Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gtxtt


Gtxtt
tag

Nagyon kíváncsi vagyok erre a DDR3-ra!

''Nem az a szabadság,hogy megteheted amit akarsz,hanem az,hogy nem kell megtenned amit nem akarsz.''

(#2) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Azért az nem semmi, ha a 8600-as GeForce simán lejátszotta a Blu-Ray-t... :Y
Ha ilyen jól implementálják a Next-Gen Videók lejátszását, akkor tényleg be kell fizetni egy 30''-os TFT-re. (A VGA-t nem kell lecserélni... :DDD ) Mondjuk játékhoz már kevés lenne egy ilyen monitoron a 8600... :D
A Vistá-ban pedig már lassan tényleg csak a VGA számol majd mindent...

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3) KrAt


KrAt
veterán

Corsair tápra majd kíváncsi leszek :) Meg a DDR3-ra :)

(#4) decibel


decibel
aktív tag

Azt lehet tudni milyen Blizzard demoról van szó?

"you are a monkey poo-poo"

(#5) Vistaboy válasza decibel (#4) üzenetére


Vistaboy
veterán

A Starcraft II lelőtt poén, így hát marad a Diablo III... :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6) erdoke


erdoke
titán

''Az új NVIDIA GPU-k már olyan alkalmazásokban is a processzor segítségére vannak, mint a Vista Picasa képnézegetője''

Tudom, hogy eléggé össze-vissza akvizíciós bejelentések voltak az utóbbi időben a MS és a Google háza táján, de [link]. :)

A legjobb aláírás a héten

(#7) rudi válasza erdoke (#6) üzenetére


rudi
nagyúr

Hmm, akkor asszem mégsem Picasa volt :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#8) Loha válasza Vistaboy (#2) üzenetére


Loha
veterán

Azért az nem semmi, ha a 8600-as GeForce simán lejátszotta a Blu-Ray-t...
Úgy érted Blu-ray meghajtó nélkül? ;] Vagy mi olyan meglepő ezen? Sztem egy 7-es GF vagy akár egy régebbi is simán lejátszik mindent...

(#9) PirosHello


PirosHello
senior tag

Ha ilyen gyorsan bejön a DDR3, akkor asszem én a DDR2-es lépcsőt átlépem :P ......

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#10) CYX válasza PirosHello (#9) üzenetére


CYX
aktív tag

Én is ezt tervezem :))

(#11) t72killer válasza PirosHello (#9) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Én is így vagyok vele, viszont egyre inkább úgy tűnik, hogy a munkára érdemes sebességük 2GHz/CL8-10 lesz, érdemes ezeket a modulokat megvárni (idénre sztem lesznek)

Ugyanaz az eset, mint ddr2-nél, először kidobták az 533-667es modulokat, aztán kiderült, hogy az 1GHz körüli sebességekre van szükség a c2D kihajtásához (afölött meg nem sok haszna van)

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#12) rudi


rudi
nagyúr

Kétlem, hogy a DDR3 mellett döntötök majd ha meglátjátok az árakat.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#13) ftc válasza rudi (#12) üzenetére


ftc
nagyúr

én láttam és ennek fejében veszek még 2Gb ramot a mostani árak mellett DDR2 :) és Corsair mert szeretem őket

(#14) Ősember válasza rudi (#12) üzenetére


Ősember
őstag

valahol potolni kell a ddr2 árának fogyatékosságait :D

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#15) Vistaboy válasza Loha (#8) üzenetére


Vistaboy
veterán

Pontosan... ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.