Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tothbe


tothbe
addikt

Kiváncsi leszek a 15K300 árára is.

By(e) Tothbe

(#2) siriq


siriq
őstag

Hali

En meg a 7K1000 re leszek kivancsi. teszteredmenyek szerint nagyon ott van a raptor s*ggeben. Aszem meg van a kov vinyom.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#3) Ősember


Ősember
őstag

igy igaz, tesztek és árak nélkül mit sem érnek ezek :))

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#4) siriq válasza Ősember (#3) üzenetére


siriq
őstag

A 7K1000 hez itt van egy teszt ami igazan megnyero. [link]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#5) Xpod


Xpod
addikt

Jó dolognak tartom a HDD kapacítésénak növekedését és gyorulásokat. Csak arra lennék kiváncsi, hogy miért nincs már sehol forgalomba kisebb vinyó? Aszem most 120-160GB az alap. A gépek jó része ugyebár vállalati gép, ahol az egyszerű dolgozóknak felesleges ekkora kapacitás, mert úgysem használja ki. Vajon miért nincs 20-40GB-os extragyors vinyó filléres árban? Szerinten a felhasználó cégek sokkal jobban járnának.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#6) Kriza válasza Xpod (#5) üzenetére


Kriza
őstag

Szerintem a gyártóknak is egyszerűbb, hogy csak 1-2 tányérméretet kell gyártani. Ha még mindig gyártanának 3,5-ös méretben 20 meg 40GB-s tányérokat, azokra külön gyártósorok kellenének, szóval nem biztos, hogy olcsóbb lenne. Arról nem is szólva, hogy egy 160-as ára olyan alacsony, hogy annál olcsóbbat hova akarsz... szerintem.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#7) ftc válasza Xpod (#5) üzenetére


ftc
nagyúr

drága lenne igy is hozzád vágják a 160-t

(#8) Esther válasza Xpod (#5) üzenetére


Esther
tag

Szia!

''Aszem most 120-160GB az alap''
EIDE [link] vagy.
SATA [link]
Ha egy ceges gepbe ''tul sok'' egy winyo 7-9k -ert akkor annak a vallalatnak eleg rosszul mehet. Ha az aranyokat nezzuk 500G -> 56,-/GB; 250G-> 65,-/GB; 80G->110,-/GB, a ceg igenyeit egy -az atlagosnal- kb. 90-230,- Ft-tal olcsobb vinyo elegitene ki.
Oda se mennek dolgozni
Eszti

[Szerkesztve]

Probaltam alaáirni de csak csupa tinta es karc lett a monitor :( egyebként is ilyen kis helyre sztem lehetetlen...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.