Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Integra


Integra
titán

baráti ár....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2) t-shirt


t-shirt
veterán

Ez a dupla fogat szigorúan néz ki :D, de az ára az nem nekünk lett kitalálva :U

(#3) aDM|RaL^ válasza Integra (#1) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

2darab plusz vasdarabé'

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#4) engusz


engusz
veterán

Elég komoly. De vajon megéri a Gainward-nak ezzel foglalkoznia? Az tiszta sor, hogy innovatek blokokkal játszanak, de...

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5) t-shirt


t-shirt
veterán

az ilyen Alienware kategória

(#6) janpotocki válasza engusz (#4) üzenetére


janpotocki
senior tag

jó, hogy mondod, ezt kifelejtettem

(#7) Pipó


Pipó
őstag

Szerintem mindenkinek kellene ilyen, ha tehetné. Ha van még 200 e HUF egyéb alkatrészekre, összesen 600e-ből jönne ki a gép. Ha belegondoltok pár évvel ezelőtt is ennyibe voltak a csúcskonfigok és akkor az inflációt, bérek emelkedését nem vettük figyelembe. Így már egyáltalán nem borzasztó.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#8) Loretto


Loretto
veterán

Kérdem én, nem volt korai? :(

Soirée...

(#9) zsiga667


zsiga667
addikt

Gondolom ennyi pénzért már ''ajándékba'' adják mellé a dualRadi-t meg a pumpát... :)

(#10) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

1700 euró?
Bekaphassák.

(#11) rudi


rudi
nagyúr

Jó ez meg szép meg drága, de miért éppen a legvadabbal kell kezdeni?! Ugyanezt meg lehetne játszani hőcsöves bordákkal meg ventikkel.

most csinálom a Hazai pályát, isten uccse berakok egy kalkulációt egy ilyen SLI-s gépre :D

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#12) zsiga667 válasza rudi (#11) üzenetére


zsiga667
addikt

Gainwardéknál már egy ideje a víz a trendy. :)

(#13) Integra


Integra
titán

csinálhatnának egy tesztet hogy vajon ez a jobb vagy az aquacomputer vga hűtése...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14) strike-force


strike-force
őstag

legdurvább, hogy mennyire látszik, hogy az új Enermax CS-718-ba lett beletéve a cumó. UltraLOL: nem fér bele a vízhűtés, ha benne van a szélcsatorna. :C
[kép]
enermax cs-718
[kép]

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#15) Loretto válasza rudi (#11) üzenetére


Loretto
veterán

Apróbetűs részbe ted ;) :DDD

Soirée...

(#16) Integra válasza strike-force (#14) üzenetére


Integra
titán

ez így nagyon káosz:)
az aquacomputer kompletten, chieftec tornyokba beszerelve szállítja a rendszereit.
azzal tényleg érdemes foglalkozni ha valakinek van feles aprópénze rá:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17) Scream007


Scream007
őstag

ez ultra hyper mega brutál cucc.
most így hirtelen nem tom leiyket vegyem meg, de aki szeretne ilyet annak szívesen veszek magam előtt:C:DDD

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#18) Dassler válasza Scream007 (#17) üzenetére


Dassler
őstag

Miért? Szeretne ilyet valaki? :F :DD Vehetek hozzá komplett akváriumot aranyhalakkal, meg aztán ki kéne raknom a Realizm 800-as kártyámat is :C (Neck barátom vajon merre járhat....:)) )

[Szerkesztve]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#19) Vitus válasza strike-force (#14) üzenetére


Vitus
őstag

''UltraLOL: nem fér bele a vízhűtés, ha benne van a szélcsatorna.''
Azért vízhűtés, hogy ne kerregjen :D ezért ekkor nem is kell a szélcsatorna. Bár nagyobb és megfelelőbb házat is találhattak volna.

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#20) Dassler válasza Vitus (#19) üzenetére


Dassler
őstag

Azé azt azt a dupla 12-es radiátort így is érdekes lehet bele gyűrni :DDD esetleg oldallapra vag a tetejére, ha nem igényli a delikvens a 4 5 1/4-es helyet.

[Szerkesztve]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#21) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nem hinném, hogy nagy fogyó cucc lesz.:D Az ára elég jó, azon veszek kettő 6800GT-t sima hűtővel.:D

(#22) Dassler válasza SzlobiG (#21) üzenetére


Dassler
őstag

+2 innobvatek hűtőt a 2 kártyához + egy komplett vízhűtést, és még marad is :D

[Szerkesztve]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#23) lol válasza SzlobiG (#21) üzenetére


lol
senior tag

2?

(#24) beeboy válasza Integra (#1) üzenetére


beeboy
addikt

de most mé'

a második már csak 800-ba van, 900 helyett... ;]

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#25) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Ja,hogy adnak a hűtők mellé komplett konfigot is?:D

(#26) strike-force válasza Vitus (#19) üzenetére


strike-force
őstag

jogos, ebbe nem gondoltam bele...ott a pont, :C

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#27) anulu


anulu
félisten

régi ABBA dal idézet következik:''money, money, money...'' (rövid idézet volt, na! :DDD)

amúgy meg ki kéne adniuk a xyz Reactor Edition-t, amiben benne van 3 raklap hörcsög, hozzájuk tartozó futókerékkel, hogy vhonnan legyen áram ebbe a cuccba. kegyetlen, na!

mellesleg érdekelne, hogy ennek az SLI 6800U-nak mi értelme van, amikor a cuccok 90%+ -a proclimitált még egy 3500+/6800GT AGP mellett is :F

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#28) SzlobiG válasza lol (#23) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szerinted 900euró-bol nem jön ki kettő sima hűtésű?:D

[Szerkesztve]

(#29) janpotocki válasza strike-force (#14) üzenetére


janpotocki
senior tag

kiváncsi voltam, kinek tűnik föl először :)

(#30) LordX


LordX
veterán

És mivan, ha az SLI-s alaplapomon nem egy, hanem kettő másik slot van a két PCIe 16x között? Mint mondjuk az ASUS lapján? Gyömöszöljem bele az egyiket egy PCIe 1x slotba? :D

(#31) Alvin_ti4200 válasza LordX (#30) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Aki vett egy ilyen szettet, az leszarja ha nem férnek el a kártyák, vesz mellé másik lapot is, a régit meg eladja:D

(#32) arty


arty
veterán

jajj, ez a BTX .....

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#33) Lars


Lars
őstag

Ismét egy tömegtermék :(
Azért ha valaki akar, akkor vehet nekem egyet, természetesen a megfelelő géppel együtt :DD

(#34) kovi


kovi
senior tag

Hát nemtom. kicsit sokallom az árát. Ami most van csúcskártya bőven kihúzza jó darabig. Viszont úgyis nemsokára jön megint a legcsúcsabb s annak nem lesz ennyi az ára mint ennek. S még azt tuningolni is lehet.

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#35) polika


polika
senior tag

az a király az egészbe hogy az a pár gumi cső meg a z 1-2 kiló aluminium öntvény és egy kis szivattyú simán kijönne 15eft anyagköltségből ehhez képest nagyon durva árréssel dolgoznak :Y

néha szinte sajnálom hogy pár magyar kisiparos nem néz ilyen fórumokat mer ha 40-50 rugót elkérne egy teljessen korrektül megcsinált hazai vizhűtő szettért nagyot kaszálhatna...

(#36) L3zl13 válasza arty (#32) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nem BTX, hanem ATX csak fejjel lefelé beszerelve. Lásd az enermax házról szóló hírt.

Aki hülye, haljon meg!

(#37) Vikthor


Vikthor
nagyúr

hiába no, a Gainward mindig is tudott vmit... csak drága mint gecó...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#38) Bgs válasza polika (#35) üzenetére


Bgs
senior tag

Sajnos tenyleg orult ara van a huteseknek. Ha az aranyokat tekintjuk, akkor a leghutesek jelentos reszenek is irrealisan magas az ara. En is orulnek otthonra egy jo kis csendes vizhutesnek, de nem adnemk ki erte tizezreket. Ha majd kijon 10e nettobol egy kombinalt hutes (CPU,GPU, esetleg alaplap), akkor majd veszek egyet.


[Szerkesztve]

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#39) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Ez dúúúrva! Főleg az ára. ;]
Ha belegondolok, hogy volt már Gainward kártyám.....;)

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#40) süti5


süti5
őstag

Nekem van is;]
Na persze nem ilyen. Még mindig azt mondom, annak ellenére, hogy minden tekintetben meg vagyok elégedve vele, hogy hülye, aki ilyet vesz, mert marha drága, de ha már megvette, tőle kell megszerezni baráti (használt) áron. Mert ha körbenéz az ember, mindig van egy-két Gainward eladó, és csak pár ezerrel kerül többe, mint egy másik kártya, de azért más a fíling:)

(#41) Hun'reeth válasza süti5 (#40) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Nekem már nincs meg. Rég eladtam. Gef2 Ti volt a drága.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#42) kovi


kovi
senior tag

Biztos hogy jók. Viszont nagyon kevés helyen látni.
Abszolút premium márka !!!

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#43) LordX válasza Alvin_ti4200 (#31) üzenetére


LordX
veterán

Hát, nem tudom, nekem eddig az ASUS A8N SLI tűnt a leginkább potensnek, nem az a lap, amit eladok, és veszek helyette egy jobbat.. Mivel nem sok jobb van nála :)

(#44) atuci


atuci
senior tag

ez elég húzós ár, és még venni kell hozzá két kártyát is:(

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#45) atuci válasza atuci (#44) üzenetére


atuci
senior tag

de hülye vagyok, már megint félreolvastam a cikket, azt hittem csak a hűtés kerül ennyibe

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#46) Integra


Integra
titán

6800 ultrára
[kép]
nagyobban: Bővebben: link
ez 72 euro

x800xt-re
[kép]
nagyobban: Bővebben: link
62 euro

természetesen van PCI-E vga-ra is való belőle.

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#47) t-shirt válasza Integra (#46) üzenetére


t-shirt
veterán

Egy ilyet szívesen elfogadnék a kártyámra. Nincs róla kép szétszedve?

(#48) Sanya


Sanya
nagyúr

végülis, ha tud akkora hőt termelni, hogy helyettesítse a kazánt, akkor a központifűtésre is rákötöm(majd 5 év mulva ilyeneket veszünk: hiperjó kazán, mellesleg a leggyorsabb processzor/videókártya

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#49) Integra válasza t-shirt (#47) üzenetére


Integra
titán

sajna nem találtam
szerintem legmodernebb cnc géppel marták egy tömbből.
ennél jobb/igényesebb vízhűtés rendszert építő márkával még nem találkoztam.
sajnos nagyon ritkák a komplett rendszerüket tesztelő cikkek, de amiket eddig olvastam, azokban mind a legjobbak voltak

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50) anulu válasza Sanya (#48) üzenetére


anulu
félisten

nem rossz! anyámékkal beszélnem kéne, hogy a gépembe vagyünk SLI-t, meg 2 6800Ultrát, vízhűtést, és fűtheti a cuccos az egész házat! :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.