolog ez, mutatja az emberek (? :) ) kreativitast, alkotokesseget.
raadasul altalaban ezek a gepek lan partykon valo villantasra szolgalnak, nem hetkoznapi szovegszerkesztesre :)
egyíebkent en is foglalkoznek moddolassal, csak meg nem igaan talaltam kozelemben (Debrecen) tapasztalt moddereket. euzton varom a jelentkezoket :)

(#11) iguana válasza WN31RD (#3) üzenetére


iguana
őstag

szerintem kellenek az ilyen hírek is. amíg nem csak az ilyen ''mekkhökkentő, és érdekes'' cikekkel van tele (márpedig szentem nem), addig jól meg fér itt is.
néha jól esik ilyen és ehhez hasonló könnyed dolgokat is olvasni. kikapcsol.

T'od, olyan mint a Blikk: Nem sok jelentősége van, nincs nagy hírértéke, viszont a WC-n ülve a legideálisabb újság! :))

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#12) Sidaries


Sidaries
őstag

Nem vagyok nagy modder, de ez nagyon tetszik.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#13) Sidaries válasza iguana (#11) üzenetére


Sidaries
őstag

És ezzel alátámasztottad a hírértékét.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#14) rog válasza Parci (#5) üzenetére


rog
addikt

meg ilyen hireket! (ha engem kerdeztek)
a multkori mikros dolog is igen jopofa volt!

(#15) WN31RD válasza Parci (#5) üzenetére


WN31RD
addikt

Hogy érdemben is reagáljak az egyébként megtisztelő kérdésedre:
Én legszívesebben új termékek (azaz értelmes cuccok, tehát nem pl. zenére villogó leddel felszerelt ventilátorcsapágygolyó :D) megjelenéséről szóló híreket, illetve összehasonlító, tesztelő, vagy valami hardvert részletesen bemutató cikkeket olvasok.
Szerencsére vannak is ilyen értelmes hírek, cikkek bőven. :P

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#16) leontm


leontm
tag

pl hozzá lehetett volna csapni a hírhez egy 15-17'' 16ms-os lcd tesztet vagy ilyesmit:) amugy sztem sebaj dolog modder híreket tudósítani (néha tanulságos, krea- és motivatív), főleg ha vannak mellettük olyanok is, mellyel az egész ph-felhasználó közeget kielégítik napi szinten... hogy aztán este nyugodtan helyezhesse mindenki kézfejét a patkányra, s klikkeljen duplát a cs nevü ikonra...(cs= személyenként opcionális)

(#17) supercow válasza WN31RD (#15) üzenetére


supercow
őstag

Nem akarlak bántani, de azt azért ne felejts el, hogy amióta a Coolness bekerült a PH! csapatba, valahol nekik is meg kell jeleníteniük a híreket, amik számu(n)kra fontosak, érdekesek, szépek. Nem csak a puszta adat rendelkezik információ-tartalommal, mert az tényleg unalmas lenne.
Szerintem igenis hír az, hogy valaki ilyen egyedi ötlettel állt elő, és nem ablakot vágott dekopírral a ház oldalába. Az tényleg nem hír. Ez hír, mert érdekes, egyedi és szép.
A Silicon Graphics O2 mod is gyönyörű. Mi nem tudunk ilyeneket csinálni, legfeljebb megnézni, hogy mások hogyan teszik.

Lassan minden fórumindító és hírszerkesztő rettegni fog a twollah + _Balint_ párostól... ;]

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#18) Yutani válasza supercow (#17) üzenetére


Yutani
nagyúr

A twollah+balint párosnak van(!) választási lehetősége, nem kell(!) elolvasnia az ilyen híreket. Ami nem tetszik, vagy számukra nincs hírértéke, átugorják.

Viszont amióta az RTL Klubon valamelyik szombat este (főműsoridőben!) a hétórási híradóban leadták azt, hogy ''egy csirke kiugrott a vágóhídra tartó teherautóból, és egy jószívű farmer befogadta'', és ezt hírnek szánták, már nem lepődök meg semminemű haszontalan ''híren''... :(

#tarcsad

(#19) Sanya válasza szipak (#10) üzenetére


Sanya
nagyúr

Lan partyn én úgy szeretnék villogni, hogy a legjobb vagyok

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#20) rudi válasza WN31RD (#15) üzenetére


rudi
nagyúr

''értelmes cuccok'' ...

Mennyire van értelne egy 700eurós videokártyának amire még csak előrendelést vesznek fel?! Akkor inkább ezerszer villogó ledes ventilátor vagy cool mod :D

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#21) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Én egy hatalmas fasírtá moddolnám a gépházamat.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#22) hungeek


hungeek
senior tag

állat! :DD

(#23) twollah


twollah
nagyúr

Nagyon, nagyon jol nez ki.

(#24) Sikló


Sikló
tag

Egy kicsit érdekes arcú, de nem rossz!

''Attól, hogy valaki paranoiás, még üldözhetik...''

(#25) nap


nap
addikt

En nem pakoltam volna egybe a gepet meg a monitort, hogy a gepbe beleferjen minden. A billentyuzetet es az egeret sem hagytam volna ki. :)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#26) nap válasza nap (#25) üzenetére


nap
addikt

Marmint, hogy a billentuzet es az eger is ''bejegesedett'' volna. :)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#27) GeorgeTerror válasza rup1u5 (#21) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Hát Ecsém Te nem vagy százas.

Ez a ház...

Úgy döntöttem a funkcionális mod híve lettem. A csillogás nemkell broáf...
Divat lett :O :O :O :O :O

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#28) WaterLo


WaterLo
aktív tag

Az egyik legötletesebb mod, amit láttam.
És profi a kivitelezés is.
Én sem vagyok oda a karácsonyfát megszégyenítő csilli-villi cuccoktól, de ez határozottan tetszik.

....What's up!....

(#29) GeorgeTerror válasza GeorgeTerror (#27) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

jajjaj Rupius bocs lemarattak a smájlik :DDD :DDD :DDD

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#30) bdav


bdav
őstag

Érdekes lenne egy hasonló cucc mondjuk üvegből. Szvsz esztétikusabb lenne (nem síküvegre gondoltam, hanem mintha az alján pl. pici üvegdarabok lennének szétszórva).

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#31) twollah válasza Satan-Claus (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Nagyon tetszik ez a mod.
A nyalam csorgott.
Ez legyen az etalon minden moder szamara.

(#32) bdav válasza twollah (#31) üzenetére


bdav
őstag

Szerintem a mikrosütős ötletesebb volt :))

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#33) Den válasza bdav (#32) üzenetére


Den
veterán

Most csak össze akar zavarni minket :)

www.simson4t.hu

(#34) Satan-Claus válasza twollah (#31) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

:) Ezek szerint a többség félreismert. :)

Te nem a moddolás ellen vagy, csak nagyon magasan van a léc.

Ha ezt korábban leírod, akkor sok kellemetlenségtől óvhattad volna meg magad.

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#35) Panther válasza Satan-Claus (#34) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Nemtom, szerintem ez a ''nyalam csorgott'' mar kicsit gyanus tulzas :DDD

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#36) LukE válasza Panther (#35) üzenetére


LukE
veterán

kezd megveszni a sok moddolós hírtől:D

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.