Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Mer erzem ugy hogy tovabbra is lesz hozza ''szeremncsem'' hp-kban???:- ((((

udv

neduddki

p.s asztali gepekben afelrertesek elkerguelse vvegett..

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2) strike-force


strike-force
őstag

nagy kár, nagy kár, az biztos, hogy ár-teljesítmény arányban nagyon jó írókat csinált. nekem 2 is volt/van és a csúnya tálcabehúzó-hangon kívül soha semmi bajom nem volt velük. R.I.P

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#3) macilaci78 válasza neduddki (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mert benne vana cikkben? :U
''a gyártó optikai egységei továbbra is forgalomban maradnak kész számítógépekbe építve, vagy más márkák égisze alatt...a vállalat egyik jelentős partnere például a HP''

Azért kár, hogy kevesebb szereplője van a piacnak, legyen az akármilyen, az árversenynek, így a júzereknek nem használ.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#4) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ár/teljesítmény arány... hehe. Nekem a tapasztalataim mást mutattak a Lite-ON DV-olvasókkal kapcsolatban. Hangos volt, de legalább nem olvasott...

https://www.coreinfinity.tech

(#5) fishi


fishi
tag

A digitimes-nál félreértették a dolgot:[link]

Csak az asztali dvdírókra vonatkozik a dolog, a számítógépesekre nem.

Dare2Live (DVD lemezekről): ''elképzelhető, hogy 100 év múlva is megtudom nézni amit ma kiírok?'' - perempe: ''Te valószínűleg már nem. Bár ahogy manapság az orvostudomány fejlődik...''

(#6) Renwick válasza fishi (#5) üzenetére


Renwick
őstag

%ł$đäđ+''! DigiTimes :W
Kösz, hogy szóltál, frissítettem a hírt.

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#7) ftc


ftc
nagyúr

Érdekes lett volna ha eldobták volna mert akkor ugye minek vásárolták volna fel a Benq ODD részlegét...szerencsére téves értelmezés nem más

(#8) fishi válasza Renwick (#6) üzenetére


fishi
tag

Nagyon szívesen. ;)
Én pedig köszönöm, hogy megemlítettél. :B

Dare2Live (DVD lemezekről): ''elképzelhető, hogy 100 év múlva is megtudom nézni amit ma kiírok?'' - perempe: ''Te valószínűleg már nem. Bár ahogy manapság az orvostudomány fejlődik...''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.