Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Nagyon jó! :C
Szuper, hogy DVD-t és CD-t is képes írni. Ráadásul SATA-s. Ha ez így megy tovább, mire oda kerülök, hogy veszek egy Blu-ray írót, addigra a HD-DVD-t is írni fogja. Arra tényleg ki lehet ragasztani egy ''World's First All-Format Compatible Disk Writer'' címkét... :DDD :R

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2) Male


Male
nagyúr

A CD íróknál még olyan szépen fel volt írva, hogy pl: 4x/4x/32x... most miért nem csinálják? :D

4x/2x/5x/12x/6x/4x/24x/16x/5x/5x/2x/12x/8x/8x/32x/32x/24x :P



Nem lehetne, hogy amíg még kevéssé elterjedt, addig a cikkekben/hírekben feltüntetitek az 1x sebesség értékét? CD/DVD-nél már megy gondolom mindenkinek, hogy mennyit is jelent, de BD-nél (nekem legalábbis) mindig utána kell néznem...

(#3) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Remélem maga elött tolja azt a r3tk3s Pioneer 212C-t....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#4) PPeter


PPeter
addikt

Csak a lényeg maradt le :), kb. 500€ lesz az ajánlott fogy. ára. Hmm-hmmm, jóval olcsóbbra ígérték.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#5) o0tomy0o


o0tomy0o
tag

500 euró... hmm de azért már kellemesebb mint a 200 huf fölötti ár, pedig alig telt el pár hónap, jövőre már 30 rugóért utánunk dobják :U

"Gyerekek! Amíg én élek, ennél a háznál ááállat lesz!!!" (Bödőcs T)

(#6) TeeJay


TeeJay
félisten

nem írja az 50gigás BD-t?
vagy csak a táblázat van elírva? :F

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#7) Renwick válasza PPeter (#4) üzenetére


Renwick
őstag

Árat nem láttam a közleményben. :P
De ha ez tuti, akkor beírom a hírbe.

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#8) Renwick válasza TeeJay (#6) üzenetére


Renwick
őstag

Nem tud kétrétegű BD-írást, ja.

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#9) Johnny Cage válasza PPeter (#4) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Én is az árát kerestem. Egyelőre ez még drága mulatság, várjuk, hogy beérjen.

(#10) t72killer válasza Renwick (#8) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az elég szomorú azért... az 500€ magyarországon lesz 150-180eFt, ha már ennyit belefektet valaki egy next-gen meghajtóba, akkor az legalább kezelje már az 50GB-os lemezeket (főleg, h az a sejtésem, h BLU-ray-nél a szimpla DVD vel ellentétben a dual-layer lesz a nyerő a Ft/GB versenyben, most kb egy 50 gigás 2x annyiba kerül, mint egy 25ös...).

Nekem ő sokkal-sokkal szimpatikusabb 1előre: [link], főleg, hogy HD-DVD-t is olvas, így formátumproblémája se lesz a kedves vásárlónak, ill 100€-val olcsóbban kap az ember másfélX gyorsabb (ha a BLU-SL sebességet nézzük) írót...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#11) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Ezek még mindíg az első fecskék. Majd ha már kiforrott és tömegcikk lesz elgondolkodok rajta.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#12) PPeter


PPeter
addikt

Tudja a kétrétegű lemezeket írni, a kiállítási brosúrában és sajtóanyagban az van legalábbis. Már a Sony első generációs BD-írója is tudja, nem is olyan rég vettem hozzá pár kétrétegű BD-RE lemezt. :)

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#13) Renwick válasza PPeter (#12) üzenetére


Renwick
őstag

Nebazz, akkor ez az adatlap ezek szerint hibás? [link]

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#14) radírfej válasza PPeter (#12) üzenetére


radírfej
senior tag

mit saccolsz, mikorra lesz ez tömegtermék, 20-40k közötti árral? a DVD-knél, azért kellett egy vagy 2év az első fecskék megjelenésétől számítva, mire ennyire mérsékelődött az áruk.

Másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#15) t72killer válasza radírfej (#14) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

jövő karácsony/40kFt, sztem. Idén kari kb 100k, kis szerencsével.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#16) waverider válasza t72killer (#15) üzenetére


waverider
senior tag

úgy legyen, de inkább előbb! :DDD

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#17) PPeter válasza radírfej (#14) üzenetére


PPeter
addikt

Inkább 4 év volt az :) mire 40k alá ment. Őszintén megmondom, nem tudom, én 2008 végére, 2009 tavaszára tippelek, amikorra ez jófajta tömegtermék lehet ebben az árfekvésben.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#18) BSOD válasza wwenigma (#3) üzenetére


BSOD
senior tag

csatlakozom! :O

Keresek SILICON GRAPHICS octane-hoz vpro grafikus rendszert.

(#19) g@bo válasza PPeter (#17) üzenetére


g@bo
nagyúr

most egy dvd iró van 7k, egy lemez 60-70 ft. kétrétegű 500-600.

ki kell várni, idő, mig a blu lemezek elfogadható áron lesznek, asszem mediában 5k volt 1. :DDD

(#20) nap


nap
addikt

Miert tunik ugy, hogy archivalasra jobb (de legalabbis fajlagosan olcsobb) megoldas egy vinyo+kulso haz?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#21) pilóta válasza nap (#20) üzenetére


pilóta
nagyúr

Mer így van :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#22) Male válasza nap (#20) üzenetére


Male
nagyúr

A DVD meg még olcsóbb... csak macerásabb sok lemezre menteni.

(#23) nap válasza Male (#22) üzenetére


nap
addikt

Azert a vinyo meg a dvd merete kozt van ket nagysagrend kulonbseg.
(Olyan, mintha az xp installt floppyn kapnad :DDD )

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#24) PPeter válasza nap (#20) üzenetére


PPeter
addikt

Jobbnak biztosan nem jobb - amit egy szál külső rackes merevlemezre írsz ki, az olyan, mintha nem is archiváltad volna, a merevlemezes archiválás egy kicsit szofisztikáltabb megoldást kíván -, de valóban olcsóbb.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#25) nap válasza PPeter (#24) üzenetére


nap
addikt

Rosszabbnak sem roszabb, legalabbis a dvd-s tapasztalatok alapjan.
Persze tudom, hogy egy tisztesseges raid, vagy a streamer a megoldas, de az ugye meg draga.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#26) PPeter válasza nap (#25) üzenetére


PPeter
addikt

A dvd-s rossz tapasztalatok legtöbbször az emberi hülyeség és a sajátos piaci viszonyok miatt születtek (''jó lesz a DataSuperBest lemez, feleannyiba kerül mint a márkás, de nem gond, hiszen digitális, megírom 16x-osan''), az előbbi ellen nem véd a külső vinyó sem :D, a kommersz termékeknél, megoldásoknál meg eleve redundanciával kell számolni (érdekes, hogy nekem soha semilyen fontos adatom nem tűnt el DVD-lemezről, pedig nem fejlesztett nekem külön írót és lemezt a NASA).

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.