Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah


twollah
nagyúr

Kiváncsi vagyok, hogy melyik CD-R márka fogja támogatni ezt az új írásmódot, és mennyire lesznek bizotonságban az ilyen módon felírt adataink.

(#2) KovacsUr válasza twollah (#1) üzenetére


KovacsUr
addikt

Kivételesen egyetértek a negatív reakcióval.

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#3) szucsi


szucsi
őstag

Íme, hogyan lehet az adattárolási-kompatibilitási sz*rhalmaznak lekenni mégegy emberes sallert. Hol vannak a sűrített, a kékfényes, a Cédévédérimromram+-/*RW-R-SCSI meghajtók, kérem?

(#4) WaterLo válasza twollah (#1) üzenetére


WaterLo
aktív tag

Mondjuk a Plextor :).

....What's up!....

(#5) KovacsUr válasza WaterLo (#4) üzenetére


KovacsUr
addikt

Ez az... és amennyivel többet lehet ráírni, annyival drágább is lesz az általában használt (esetleg no-name) korongoknál. Arról nem szólva, hogy nem tudja betölteni a gépek közötti adatmozgatás funkcióját, backupolni nyilván senki sem mer majd rá... nem tudom, mire lesz ez jó

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#6) WaterLo válasza KovacsUr (#5) üzenetére


WaterLo
aktív tag

Hát igen, a dupla kapacitású CD sem nagyon terjedt el.

....What's up!....

(#7) Cefa válasza KovacsUr (#5) üzenetére


Cefa
senior tag

A korong az a hagyományos 700 megás tehát az nem lesz drágább mert bármelyik 700 megásra tudz majd írni. Legalábbis igy szól a cikk.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#8) Panther válasza KovacsUr (#5) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Na ja... ''tartós'' dolgokra nem jó bizalomhiány miatt, gépek közti hurcolásra nem jó, mert csak ott olvasható ahol írtad :)
Hasznos :DD

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#9) charun


charun
csendes tag

Mióta belga a PLEXTOR?

(#10) KEndre


KEndre
HÁZIGAZDA

Van valami belga Plextor is (persze japán is!).

http://www.plextor.be/english/organization.html

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#11) tomcs


tomcs
őstag

''A titok nyitja: a hagyományos vörös lézer sűrűbben égeti az adatokat, mint a hagyományos társak.''

most akkor melyik a hagyomanyos? :DDD

(#12) xuldar


xuldar
őstag

Akkor jó ez az író, ha nem akarod, hogy más is hozzáférjen az adataidhoz. Ha nem ismeri az íródat, azt hiszi majd, hogy selejtes a CD. A fizikai felépítésből adódóan nem lehet mással elolvasni a lemezt.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#13) marcee


marcee
addikt

Már éppen hozzá akartam szólni, hogy van új a nap alatt, de az elöttem szólóknak van igaza. :O

\m/

(#14) P. Zoltán


P. Zoltán
csendes tag

Meg tudja nekem mondani valaki, hogy a Plextor PX-116 scsi DVD olvasó mikor fog megjelenni kereskedelmi forgalomban?
Egyébként a Net-en sehol sem találtam erről a (leendő) meghajtóról infót.
Egyáltalán lesz ilyen meghajtó?

(#15) MembraN


MembraN
csendes tag

A gyengébbek kedvéért: Az új technológia segítségével lehetővé válik egy 700 MB-os lemezre maximum 984 MB, míg egy 870 MB-os korongra legfeljebb 1,2 GB adat felvitele. NEM KELL DRÁGÁBB LEMEZ.

A másik: van egy ilyen irom, akkor miert ne tudnám elolvasni rola az adatokat??
(kompatibilitás)..

Nekem inkább a köv. problémáim vannak:
- a filmek,gamek,installok ugyis 700mb ra vannak rippelve, az mp3 cdimet le kell tudni jaccani a sima mp3 discmanba (nem irhatom meg maskent), mast meg minek cd-re irni? :) najo, 5 evente a dokumentumaimat... de azert inkabb 2 cd-t veszek, nem egy ilyet 60ezerert..
- be kell hoznia a plusz árat, azaz sima 48szoros plextor 20ezer, ez meg 40, akkor legalabb ennyit meg kell sporolnia, azaz ha egy cedere 184megaval ir tobbet, es egy 700megas cd 130Ft, akkor egy cd-n sporol 43Ft-ot. (már ha tobb adatot ir ra).
tehat 465DB cd-t kell igy megirnunk LEGALABB, hogy megerje. na es persze 1 even belul, hiszen 1 ev mulva mar megszuperebb irokat vehetunk.
en eddig eletembe nem irtam ennyit meg... szoval no komment, ilyent se veszek.

M3mbr4N

(#16) Taky


Taky
senior tag

Van egy Philipsem (8 4 32), de sajna a philips cd-ken kívűl az összes cd-t elrontja bevezetés után. Egy Plextort akarok. Vagy 48x v 52x. Az előbbi 25 az utóbbi még nem kapható, de kb 35 lesz május közepén. Vegyek vagy várjak? Úgyse írnék 16x-nál gyorsabban...vagy mégis...

más:
A plextor 116a dvd olvasó a honlapján IDE és nem Scsi. Már sok helyen olvastam ezt is azt is, nem tudom eldönteni. Amúgy mennyi lesz az ára?

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#17) Taky válasza P. Zoltán (#14) üzenetére


Taky
senior tag

www.plextor.com

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#18) Bigboy


Bigboy
csendes tag

Taky!

A Mistral-nál most érdemes venni, mert csak 23, míg más helyeken 30 fölött is láttam már. Természetesen a 48x-ről van szó.

Sok mindent tudok, de még nem eleget!

(#19) SzGyuri válasza Bigboy (#18) üzenetére


SzGyuri
csendes tag

A Bluefish-nel 23e alatt van a dobozos, az OEM pedig 20e. Szerintem nagykernel lehet olcsobban vasarolni talan...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.