Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  [Re:] Játékra hív az Asus (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Trak


Trak
addikt

Remek, vegyél annyiért cuccot, hogy nyerj, amennyiért a végén ajándékot kapsz.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#3) Pipó


Pipó
őstag

November csak 30 napos.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#4) divot válasza Pipó (#3) üzenetére


divot
veterán

Ez a belépő feladat. :DDD

(#5) ptiboy válasza divot (#4) üzenetére


ptiboy
senior tag

LOL :D

mellesleg abit lapba AMD-vel miért nem lehet nevezni ;]

:)

(#6) janpotocki válasza Pipó (#3) üzenetére


janpotocki
senior tag

ott a pont :DDD

(#7) Viktor77


Viktor77
titán

Asuséknál nem tanulnak.

Az Abit-ot nem fogják utolérni tuningban.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#8) Versus válasza Viktor77 (#7) üzenetére


Versus
senior tag

És ilyen hozzászólásokkal lehet valaki ph kedvence ? :)
Hogy te viszont tanulj ajánlok egy linket :
[L]http://www.cpudatabase.com/CPUdb/[/L]

Premium Vintage

(#9) Viktor77 válasza Versus (#8) üzenetére


Viktor77
titán

Hú, de okosnak hiszed magad.

Én itt a PH!-n olvasottak alapján írtam ezt.

Mellesleg megnéztem a 3 gigásokat, ott az Abit nyer. Most hadd ne számoljam össze, hol nyer az Asus, és hol az Abit.

[Szerkesztve]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#10) Atlantis


Atlantis
veterán

Minden tiszteletem és hűségem az ASUS-é, de a Gigabyte játéka ötletesebb és költségmentes volt, ergo jobban tetszett.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#11) benedekco válasza Versus (#8) üzenetére


benedekco
addikt

nállam ez lett a nyerő Soyo 6VBA-133 :))) és télleg!
de lett ilyen is: fuck you 5400 12.6 shit code? venus fly trap 0 wait a second... was week a yes or no question?? 3 and 1/2 ice cubes
uhhogy asszem erről az oldalról ennyit!

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#12) -Devil-


-Devil-
aktív tag

Ilyen feltételek mellett alig van értelme nevezni.... veszel egy olyan lapot amiből ha szerencséd van nyerhetsz még egy darabot? :F (persze ha a laptopot és a palmtopot nem nézzük) Elég értelmetlennek tűnik.

Meglestem az oldalt, volt egy ilyen: tippek, hogy hogyan gyorsítsd a rendszert.

http://event.asus.com/915925DIY/global/diy/tip.htm

A 3-as tipp érdekesnek tűnt:

''Tip3: DDR600

The Intel 915 and 925 chipsets support DDRII 400 and 533MHz memory frequency. For users who want to use DDRII 600, most motherboards require them to overclock FSB, which often causes stability issues.

The P5AD2 Premium (925X) and P5GD2 Premium (915P) can run DDRII 600 while maintaining system at 800MHz. Simply enter memory frequency as 600 in the BIOS and enjoy high-speed DDRII 600. No need to overclock the CPU.''

Erre kíváncsi lennék, hogy hogyan működik... mármint hogy a chipset tudja, vagy a deszka van megbuherálva. Bár szerintem inkább az utóbbi, mert csak a ''premium'' lapok tudják ezt. Bár az is lehet, hogy a chipset tudja, csak az asus a ''normál'' 915/925-ös lapjaiból kispórolta ennek a beállításnak a lehetőségét bios szinten.

Értek hozzá Pista bácsi! Kék a fázis...

(#13) Deathcourier


Deathcourier
aktív tag

AMD hol marad a játékban? :DD

Asus A7V8X 1009 BIOS , AMD Athlon XP 2000+ ™ , h2Twin , 256MB PC2700 (333Mhz) , AsusV9280 Ti4200 128MB 8x AGP (275/600) ,Samsung 80GB + Seagate 8.6GB, 17'' Samsung SM 753S

(#14) anulu válasza -Devil- (#12) üzenetére


anulu
félisten

akkor inkább i915-ös lap, DDR600-as A-DATA RAM-okkal. szvsz a DDR1-nek nagyobb a teljesítménye azonos órajelen, mint a DDR2-nek...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#15) anulu válasza Atlantis (#10) üzenetére


anulu
félisten

én nem vagyok hű az ASUS-hoz (nagyon befaragtam velük, többször is), de a Gigabyte-tel kapcsolatban igazad van.

én a Gigabyte-hoz vagyok hű :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#16) I_Am


I_Am
veterán

Újabb sok kis Japó fog örülni a kis kéziszámítógépének.:DDD

(talán egy-két Finn is)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#17) polika


polika
senior tag

ez a játék annak a rencer gazdának jó esetleg ahol épp most kell felújítani a főnök vagy egyéb power júzer gépét..és meg azt is monhassa hogy lefényképezi a dógot mer garancia sose lehet tudni stb

(#18) eddie303


eddie303
őstag

Nyereményeikkel a szegényebb osztályt kellene megcélozzák, nem a gazdagokat, erre mondják azt, hogy pénz pénzt vonz :(

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#19) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Csak annyit mondok: Hülye ötlet! ;]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#20) Atlantis válasza anulu (#15) üzenetére


Atlantis
veterán

Kinek a pap, kinek paplan. :)

Én az ASUS-t bírom a legjobban, de nem vagyok elvakult hívő.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21) Jim Tonic válasza eddie303 (#18) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Vagy inkább azt, hogy oda szarik a kutya, ahol már van.
Egyébként ez nem játék. Itt meg van szabva átvitt értelemben, hogy kik indulhatnak. Ekkora várható bevételért nem pénz, amit kiadnak.

Viktor77: Mondjuk itt nem az volt a kérdés, ki a jobb, és mégcsak az sem biztos, hogy jobb az Abit (pláne nem egy fórum alapján, ahol a csordaelv uralkodik), viszont azt egyáltalán nem tudhatod, hogy a jövőben (LGA775) is gyorsabb (????) lesz az Abit.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#22) Sopi


Sopi
senior tag

Az tény, hogy nem a legjobb ötlet ez a túlhajtásos, evvel nem is kell foglalkozni. Viszont ott vannak a Quiz kérdések, én azt kezdtem most el, és ha nem fáradok bele, minden nap meg fogom csinálni.

(#23) Esmein


Esmein
nagyúr

Muszáj a marketing, az Intel is megmondta, különben nem viszik 1.5X annyiért azt a sz*r ddr2-t ...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  [Re:] Játékra hív az Asus (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.