Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aXXon


aXXon
senior tag

hat ha belegondolok, hogy ennyiert mar kez alatt lehet kapni majdnem 3,0as p4et... es a japan arra gondolom meg jon majd az afa, befa trefa... vicces az intel, jo hogy vannak benne uj ficsorok, de aki also kategorias procit vesz, az nem veletlenul teszi azt, akinek meg ennyi penze van procira, lehet, hogy rak hozza egy picit es vesz inkabb egy teljes erteku p4et. mindemellet en szeretem az intelt, nagyon jok a procija, csak az araival nem vagyok kibekulve

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#2) karyo


karyo
senior tag

újabb nem várt cpu az inteltől...inkább jönne már valami low power yonah variáns, ezekre
a fűtőtestekre már nincs szükség

Enjoy the silence.

(#3) Yutani válasza aXXon (#1) üzenetére


Yutani
nagyúr

A Intel nem foglalkozik azzal, hogy használtan mennyibe kerülnek a régi processzorok. Egyedül az számít, hogy a termékpalettába be tudja mind teljesítményileg, mind árban illeszteni az új procit.

#tarcsad

(#4) Remington válasza aXXon (#1) üzenetére


Remington
őstag

Sőt ennyiért már A64 3000+ lehet kapni vadi újan és hát az khm.... kicsit jobb mint ez.

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#5) maszat


maszat
senior tag

hangsúlyozta – nem a chipek gyártása jelenti a szűk keresztmetszetet.
Ezt annyira fontosnak tartják kihangsúlyozni. Végülis elég blamás lenne, ha az új gyár ellenére küszködnének gyártókapacitással :o


Amúgy nem a 350-es 3,2 GHz-es Celeron D volt az eddigi ''csúcsmodell''?

(#6) mirrmur válasza maszat (#5) üzenetére


mirrmur
aktív tag

maszat. az a gyár rohadtul nem rug labdába a mostani 0.9-es procik gyártásánál...

Az értetlenek is meghallgatásra találnak, csak a választ nem értik, mert azok amik. A cél lebega szemük előtt amit önmaguknak állítottak, füleik süketek, szemeik vakok a végigvitt út melett álló figyelmeztetésekre...

(#7) janpotocki válasza Remington (#4) üzenetére


janpotocki
senior tag

igaz, de a japán üzletek elég drágának számítanak

(#8) Male válasza maszat (#5) üzenetére


Male
nagyúr

''a tokozáshoz használt alkatrészekből fogytak ki'' Hm, miben különbözik ezeknek a tokozása, mint a magasabb órajelűeké? (a feliraton kívül :) )

(#9) KrAt


KrAt
veterán

Én mindíg is szerettem a Celeronokat (tudom, lassú, tudom, szar, de én akkor is szeretem őket) így ha jó árban lesz majd itthon, lehet bepróbálkozom egy ilyennel...

(#10) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nem azért, de most karácsonyra minden a64-el kifogytak. én se tudtam 939esből venni szinte semmit, a nagyker utolsó 3500asa lett az enyém, ennél kisebb csak 754-es 3000es volt.

Amúgy meg nem tudom hova húzzák már azt a celeront, az 533 mhz-es rendszerbusz úgyis megfogja. Ezekbe még annyi se lesz, mint a kisebb cerka d-ben, azokat legalább magas órajeleken magas fsb-vel lehetett járatni. De ezt kis fsb-vel fogod tudni hajtani csak. :(
Meg 30000 forint egy 256 cache-el szerelt prociért? Hát nemtom, kevés az már ma.
Nálunk meg tuti drágább is lesz.

Én buktának érzem ezt a próbálkozást.

(#11) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem ezt kellene erőltetni, hanem a Celeron M-ekhez kéne asztali alaplapokat csinálni. Minap volt egy ilyen noti a kezeim között 1,5-ös Dothan Celeron M-mel iszonyat potens kis jószág. És az asztali procikhoz képest kimondottan energiatakarékos.

Nagyon úgy fest, hogy ez már a végjáték a Prescott magnak, sőt a Preslert is csak félgőzzel futtatják, hogy ne tűnjön úgy, hogy a következő generációig már semmi nem jelenik meg.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12) janpotocki válasza Male (#8) üzenetére


janpotocki
senior tag

ha egy univerzális alkatrészből hiány van, gondolom, a maradékot a stratégiailag-üzletileg legfontosabb modellekhez használják fel, a kevésbé kelendő típusok pedig várakoznak

(#13) Scream007


Scream007
őstag

hülye nyomorékok :(((
minek Cel.D-be 64bit???

inkább HT & 800 fsb.
luzerek.
már megint rossz felé haladnak vazzzeeeee......

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#14) nofene válasza Scream007 (#13) üzenetére


nofene
aktív tag

Nah igen egy HT-s CeleronD-nek talán még lenne is értelme. De ennek...

(#15) parandroid válasza nofene (#14) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Vagy ha az M-es sorozat mintájára a Pentiumok cache-ének felét kapná, és nem negyedét. Nem gond, nem sokáig tart már ez a széria...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16) zsulboy válasza Scream007 (#13) üzenetére


zsulboy
senior tag

Akkor már majdnem P4 lenne:!)
De a 64bit az tényleg felesleges.

(#17) westlake


westlake
félisten

kepek:
[link]
[link]
[link]

[Szerkesztve]

Play nice!

(#18) Scream007 válasza zsulboy (#16) üzenetére


Scream007
őstag

így van.
ha a cel d p4 nw szinten lenne akkor van értelme egyébként nincs.
az új p4nek bőven maradna előny akkor is 2m cache + 64bit.
mi ez ez a exetube bit vagy mi a szent ****? :DD

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#19) Male válasza janpotocki (#12) üzenetére


Male
nagyúr

Igaz :B

Gondolkodni Male, gondolkodni, mielött megszólalsz! :)

(#20) Elrood válasza nofene (#14) üzenetére


Elrood
őstag

HT-s Celeronnak nincs értelme, mert ahhoz kevés a kess.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.