Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) orbano


orbano
félisten

Ezt kicsit újra kéne gondolni szerintem :)

Az EasyGuard lényegében egy fizikai, illetve egy adatvédelmi mechanizmust, rendszert foglal magába tehát, azaz a Tecra A8-as gépek megerősített házat, cseppálló billentyűzetet kapnak...

A vér nem válik VAZZE!™

(#2) orbano


orbano
félisten

Egyébként:

Ha nem kompenzálná az ára azt, hogy gagyi kijelzője van és böszme nagy, akkor azt mondanám, hogy egy gagyi, de így egész kellemes megoldás lehet, ha egy cégnek nagyobb mennyiségű megbízható notebook kell (amennyiben tényleg megbízható)

A vér nem válik VAZZE!™

(#3) karib


karib
addikt

A fotón akár egy Acer is lehetne szinte :(

Department of Redundancy Department

(#4) PLacc


PLacc
senior tag

Hogy lehet egy Business Class notiba 15.4-es kijelzőt tenni, meg 3kg-al ki fogja cipelni egyik meetingről a másikra... :Y

A Toshiba eddig nem a megbízhatóságáról volt híres, most kíváncsi leszek...

(#5) PLacc válasza karib (#3) üzenetére


PLacc
senior tag

Tényleg nagyon Acer-feeling... :D

(#6) orbano válasza PLacc (#4) üzenetére


orbano
félisten

Az egyik legmegbízhatóbb, legstrapabíróbb ''márka''. De ez a noti tényleg röhelyes... glaretype, széles kijelző üzleti notiba... aha...

A vér nem válik VAZZE!™

(#7) erdoke


erdoke
titán

Minden bizonnyal megbízható és strapabíró, de akinek ez ennyire fontos (tehát nem elég egy Mg-ötvözet házban egy jóféle noti), annak ott a Panasonic strapa modellje, ami nem is nehezebb ennél. Ez ugyanis bőven 3 kg fölött van jó felszereltséggel és 8-9 cellás akksival. :(

A legjobb aláírás a héten

(#8) orbano válasza erdoke (#7) üzenetére


orbano
félisten

Az kifejezetten kültéri használatra van (építkezés, stb). ez pedig egy általános üzleti notebook, irodai környezetbe, az átlagosnál nagyobb megbízhatósággal...

A vér nem válik VAZZE!™

(#9) erdoke válasza orbano (#8) üzenetére


erdoke
titán

Pont azt mondom, hogy egy jó átlagos, egyébként is megbízható noti teljesen jó az általad említett célra, ez a súly viszont már horror. Tehát a két termékcsoport között nem nagyon van rés, amit így be kéne tömködni.
Ott vannak a nagy gyártók drágább üzleti modelljei (emlékszel,a lenovós ürge ráállt a notira, de hasonlóan erős a Dell és a HP is ebben a kategóriában), azokat használva sose merült fel bennem az igény valami lényegesen strapabíróbbra, főleg nem 1 kg súlytöbblet árán.

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#10) ebx


ebx
aktív tag

kis elírás ''Tecra A8 széria 699 dolláros induló áron kerül forgalomba az Egyesült Államokban''
lemaradt egy ezres :)

For every complex problem, there is a solution that is simple, neat and wrong.'' H.L. Mencken

(#11) Renwick válasza ebx (#10) üzenetére


Renwick
őstag

Már miért maradt volna le? [link]

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#12) Renwick válasza orbano (#1) üzenetére


Renwick
őstag

Nem én voltam, NEM ÉN VOLTAM!!! :D

...most éppen. ;]

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#13) AMD Power


AMD Power
titán

Nekem erről a kaszniról egy Acer noti jut eszembe! :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14) Renwick válasza AMD Power (#13) üzenetére


Renwick
őstag

Nem teljesen kizárt, hogy szomszéd gyártósorokon készülnek, söt... :)

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#15) PLacc válasza orbano (#6) üzenetére


PLacc
senior tag

Ezen fogunk még vitakozni, mint anno a Toshiba M100-on, de fenntartom, hogy megbízhatóságban a Toshi nem sokkal jobb, mint egy Asus, és jóval alatta van a Tecra az IBM és a Dell BC gépeinek megbízhatóságától... :)

Nézz szét a Toshiba notebookok topicban, egyik szervizes srác megosztotta a tapasztalatait...

(#16) PLacc


PLacc
senior tag

Annyita megbíztható, hogy ezekre csak 1 év limited warranty van?? :Y
''Also Includes:
1-Yr Limited Warranty''

(#17) nap


nap
addikt

A Tecra A8 a vállalat szerint az egyik legmegbízhatóbb hordozható tepsi a világon.

Tegyenek bele valami normalis gpu-t es hivjak dtr-nek. Annak elmegy.


browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#18) PLacc válasza nap (#17) üzenetére


PLacc
senior tag

Ez, OK, de eddig a Tecra sorozatra min. 2év gart adtak, de inkább 3-at...
Ha ez ennyire megbízható, akkor miért csak 1 évet vállalt a Toshiba? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.