Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PEPE85


PEPE85
senior tag

Nálunk van általány díjas SMS küldés? Hol és mennyibe kerül? Beszállnék én is a versenybe :D Napi 6.000 SMS nem rossz teljesítmény. Ha egyedül csinálta és 4 órát aludt minden nap, akkor óránként 300 SMS-t küldött el, az nem rossz teljesítmény.

Watch 4k movies with Netflix :)

(#2) Agostino


Agostino
addikt

Az is biztos, hogy nem a hüvelykujjával pötyögte be az SMSeket. Azért nem irigylem az ismerőseit sem. Beteg ez a világ nagyon.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3) tildy válasza PEPE85 (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Van.
Pannonnál djuicehoz.
Havi 3200 Ft, és korlátlan sms hálón belül max 500 kifelé.
Bár mintha msot már olyat láttam volna a plakátokon, hogy max 10000 hálón belül.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Ennyi ideje hogy lehet v.kinek?
Bár ha olyan telcsije van, az elküldött üzik számát eloszthatjuk 3-mal, mert ugye a unicode-os SMS-ek 3x akkorák -mondjuk, így is rengeteg...

Samsung Galaxy A54

(#5) anulu


anulu
félisten

nagy az Isten állatkertje, csak alacsony a kerítés és kevés az idomár! ekkora állatságot! az 15. után/nap vertem volna hátba!

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) dabadab válasza Viktor0610 (#4) üzenetére


dabadab
titán

''Bár ha olyan telcsije van, az elküldött üzik számát eloszthatjuk 3-mal, mert ugye a unicode-os SMS-ek 3x akkorák -mondjuk, így is rengeteg...''

Nem haromszor akkor, csak nagyobbak, es szerintem a legtobb ember olyan SMS-eket kuldozget, amik Unicode-dal is belefernek a 160 karakterbe.

DRM is theft

(#7) tildy válasza Viktor0610 (#4) üzenetére


tildy
nagyúr

Simán lehet.
Csinálok egy oylan programot , ami usbn keresztül elküldi a telóról az smst, és ehhez a proghoz csinálok egy webes felületet, akkor máris nem lehetetlen.
Amikor a pannon kihozta ezt a korlátlan sms dolgot, meg is akartam ezt csinálni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

azert megkerdeznem a faszitol (es barataitol): ''Beteg-e vagy?!''

Esse normalis...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9) Viktor0610 válasza dabadab (#6) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, gondolkodtam rajta, h. egy ''kb.''-t odaírok a 3x elé. Tapasztalat, h. a telcsimen egy 160 karakteres üzenet unicode-dal 3 SMS-ben megy el (menne, ha engedném).
A másik. Ez az ember nem arra ''játszik'', h. minél kevesebb/rövidebb üzeneteket küldjön.

Samsung Galaxy A54

(#10) detroitrw


detroitrw
addikt

Hát de ott van a T-Mobilon keresztül küldött sms lehetőség!!!
600ft-ért 1 hónapig naponta 15 sms-t tudsz küldeni (azaz kb 450/hó)
használjátok azt /mármint akinek T-mobilos sim karija van/.
Nem kell hozzá csak egy GPRS-el megáldott mobil készülék és készen is van az ''ingyen'' SMS küldés.
Ha valaki nem túl ''beteg'' akkor elégnek kell lennie a napi 15 sms-nek.

Ui: ha esetleg valakit érdekel bővebben vagy segítségre szorul csak nyugodtan szóljon segítek.
Ja és persze ez legálisan történik ;)

(#11) tildy válasza detroitrw (#10) üzenetére


tildy
nagyúr

A 3200/(10500 sms) arány szvsz jobb.
Bár ki tudja

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12) Viktor0610 válasza tildy (#11) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát igen...
A trémobil :DD azzal, h. csak wap-on elérhetővé tette az ''ingyen'' SMS-küldést, adott is valamit, meg nem...
A pannonos megoldás valóban költséghatékonyabb... :)

Samsung Galaxy A54

(#13) Kraptor válasza tildy (#7) üzenetére


Kraptor
őstag

Nem kell csinálnod, már azt hiszem vannak ilyen kis progik.

(#14) detroitrw válasza tildy (#11) üzenetére


detroitrw
addikt

De neked nem elég 15 sms /nap?
és nem kell kicsengetni 3200 csak az sms-re / hó!!!!

(#15) tildy válasza detroitrw (#14) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem elég, de ha kirakoma netre, és odaadom jópár ismerősnek az elérhetőséget, akkor elég-e?
Egyébkétn még akkor trveztem, amikor pannonon belül korlátlan számú smst lehetett küldeni.
Havi 1db 400 forintos sms, és annyi smst küldhet, amennyit nem szégyel.
Persze csak pannonra.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16) detroitrw válasza tildy (#15) üzenetére


detroitrw
addikt

és hogy rakod ki netre?
próbáltam a WinWAP-al de ahoz meg kéne egy telefon csatlakozás /ha minden igaz/ mert azt írja ki hogy nem vagyok T-Mobájlos :C

(#17) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Nálunk tuti beszabályozták volna a szolgáltatók az ilyet....

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#18) Viktor0610 válasza kraftxld (#17) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha belegondolsz, tök jogosan...
Mikor bejött a vodás ingyen beszélgetés, este 9 után rendesen ''Hálózat foglalt'' jelzés volt vagy negyed óráig, annyian használták.
Meg itt van a(z eleinte korlátlan) voda GPRS WAP/NET. Azt is mindenki ezerrel használta, a rendszer meg nem mindig bírta.
Nem véletlen, h. a Pannon már eleve úgy hirdette (legalábbis hozzánk e-mailben úgy jött), h. a djuice nonstop SMS-sel 10500 üzenetet lehet küldeni!!! Mo.-n nagyon sokan vannak olyanok, akik ezekből a korlátlan dolgokból húznak hasznot... Ami nem feltétlen jó... Szerintem... (boics Tildy)

Samsung Galaxy A54

(#19) tildy válasza detroitrw (#16) üzenetére


tildy
nagyúr

Hogy rakom ki netre?
Hát tök egyszerűen.
C programból lekezelem a soros portot, ha mondjuk azon csatlakozik. Vagy az infrát.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20) tildy válasza kraftxld (#17) üzenetére


tildy
nagyúr

Be is szabályozták. Korlátlannak volt hirdetve, lett belőle 10000+500 korlátos.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#21) detroitrw válasza tildy (#19) üzenetére


detroitrw
addikt

jó de akkor a teló hálózatát használod, nem?

(#22) Sanya


Sanya
nagyúr

na nekem a kis fos 2600-as nokiámon ezért van hívásszűrés, smsszűrés, úgy beállítanám rá a gyereket, hogy csak füstölne!

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#23) csiga997


csiga997
őstag

Hát igen, ázsiában nagy sms fan mindenki. Mindenhol nyomják, vezetés közben is, van aki még motoron is :) Napi 6000 az gondolom az elküldött sms-ek száma, ha mindegyiket elküldi legalább 10 embernek akkor már nem is olyan vészes (~percenként egy, ha napi tíz órában nyomja... :D)

(#24) csiga997 válasza Viktor0610 (#18) üzenetére


csiga997
őstag

Azért a ''Hálózat foglalt'' kérdésen könnyen lehet segíteni... ;)

(#25) Esmein


Esmein
nagyúr

És mégis mi a francokat írt napi 6000 smsben ? Itt a fórumon megírnék ennyi hsz-t akkor 2.5 nap alatt eljutnék a jelenlegi hsz-számhoz.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#26) csiga997 válasza Esmein (#25) üzenetére


csiga997
őstag

Nem egészen, mert más a média. A PH! multicast, egyet beírsz, sokan elolvassák. Az SMS unicast, egyet megírsz, majd annyiszor el kell küldened, ahányan szeretnéd, hogy lássák. :D
Nameg, gondolom a srácnak a haverjai sem olyan bambák, hogy csak olvassák amit a fickó küld nekik, hanem ők is küldenek neki keményen. Aztán már mást se kell tenni, mint a kapott sms-eket továbbküldözgetni... :D
Lehet bent figyel ő is valami polgári sejtben azt csak ''együtt mozdulnak'' minden nap. 1,000,000,000 emberrel együtt mozdulni rengeteg kör-sms-t jelent ám... :DDD

(#27) Youri


Youri
veterán

azé érdekelne mennyi pénz is az az 1400 oldalas számla

RTX ON

(#28) wiziloo válasza Youri (#27) üzenetére


wiziloo
tag

A fiatalember az Airtel hálózatát használja, ahol átalánydíjas, egyszeri havi díja van a korlátlan SMS-használatnak.:)

(#29) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Vodafone messenger 5ft/sms gépről nyomom mint állat. (a kiválasztottaknak)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#30) PalM válasza Youri (#27) üzenetére


PalM
tag

Nem lehet kevés, nekem két-három oldalas szokott lenni, és az is sok! Legalább kapott pénzt azért, hogy rekordot dontott???:F

My Config: ASUS M2N-E SLI, 3800+ AMD X2, 3GB 800MHZ KINGMAX, ASUS NVIDIA 7900GS 256MB, ASUS VH222D 22" , 160+200+250+300GB SAMSUNG, LOGITECH MX518 MOUSE, STEELPAD QCK MINI egerpad

(#31) Vangelis válasza PalM (#30) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jelentkezzen ''ginisz'' be:D, jah most olvasom hogy be is került:DDD

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#32) PalM válasza Vangelis (#29) üzenetére


PalM
tag

5ft-ér? Te is be akarsz kerülni a Ginisz rekordok könyvébe??? Hát nem lenne könnyű 182000-nél többet kuldeni 1 honap alatt

My Config: ASUS M2N-E SLI, 3800+ AMD X2, 3GB 800MHZ KINGMAX, ASUS NVIDIA 7900GS 256MB, ASUS VH222D 22" , 160+200+250+300GB SAMSUNG, LOGITECH MX518 MOUSE, STEELPAD QCK MINI egerpad

(#33) Vangelis válasza PalM (#32) üzenetére


Vangelis
nagyúr

182001x 5ft= 910005.-

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#34) PalM válasza Vangelis (#33) üzenetére


PalM
tag

Az sok, de csak kapnál valami lóvét a rekordér, vagy nem szoktak adni???

My Config: ASUS M2N-E SLI, 3800+ AMD X2, 3GB 800MHZ KINGMAX, ASUS NVIDIA 7900GS 256MB, ASUS VH222D 22" , 160+200+250+300GB SAMSUNG, LOGITECH MX518 MOUSE, STEELPAD QCK MINI egerpad

(#35) PalM


PalM
tag

Modjuk ahhoz kéne még majdnem 1 millio...

My Config: ASUS M2N-E SLI, 3800+ AMD X2, 3GB 800MHZ KINGMAX, ASUS NVIDIA 7900GS 256MB, ASUS VH222D 22" , 160+200+250+300GB SAMSUNG, LOGITECH MX518 MOUSE, STEELPAD QCK MINI egerpad

(#36) Vangelis válasza PalM (#34) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jah hát nem tudom, mennyit adnának:D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#37) PrinczA válasza Viktor0610 (#18) üzenetére


PrinczA
őstag

Ha mar aszt irja, hogy korlatlan akkor tartsa is be!
De hat ez Magyarorszag ! :O

(#38) PrinczA válasza PrinczA (#37) üzenetére


PrinczA
őstag

Hu de keso van aszt=azt!

(#39) Viktor0610 válasza PrinczA (#37) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

''De hat ez Magyarorszag !''
Épp' ezért nem marad korlátlan az, ami annak lett kitalálva/meghirdetve!!!
Mert a _néhány_ okos ész nélkül kihasználva a korlátlan dolgokat -esetleg pénzhez jut-, leterheli a hálózatot, a szolgáltató válaszképp _mindenkinek_ lekorlátozza azt!!!

Samsung Galaxy A54

(#40) rollingrock


rollingrock
csendes tag

''Élelmes a Magyar!'' :DD:DD:DD:DD:DD:DD:DD:DD:DD:DD:DD:DD:DD:DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.