Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lacix29


Lacix29
őstag

Miért nem SATA-sok? :(

(#2) orbano válasza Lacix29 (#1) üzenetére


orbano
félisten

túl szép is lenne úgy az élet... gondolom túl sok ember használ még PATA-t és van olyan gépe, amiben nincsen sata, vagy csak kevés. ugye dvd meghajtót meg lehet venni régi gépbe is...

A vér nem válik VAZZE!™

(#3) grabber válasza Lacix29 (#1) üzenetére


grabber
addikt

Mert,sok gond lenne vele :(

(#4) shteer


shteer
titán

ND-5170A - vajon flesselhető a nagytesóra? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#5) zsulboy válasza Lacix29 (#1) üzenetére


zsulboy
senior tag

Hát ez az,én is arra várok hogy valamelyik cég végre kiadjon egy normális sata dvd-rw -t! :O
De ezek szerint erre még várni kell,talán karácsonyra! ;]

(#6) Dassler válasza zsulboy (#5) üzenetére


Dassler
őstag

Hát eddig én még csak az Asuséra neveznék, bár a belseje gyanus, az adatai alapján mi lehet...

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#7) Balage76 válasza zsulboy (#5) üzenetére


Balage76
senior tag

Október 10 körül itthon is kapható lesz a nagykerekben a Samsung SH-S183A tipusból a fekete színű.

- 18x DVD+/-R
- 12x DVD-RAM
- 8x DVD+/-RW
- Sata csatoló

(#8) Lacix29 válasza grabber (#3) üzenetére


Lacix29
őstag

Milyen gond?
:F

(#9) grabber válasza Lacix29 (#8) üzenetére


grabber
addikt

Még nem müködik tökéletesen a Sata.Asszem nem mindig ismerik fel a programok,nem müködnek tökéletesen,szóval az Ide egyelőre jobb mint a Sata.

(#10) dunkel


dunkel
őstag

Ja meg érdekes lenne, hogy windows installhoz cd drivert kellene betölteni :D

(#11) marcee válasza orbano (#2) üzenetére


marcee
addikt

(Nem hiszem, hogy aki a legújabb/leggyorsabb/legfeliratozóbb dvd írót akarja megvenni, annak ne lenne elegendő SATA csatlakozója. Részemről legközelebb én is SATA-s egységet akarok venni, de még véletlenül sem samsung-ot, úgyhogy akár bele is húzhatnának a gyártók ;])

\m/

(#12) Janoska26


Janoska26
addikt

Ez egyébként nagyon szép és jó, hogyilyen gyorsan ír ez az író, a kérdés csak az, hogy milyen lemezt lehet 18*-an írni ami utána gond nélkül be is olvasható :U

(#13) Lacix29 válasza dunkel (#10) üzenetére


Lacix29
őstag

Sima SATA-t tudja használni elvileg a Windows.
Ha meg IDE módba állítja az ember, akkor meg biztos.

(#14) TeeJay válasza Janoska26 (#12) üzenetére


TeeJay
félisten

van 1 tippem hogy VERBATIM lesz a megoldás :R
más lemezt nem is nagyon lehet majd vele 18x írni szerintem

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#15) Senior tag válasza Lacix29 (#13) üzenetére


Senior tag
aktív tag

Ez nem ilyen egyszerű. A vezérlőn műlik, hogy normálisan tudja-e kezelni az optikai meghajtót. Nem véletlenül van kompatibilitási lista pl. a Plextor SAA felületen csatlakozó meghajtóinak oldalán.

Ugorgyunk!

(#16) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Soha nem értettem, hogy mi értelme 16X an megirni egy dvd t, egyszer próbáltam de az a pár mp amivel gyorsabb nem hinném, hogy sokat számítana.Másrészt dupla rétegü lemezt még nem is láttam, hogy lehetne bárhol is kapni.De ha van, akkor gondolom eléggé megkérik az árát

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#17) Balage76 válasza Jégkokó (#16) üzenetére


Balage76
senior tag

800 Ft a sarki butikokban...

(#18) #54715584


#54715584
törölt tag

igazabol ennek majd akkor lesz ertelme, ha majd az asztali lejaccok is tudjak olvasni az ezen a sebessegen megirt dvd-ket...
a cd is hiaba 52x, max 16x irok

(#19) strike-force


strike-force
őstag

a butaság teteje: az RW-ket 13x-esen olvassa. LOáL.

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#20) PPeter válasza strike-force (#19) üzenetére


PPeter
addikt

Inkább olvassa végig 13x-os sebességgel biztosan, mit induljon neki és fagyjon bele 16x-os tempóval.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.