Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Örvendetes - kérdés, h a végfelhasználók mit éreznek meg ebből?
Hogy a kapacitás mire elég - ok, MOST elég mindenre. 5 év múlva, amikor mindneki IP-alapon kapja a TV-t, akár USA-ból, akkor valszleg kevés lesz...

(P.S.: SzVSz nem biztos, h a M$ forgalma a legnagyobb, főleg kelet-EU-ban nem, ott inkább a p2p-en van a hangsúly)

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#2) #54715584 válasza t72killer (#1) üzenetére


#54715584
törölt tag

hat igen, a vegfelhasznalok es a sima mezei kis netezoknek a mostani sebesseg sem eleg...
ertem itt az offban irt szoveget :D

egyebkent remenykedem, hogy meg tovabb fejlesztenek, hiszen telleg jonnek az eroforrast es savszelt igenylo alkalmazasok, felhasznaloi igenyek, szoval ra kell meg fekudni erre a nagy savszel nagy sebesseg dologra...
foleg, hogy 3 eve is mast jelentett a szelessav es 3 ev mulva is mar regen mast fog jelenteni...

(#3) szasza_1


szasza_1
senior tag

Az MS honlapjainak (frissítések letöltését is beleértve) adatforgalma napi szinten csak 200Gb (=25GB)? Vagy én értelmeztem félre valamit? Nekem ez elég kevésnek tünik.

(#4) Flashcash válasza szasza_1 (#3) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Lemaradt a /sec. :)

(#5) shabbarulez


shabbarulez
őstag

Kérdés inkább az melyik ISP fog majd tőlük nemzetközi peeringet venni. Mert eddig tudtommal nem sokan vettek Interoutetól, pedig a bővítés előtt sem volt gyenge hálózatuk. Úgy tudom tőlük inkább nemzetközi multik és nagyvállaltok vesznek inkább peeringet.

Az a kis ISP ahol én vagyok január óta tőlük veszi a nemzetközi peeringet, de ismert nagyobb szolgáltatók jellemzően Telia, AT&T, T-Systems, GTS-CE felé peeringelnek külföld felé.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.